спорт по време на бременност

  • 5 817
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Аз бягах преди да забременея. Продължих няколко седмици през бременността, но прокървих и гинеколожката ме посъветва да изчакам да 12г.с.

# 16
  • Мнения: 4
И аз реших да поспортувам малко след първите 3 месеца залежаване и повръщане (беше ми много зле). Реших да се пробвам с пилатес за бременни и след 10 минути се почувствах много тонизирана, като нов човек. За мой късмет след около час започна да ме боли много кръста, сега съм в 20 г.с. и ми се струва, че е  болките са от залежаването и липсата на тонус. На другия ден доки ми засече контракция и съм на магнерот. Чудя се дали е временно или да се откажа от спорта  newsm78, или да пия по едно но шпа преди пилатеса?

# 17
  • USA
  • Мнения: 1 323
О аз контракции си имам ама те са подготвителни и са безопасни.Нищо не пия.Болките са и от разширяването на таза и разхлабването на връзките Peace Тичането мисля,че не е проблем да се продължи ако си тичала редовно и преди  EFP ,но ако има проблем като кървене се прекратява Peace

# 18
  • Мнения: 4
Не съм тичала, но 3-4 пъти седмично бях на фитнес и аеробика и това усещане да съм енергизирана и да усещам всеки мускул от тялото си много ми липсват. Не ми се иска останалите месеци да се търкалям от кълка на кълка и да чакам да родя, мисълта да си променя толкова коренно живота направо ме побърква. Мерси за подробния отговор   bouquet, на мен ми е първа бременност и хич не съм наясно кое е нормално да ме боли и кое не   ooooh!

# 19
  • USA
  • Мнения: 1 323
Щом си си била активна и преди,няма причина да се оставяш.Със сигурност ще се чувстваш по-добре след спорт,а и така се раздвижва кръвта и обновява.Здрава и щастлива мама-здраво и щастливо  бебче Party.Води се по себе си,ако се чувстваш добре значи всичко е наред Peace

# 20
  • Мнения: 56
Знае ли някой къде има водна гимнастика за бременни. Бях чула преди нещо за Greenville (до Токуда).

Общи условия

Активация на акаунт