Бременност, а няма симптоми

  • 18 306
  • 36
  •   1
Отговори
Възможни ли е след 7 дневно закъснение и положителен тест все още да нямам никакви симптоми на бременност.

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Възможно е, но иди на гинеколог Sunglasses Аз и двата пъти не съм имала общоприетите симптоми Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Напълно възможно е... мен започна да ми се повръща от 2м. и половина

# 3
  • Мнения: 6 164
Зависи какви симптоми очакваш да имаш.
Това, което аз знаех от филмите: с повръщането сутрин и прилошаването, че в някои от сапунените сериали чак припадат... Никъде не го видях, дори у приятелки. Laughing
Гаденето при мен беше след втория месец чак. Единствените ми симптоми бяха температурата и гърдите.

# 4
  • Мнения: 46 488
Защо да не е възможно, аз до края нямах никакви симптоми  Simple Smile
Честито и лека бременност   bouquet

# 5
  • варна
  • Мнения: 229
моите пък бремености изобщо не си приличат
с първата се скъсах да повръщам
сега пък се чуствам  неконфортно само в началото на новата седмица
имам чувството ,че си търси по удобно местенце  Joy в корем4ето ми  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,разбира се.При мен се почвиха 2 седмици след закъснението,тогава направих и теста.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Радвай се на бременността си и не се чуди за такива неща. Дай боже всекиму лека бременност. Аз симтом видях, когато в началото на 4-тия месец започна по малко да ми лечи коремчето Mr. Green До тогава нито гадене, нито неразположение, нищо. Спокойствие от всякъде. Малко ме наболяваха гърдите, но то не беше нищо по-различно от колкото при всеки цикъл. И така до края, включително и с раждането. Приятно и безпроблемно бременеене.

# 8
  • Мнения: 280
Напълно възможно при мен симптомите се появиха към втория месец гадене, сънливост, завишен апетит. Дано и за напред да караш лека бременност - успех Laughing

# 9
  • Мнения: 1 866
Стискам ти палци да нямаш никаки симптоми Grinning Аз лично се скъсвам да повръщам, не знам дали е както казва Misty като в сапунените сериали, не съм гледала такива, но мога да кажа, че е ужасно и на никого не го пожелавам. Сега като виждам въпроса ти, си казвам, че положителното в моята ситуация е, че нямам никакви съмнения дали съм бременна.  Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Разбира се, че е възможно. При мен неразположението започна към средата на втория месец. Първо усетих напрежение в гърдите, много ми се спеше, после започна да ми се гади. Повръщала съм само веднъж. Успех и лека бременност! Hug

# 11
  • Мнения: 1 489
Напълно възможно е.Пожелавам ти лека бременност.

# 12
  • Мнения: X
Да, съвсем в реда на нещата е. Аз получих "някакви" симптоми чак в 3-тия месец, а не съм повърнала нито веднъж, така че това дето дават о филмите не е така Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Да възможно е - аз наример бях забременяла началото на юли - в началото на август даже не се виждаше и на ехограф - казаха ми че било извънматочно и дрън-дрън глупости(на няколко различни ехографа и доктора ходих) . Нямах симптоми, само няколко + теста. Оказа се после - след средата на август , че всичко си е наред, роди се 4.050кг, 53см, жив и здрав  Hug Hug
Леко бременеене!! newsm10

# 14
  • Мнения: 992
И при мен симптомите като гадене и повръщане се появиха във втория месец,но всеки организъм е различен.В началото бях все изморена и ми се спеше.
Лека бременност ти пожелавам.
поздрави

Общи условия

Активация на акаунт