как да ускоря разтежa на ноктите си

  • 1 850
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Абе мамички знаете ли как да ускоря разтежa  на ноктите си?Пробвах с лъка на Oriflame и не ми харесва нещо.Кажете някаква друга идея
Благодаря ви  love001

# 1
  • Мнения: 3 777
Пране и миене на чинии на корем, колкото и странно да звучи.

# 2
  • Мнения: 521
da ama tova ne e li vredno?noktite ne stavat li meki?

# 3
  • Мнения: 5 317
Използвала съм на стар нейлз-масло за здрави нокти.Имаше ефект,ноктите наистина взеха да ми растат по бързо.Знам че таблетките мерц и ревалид също помагали за това,но не съм пробвала.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 455
Пране и миене на чинии на корем, колкото и странно да звучи.
И най-сигурният начин да се сдобиеш с меки, цепещи и люпещи се нокти.
Съвсем като моите. Close Twisted Evil
Иначе за водата е вярно, че ускорява растежа. Ама без препарати. Wink

# 5
  • Мнения: 3 777
Мда, без препарати, когато стоя дълго под душа, просто когато са във вода растът със страшна скорост.
Е аз имам и крем за нокти с който ги мажа и нямам проблеми.

Не знам каква е логиката за водата, но поне при мен е факт.

# 6
  • Мнения: 1 259
Подкрепям изказването за водата,вярно е при мен ефекта е невероятен Blush smile3521

# 7
  • Мнения: 521
da ama da ti stoqt rycete v voda ne e li vredno????

# 8
  • Мнения: 3 251
От таблетките съм най-доволна от "Ревалид"-а , но за "Мерц" - не мога да кажа същото , освен че повишава апетита . Аз направих само 2 месечен курс с първото и сега имам вече добре оформен маникюр , не като преди пиенето - отлюспваше се и бяха прекалено меки - никога до сега не са ми били толкова зле ноктите .

# 9
  • Мнения: 521
chuvala sym za voda smorska sol,a vie????Revalid kolko struvat????

# 10
  • Мнения: 5 317
Някъде четох,че масажът със сусамово масло заздравява  ноктите и ускорява растежа им.Втрива се в основата на плочката от маслото и се масажира.Ако искаш,за по голям ефект можеш да си сложиш  ръкавици и да стоиш с тях няколко часа.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
От таблетките съм доволна от Мерц Peace

# 12
за Merza съдържа витамините А и Е и знам че те са окосмяване и надебеляване чували ли сте такова нещо?

# 13
  • Мнения: 4 358
Има някакво масло на Икаров за укрепване не нокти, но не съм го ползвала. Споменавам го, защото съм доволна от другите продукти.

# 14
  • Мнения: 229
Топи ги в затоплено олио всеки ден. Много почват да растат. Или пий Мерц дражета, но те са скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт