Бременност, а няма симптоми

  • 18 338
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Възможни ли е след 7 дневно закъснение и положителен тест все още да нямам никакви симптоми на бременност.

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Възможно е, но иди на гинеколог Sunglasses Аз и двата пъти не съм имала общоприетите симптоми Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Напълно възможно е... мен започна да ми се повръща от 2м. и половина

# 3
  • Мнения: 6 164
Зависи какви симптоми очакваш да имаш.
Това, което аз знаех от филмите: с повръщането сутрин и прилошаването, че в някои от сапунените сериали чак припадат... Никъде не го видях, дори у приятелки. Laughing
Гаденето при мен беше след втория месец чак. Единствените ми симптоми бяха температурата и гърдите.

# 4
  • Мнения: 46 508
Защо да не е възможно, аз до края нямах никакви симптоми  Simple Smile
Честито и лека бременност   bouquet

# 5
  • варна
  • Мнения: 229
моите пък бремености изобщо не си приличат
с първата се скъсах да повръщам
сега пък се чуствам  неконфортно само в началото на новата седмица
имам чувството ,че си търси по удобно местенце  Joy в корем4ето ми  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,разбира се.При мен се почвиха 2 седмици след закъснението,тогава направих и теста.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Радвай се на бременността си и не се чуди за такива неща. Дай боже всекиму лека бременност. Аз симтом видях, когато в началото на 4-тия месец започна по малко да ми лечи коремчето Mr. Green До тогава нито гадене, нито неразположение, нищо. Спокойствие от всякъде. Малко ме наболяваха гърдите, но то не беше нищо по-различно от колкото при всеки цикъл. И така до края, включително и с раждането. Приятно и безпроблемно бременеене.

# 8
  • Мнения: 280
Напълно възможно при мен симптомите се появиха към втория месец гадене, сънливост, завишен апетит. Дано и за напред да караш лека бременност - успех Laughing

# 9
  • Мнения: 1 866
Стискам ти палци да нямаш никаки симптоми Grinning Аз лично се скъсвам да повръщам, не знам дали е както казва Misty като в сапунените сериали, не съм гледала такива, но мога да кажа, че е ужасно и на никого не го пожелавам. Сега като виждам въпроса ти, си казвам, че положителното в моята ситуация е, че нямам никакви съмнения дали съм бременна.  Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Разбира се, че е възможно. При мен неразположението започна към средата на втория месец. Първо усетих напрежение в гърдите, много ми се спеше, после започна да ми се гади. Повръщала съм само веднъж. Успех и лека бременност! Hug

# 11
  • Мнения: 1 489
Напълно възможно е.Пожелавам ти лека бременност.

# 12
  • Мнения: X
Да, съвсем в реда на нещата е. Аз получих "някакви" симптоми чак в 3-тия месец, а не съм повърнала нито веднъж, така че това дето дават о филмите не е така Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Да възможно е - аз наример бях забременяла началото на юли - в началото на август даже не се виждаше и на ехограф - казаха ми че било извънматочно и дрън-дрън глупости(на няколко различни ехографа и доктора ходих) . Нямах симптоми, само няколко + теста. Оказа се после - след средата на август , че всичко си е наред, роди се 4.050кг, 53см, жив и здрав  Hug Hug
Леко бременеене!! newsm10

# 14
  • Мнения: 992
И при мен симптомите като гадене и повръщане се появиха във втория месец,но всеки организъм е различен.В началото бях все изморена и ми се спеше.
Лека бременност ти пожелавам.
поздрави

# 15
Много ви благодаря:)
Наистина ме успокоихте

# 16
  • Мнения: 1 645
Аз също нямах никакви симптоми,доста по късно се появи един от тях- повръщането,който продължи до края,други съм нямала Peace
Леко бременеене

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Възможно е . Аз изобщо нямах никакви симптоми,нито ми е ставало лошо,нито съм повръщала,имах прекрасна бременност,талава желая и на теб.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 381
Да да, напълно е възможно и ти пожелавам да нямаш обичайните неразположения! Аз не съм повръщала, но имах една отпадналост, киселини и желание за сън.Честито и от мен!  bouquet

# 19
  • Мнения: 390
Да, съвсем в реда на нещата е. Аз получих "някакви" симптоми чак в 3-тия месец, а не съм повърнала нито веднъж, така че това дето дават о филмите не е така Wink

И при мен беше така, нито гърдите ми бяха напрегнати, нито съм се чувствала зле  bouquet

# 20
  • Мнения: 375
Аз също нямам симптомите на бременните жени,нито повръщам ,нито пък ми се гади,не ми се спи толкова много,аз се натискам до обяд-е,някак си трябва да ми минава времето newsm78,не сечувствам изморена,но за сметка на това ме домързява,нещо нехарактерно за мен.Но това си го обяснявам с факта ,че съм в нехарактерни за мен условия. smile3515

# 21
  • Мнения: 1 544
Разбира се че е възможно аз първата бременност въобще не я усетих нищичко ама нищичко ми нямаше даже разбрах в 3-тия месец защото обикновенно цикъла ми не е от най редовните а и беше лято морета купони кой пък на това обръща внимание та късничко разбрах и нищо нито веднъж не ми е станало лошо или дискомфортно еднствения симптом беше че след 4-тия месец взе да ми расте корема. Пожелавам и на теб такава бременност. А сега втория път през носа ми излезе ама какво да се прави да се роди живо и здраво бебче пък другото минава.Леко бременеене.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 057
Моята бременост мина без повръщане, неразположения  и др. Не си промених навиците до последно, но едно нещо ме тормозеше - жегата. Калоян е роден през август, та като ходех из къщи, раздвижвах въздуха  Joy Joy Joy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Напълно възможно е.Пожелавам ти лека бременност.

# 24
  • Мнения: 449
Ами аз нямах симптоми докато не ми изхвръкна корема Laughing. Все така леко ти пожелавам да бременееш Peace

# 25
  • Мнения: 924
Съвсем ДА. На мен само ми беше отпаднало и то от началото на 3я месец до четвъртия. Надявай се да си късметлийка! И чакаме новини!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 223
И аз нямах симптоми, веднъж не съм повърнала, не ми ставаше лошо. Само дето светът стана по-цветен, когато разбрах, че съм бременна. Желая ти лека бременност и едно здраво и силно бебче   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 947
Хей, nazia, спокойно! Simple Smile Аз се притеснявах /и все още си го мисля де/, дали тестът не е грешен! Simple Smile И аз от 8 дни се чудя къде са ми симптомите Simple Smile Дано я караме така и по-нататък! Wink
Ами ето, и аз ви се представих - здравейте! Simple Smile

# 28
И аз нямах никакви симптоми.Даже още нямам(освен големия корем)ако не е той и бебето не ми тежи,все едно не съм бременна.Късмет и при теб да е така. Laughing

# 29
  • Мнения: 498
vuzmogno e razbira se- tova 4e zadulgitelno ti se gadi i povru6a6 i t n. pri men ne se slu4i izob6o dokato bjah bremenna, dage purvija mi test be6e otrizatelen vupreki 4e sum bila v 6-ta sedmiza-ne im vjarvai prekaleno na testovete- idi na lekar nai-dobre!

# 30
  • Мнения: 411
Aз,докато не ми пролича корема(6 месец),не съм имала никакви симптоми.Няма по-добро от това Simple Smile

# 31
  • Мнения: 7 474
Напълно възможно,аз усетих гадене чак втория месец,а има жени които нямат симптоми доста дълго време. newsm78

# 32
  • Мнения: 1 259
Aз,докато не ми пролича корема(6 месец),не съм имала никакви симптоми.Няма по-добро от това Simple Smile
  И аз като теб Grinning

# 33
  • Мнения: 3 478
Възможно е, честита бременност.

# 34
  • Мнения: 275
Разбира се, че е нормално! радвай се Simple Smile))) Аз за 9 месеца нищо не усетих, освен, че беше футболистче и че бях доста наедряла Simple Smile)))

Лека бременност! Радвай се на най-сладките мигове в живота ти Simple Smile))

# 35
  • Мнения: 2 672
възможно е! изчакай още седмица и на лекар Wink

# 36
  • Мнения: 2 309
На мен зе да ми става лошо към края на 2м.Дори се молих да ми е лошо един вид да не забравям за положението си Laughing и с кеф си повръщах до кр на 4м.Като знам от какво е.

Общи условия

Активация на акаунт