Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 Искам да кажа на всички мами, че моето бебе се роди 800гр  в 6-ти месец 32 см с неразгънат бял дроб! и ние бяхме много време в болница в София 3 месеца беше в клиниката по неонатология (Благодаря на д-р Симеонова и д-р Атанасова за вниманието)  и след това 2 месеца в Първа Градска Болница за да си наддаде килограмите! Даваха ни да я виждаме 1 път в седмицата за около 2 минути!  Тя се роди уж с племония от която по бавно наддаваше и след като я изадиха от кувиоза пак направи за което и преляха 2 банки кръв за да и подсилят имунната сисстема и по бързо да се излекува... Казвам Уж защото аз родих в Кюстендил и я вдигнаха от там за София в последстие разбрах, че не са и извадили водите от белия дроб веднага и за това е направила племония ! 4 Часа аз не знаех, че детенцето ми живо ! помня колко трудно я раждах-1ч и 30мин и след като се роди акушерката я хвана надолу с главата и каза "ехее това няма и 300гр има ле смисъл да го слагаме в кувиоз" и го взеха неонатолозите и детето изчезна и само ми се повтаряше ще имаш друго... След 4 часа дойде детската лекарка да и иска имената за да я вдигнат за София и тогава разбрах, че е жива и здрава... памперс 0-2кг и беше до петичките .... Но всяко зло за добро убедих се в това... искам само да  Благодаря на д-р Спасова която остана  и след смяната си докато не родих и ми обърна огромно внимание и на детската лекарка д-р Къдрева! Сега е на 8 месеца тежи 5кг, 62см и ядеме всичко... наддаваме сега па малко повече на височина растеме... когато питаме за даден предмет тя се върти и го търси.... Вече скача като е стъпила и изправена.. Имаше и проблем с третата очна линия периферната която до петия месец се оправи, защото това е нормално от кувиоза и се ираства до 4 месец критичния и опасен период и до 4-ти месец.... Eee това е моята история с нея искам да ви кажа само едно и това ми го каза специялист-Детето усеща всичко-така че мислете позитивно и не страдайте, защото всичко ще бъде наред както стана и с моята Божидара! Знам, че не е лесно и имате хиляди страхове, но знайте, че са излишни ! Всичко ще бъде наред само имайте вяра в Бога ! (Smile)

# 1
Луси да ти е жива и здрава куклата,да расте и да ви радва.Доктор Къдрева е прекрасен лекар имам страхотни спомени от нея.Нека забравим лошото и да гледаме напред Heart Eyes

# 2
zdravei Lusi da ti e jiva i zdrava Bojidara moiata istoria e gore doly sa6tata.Rodix Rania v 25 g ,s 800 gr 3 meseca i polovina be6e v bolnica izpisaxa ia 2600 sega e na 8mes. i polovina i e 5500kg 62 cm i edno mnogo veselo i bydno dete iade vsi4ko e naddava po bavno no tova ne e vajno a da e zdrava taka4e gospod si znae rabotata

----------------
Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 21:23 от Boten Mary

# 3
така е ! само да питам имате ли зъбки? Нас много ни мъчат !

# 4
  • София
lusi_088, зависи си от детето.
На сина ми 1вия зъб изби седмица преди навършване на 1г. Симптоми си имаше.
На щерката 1вия зъб изби на 6м.

# 5
как да имам сили не знам....толкова ми е мачно.....моята бебка се роди на 30,05,2013, 1кг150г, 35см,началото на 7ми месец
все още е в интензивно в м.д. софия,нищо хубаво не ми казват.молим се като  пълни мизерници да успяваме да я видим повече от веднаж.А тя е толкова красива...толкова е малка ...така се мърда когато й говоря.така ме е страх.толкова ми е мъчно и за мъжа ми...

# 6
  • Sofia
как да имам сили не знам....толкова ми е мачно.....моята бебка се роди на 30,05,2013, 1кг150г, 35см,началото на 7ми месец
все още е в интензивно в м.д. софия,нищо хубаво не ми казват.молим се като  пълни мизерници да успяваме да я видим повече от веднаж.А тя е толкова красива...толкова е малка ...така се мърда когато й говоря.така ме е страх.толкова ми е мъчно и за мъжа ми...
Здравей Яна! Не се отчайвай. Лекарите в началото не се ангажират с нищо конкретно. И на мен казваха, че състоянието му е тежко, но след време се пребори милото. Периодът е тежък и ви трябват сили и вяра. Аз познавам момиченце родено в началото на 7 м. сега е на 2 и 2-3м. и си ходи говори. Стискам палци и късмет!  Praynig Hug

# 7
  • София - Рим и обратно
Не се отчайвай, Яна. Моето дете се роди в началото на 7 месец, сега е на 4 г. 6 мес. и е прекрасна! Говори на 2 езика (двуезично семейство сме), разбира трети, превежда, ходи на гимнастика, неуморима е Heart Eyes. Ако няма съпътстващи проблеми и проблемът е само недоносеността, ще се справи със сигурност и то без последствия!
Пожелавам ви сили и късмет  bouquet

# 8
благодая Ви   bouquet

# 9
само да кажа,че сме си вкъщи вечееееееееее.и да попитам дали знаете някой рехабилитатор,който да прави посещения по домовете?  bouquet  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт