Великобритания - тема37 Есенен листопад

  • 40 967
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 175
.( който прочел, прочел  Mr. Green)
  

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 23:13 от eva_82

# 46
  • Мнения: 6
То и аз имам проблеми с щитовидната, в БГ ми викат за операция си, тук ми казват - нищо ти няма. В БГ ми казват желязото ти е супер ниско, ще пиеш таблетки 2-3 години, тук ми казват - нормално ти е желязото. На кой да вярваш...

# 47
  • Мнения: 175
При бременност стойностите е желателно на  TSH да са  между 1-2, всяка стойност над това трябва да се обърне внимание особено при желание за бременност , а и забременяване със стойност по-висока е много по-трудно забременяване и по-рисково.
А иначе нормалните стойности без бременност и желание за такава са до 5 ги водят нормални по старите стандарти, но  вече в Щатите и не само има нови стойности, но много хора не знаят. Това са новите стойности http://thyroid.about.com/cs/testsforthyroid/a/labs2003.htm
Всеки вярва на което иска Simple Smile здравето е в нашите ръце, понякога си патим от нашата глупост и не знание!
Важното е,че ние можем да избираме тук или там Simple Smile не всеки има избора!
И както казват истината винаги е по-средата  Mr. Green

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 23:12 от eva_82

# 48
  • Мнения: 115
Simple Smile haide I az v novata tema

# 49
  • Мнения: 1 959
Ох, за мен тези неща с бременноста, къде ще се ражда и прочие, са толкова лични..
Всеки си знае историята, страховете, един гледа и иска едно, друг-друго,
най-важното е да направиш информиран избор..

За хигиената..
Аз чистосърдечно си признавам, че прихванах сума ти и хм..вредни навици..
И сядам по земята, и чантата и връхните дрехи си зарязвам къде ли не..
Обаче въпреки това, тук нямам кожните проблеми, които имам в БГ.
А там много внимавам къде и как ходя, какво пипам и бърша ли бърша с мокрите кърпи..
И всеки път се връщам опъпчивена и с херпеси.

Тук са ми мръсни чашите по заведенията и още водя битка с аланглето
как се плакнат съдовете при миене..

Но пък некъпани хора в офиса няма.  Пък ние много народ бяхме там..

На всички прегледи, на които съм ходила, по болници, общата практика, зъболекар-
хигиената е била безупречна. Ръкавици, маски, постелки-без изключение.

Тааа, тук-едно, в Бг-друго..угодия-няма  Crazy

# 50
  • Мнения: 686
  Абе както казахме, да не се налага да се стига до лекар...Мъжо има здравословен проблем, тука ходи 3 години по лекари, нищо не излекуваха. В БГ ходи при всякакви светила, все различни диагнози, лечения и пак нищо. Последно лятото даде към 4000 лева за някакви лекарства в БГ, при супер видно светило и познайте-пак нищо...
  За раждането ми хареса изречението, че тук те имат за личност, е това и на мен много ми хареса тук.
  Толумби и аз за миризмата се чудих, не меришат, може да е ген  Laughing И възрастните хора не меришат. Ама то и как да се изпотиш на този студ...А за чиниите не ми говорете, това ако е миене, аз съм хеликоптер, ама си пия по заведенията де, тя водчицата нали дезинфикцира.
   Да ви кажа много ми се е доходило на дискотека, ама няма с кой  Sad  Най-добрата ми приятелка ще идва ноември и за тогава съм го планувала  Crazy

# 51
  • Мнения: 1 427
Предполагам, че по заведенията ползват миялни, както навсякъде. Едва ли мият на ръка  Thinking
Днес бях на разходка с голямата и поне 3-4 пъти се налагаше да я изпишквам из храстите. Ама тук е лесно - храсти бол  Laughing А в Юк как процедирата - като каже 3 годишното "пиш", а не може да стиска?

# 52
  • Мнения: 686
 Eл, незнам с какво ги мият, ама не се заглеждай...Три годишните ходят с памперс тука  Whistling Иначе има доста публични тоалетни и по заведенията няма проблем да влезнеш.

# 53
  • Мнения: 1 959
Да, мият на ръка.. Не виждам нищо странно.
В петък вечер, кой ще ти се занимава да пълни, чака и изпразва миялна машина.
Минават за секунди през водата и воала  Laughing

Ходене по нужда в храстите-не мисля, че е редно..


Miss Fine,

Да ти обадя, най-хубавите дискотеки стават в гей клубовете.
Музиката е супер - разбират ги гейовете тия неща -и не те занимават разни досадници..
Изобщо атмосферата е много приятна..

# 54
  • Мнения: 655
Предполагам, че по заведенията ползват миялни, както навсякъде. Едва ли мият на ръка  Thinking
Днес бях на разходка с голямата и поне 3-4 пъти се налагаше да я изпишквам из храстите. Ама тук е лесно - храсти бол  Laughing А в Юк как процедирата - като каже 3 годишното "пиш", а не може да стиска?

Носиш си търнето с теб.

# 55
  • Мнения: 6
Тук са ми мръсни чашите по заведенията и още водя битка с аланглето
как се плакнат съдовете при миене..

И ние я водим тази борба, та затова май все аз се натискам да мия чиниите..

# 56
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Моя син рядко му се причишква навън защото стиска ,но се е случвало някое храстче да го припикае Crazy и други дечица съм виждала.
Хубава тема сте подкарали за раждането интересна ми е и ме вълнува Laughing ,но аз мнение нямам къде е по добре ,аз съм раждала в частна болница  и ме гледаха като принцеса .

# 57
  • Мнения: 655
Ох, аз все я отбягвам тази тема за раждането... Раждала съм в Париж един път и в Лондон 2 пъти, втория път секцио, и трите пъти в частни болници. Доволна съм общо взето. То винаги има нещо, което да не ми хареса, но няма време за оплакване. Доволна съм и от лекаря ми. Не бих раждала в Бг, не знам, чувала съм някакви истории дето ми изправят косата за шевове без упойка и много лошо отношение към родилките.

# 58
  • Мнения: 1 427


Ходене по нужда в храстите-не мисля, че е редно..



Laughing то не е редно, ама е належащо. децата не могат да стискат 10-15 минути докато се добера до тоалетна. да я оставя да се напишка в гащите ли?! а и като сме махнали вече памперса не мога да я уча нанова да пиша в памперс.


# 59
  • Мнения: X
Ще се пробвам още веднъж да си задам въпроса, пък може някой да вземе да отговори...
Налага се да изпратя обемен пакет около 50 килограма от UK(London) за Германия. С коя компания бихте ми препоръчали да го направя и колко би ми струвало това? В googlе не намерих нищо по въпроса, което да ми свърши работа, но сигурно не търся както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт