Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 29 авг. 2011, 16:09 ч.

kafenikavo techenie

  • 651
  • 1
  •   1
Отговори
  • Pazardjik
  • Мнения: 10
Zdraveite, tri meseca sam na Marvelon bez da go spiram, no ot nqkolko dni imam kafenikavo techenie , na kakvo moje da se dalji i kakvo da pravq ?

# 1
  • Мнения: 2 440
Здравейте,

По принцип при началните няколко месеца от приема на хормонален контрацептив е възможно да се наблюдава зацапващо прокървяване. Ако оплакванията Ви продължат, е препоръчително да се насочите към пряка консултация със специалист гинеколог.

С поздрави,
Екип на АГ болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт