Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 29 авг. 2011, 22:27 ч.

Въпрос : кафяв цикъл

  • 1 278
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 144
Здравейте, момичета. Имам въпрос : приемам противозачатъчни от 8 месеца.. цикъла ми определено се промени, стана по-оскъден и всичко както си му е редът. Но днес (дойде си ми както си трябва, на точния ден) - течението е кафяво, оскъдно .. питах се нормално ли е понякога да е кафяв и в началото, а не само в края ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 982
Нормално е!  Hug
Спи спокойно, а утре ще видиш, че не е трябвало да се притесняваш!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 144
Инка62, благодаря ти много !  Hug  bouquet

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 794
Да,нормално е .На мен също ми е така първия ден от цикъла. Peace

# 4
  • Мнения: 1 144
pars, благодаря. Но на мен продължи така по-тъмничко този път .. от време на време по-червеникави оттенъци, но предимно тъмно червено към кафяво. Просто е странно за мен и се чудех дали може да значи нещо, но май просто си е промяна в цвета.  newsm78

# 5
  • софия
  • Мнения: 4
здравейте момичета,

аз сега започнах да пия хапчета, от първия ден на цикъла и вече 2 седмици не спира да ми зацапва кафеникаво дори към черно, а си пия хапчетата всеки ден, може ли да ми дадете някакъв съвет..?

благодаря ви предварително  Hug

# 6
  • Мнения: 846
здравей,  аз преди години имах оскъден цикъл и както описваш кафява, черна менструация, но ми идваше на време.
Оказа се , че имам ендометриален полип. направиха ми хистероскопия и от тогава нямам вече такъв проблем. съветвам те да отидеш при добър доктор на уз. успех

# 7
  • Мнения: 1 144
tusana, чак черна не е .. и ми идва навреме заради хапчетата ... и не е оскъдна(предвид колко оскъдно може да стане от противозачатъчни - наред си е).. Дано да е нещо моментно .. и без това сега началото на септември съм на доктор за едни изследвания и ще споделя с нея, пък да видим. Стискайте палци да не е нищо сериозно.
ivaaviivaavi, това е нормално.. получава се винаги в началото на прием на противозачатъчни .. не се притеснявай - ще отшуми до 3 месеца, на мен лично ми зацапваше кафеникаво ( чак до черно не е стигало) само един месец. Ако си толкова неспокойна питай и лекаря си, но според мен се касае за страничния ефект от хапчетата.  Hug

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт