Бира,кола и кафе?

  • 9 613
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 100
Аз съм от неможещите без кафе и кола. Пия по половин лъжичка нес кафе дневно. В някои дни и по 300 мл кола. Няма начин да спра кофеина, пробвала съм милион пъти и резултатът е внезапно прилошаване или припадане на улицата.
Като ми се припие бира - 2-3 пъти за цялата бременност, си вземам безалкохолна или подобие на бира от малата или джинджър.
Що се отнася до това колко алкохол стига до бебето - на доста места пише, че почти си го делим - 40% са за бебето, 60% - за майката. Shocked

# 91
  • Мнения: 56
Хора, коя е тази безалкохолна бира която ви харесва. Аз няколко пъти съм опитвала безалкохолна и въобще не ми харесва.

# 92
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Хора, коя е тази безалкохолна бира която ви харесва. Аз няколко пъти съм опитвала безалкохолна и въобще не ми харесва.
Няма такава,дето да ми харесва,освен ако не е немската Варщайнер.Пробвах да пия Каменица сините кенчета и се отказах.Бяха просто..  Sick Накрая вече си казах,най-добре без,отколкото с тия боклуци..
И аз не съм се ограничавала чак и кафе да не пия.Пийвах по едно сутрин.  Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 39 759
Хора, коя е тази безалкохолна бира която ви харесва. Аз няколко пъти съм опитвала безалкохолна и въобще не ми харесва.
Май няма такава, която да ми е харесала. Пробвала съм, оставям я на мъж ми Simple Smile

# 94
  • Мнения: 1 100
Хора, коя е тази безалкохолна бира която ви харесва. Аз няколко пъти съм опитвала безалкохолна и въобще не ми харесва.
Ето тази е божествена - с вкус на карамел, но като гледам май я има само в Унгария: http://karamalz.hu/
Също и Gösser /тя май е немска/. А джинджърската e D&G Old Jamaica.

# 95
  • Мнения: 2 658
О, аз доста пия бира, но също мисля, че има и съвсем нелоши безалкохолни. Един пример за такава, без допълнителни овкусявания, е безалкохолната Beck ´s - съвсем бирен вкус си има  Wink
И други има, просто скоро ми се случи да пия тази, та помня, че съвсем добра ми се видя.
Иначе малцовата  - горе показаната унгарска е също малцова- и аз я обичам, но е особена де, не на всички харесва...

# 96
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Е все пак за България говорим, къде въобще могат да се намерят тези бири? Българската безалкохолна бира няма нищо общо с вкуса на бира, отвратителна е!

# 97
  • София
  • Мнения: 1 583
Е все пак за България говорим, къде въобще могат да се намерят тези бири? Българската безалкохолна бира няма нищо общо с вкуса на бира, отвратителна е!

След като поживях в Бърно, стигнах до извода, че и българската алкохолна бира няма нищо общо с вкуса на бира, ама нейсе...

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 59
Изобщо не пия бира и кафе, а кола 1-2 пъти месечно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт