РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ 49

  • 43 614
  • 693
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 305
Олеее, гледай ги нащи убавици... Shocked В нова тема, 4-5 стр без мен. Е па как нема някой едно тИлИфонче да ми звънне, да ме покани на моабет.
Аз смятам да комбинирам РЗ с 90 дневната. Щерката се е навила, та да и правя компания. Днес я започваме с протеинов ден. Обяд и вечеря - риба на фурна.
Бай, до скоро   bouquet

# 46
  • TX
  • Мнения: 590
VK ще ви догоня и аз се каня да я метна пак след като се захраня от луната, че в Созопол много вкусно готвеха, а аз  за себе си съм забелязала, че туй що туря в устата си  с апетит и чаша чай да е ми се лепи.  Joy

# 47
  • Мнения: 786
Тук съм бре хораааа.То чер гулуган тъй лесно се не губи Mr. Green.
Ама нещо ми се прецака клавиатурата и реших ,че е знак да дам малко почивка и на тая техника.Та я спрях за някой ден и ми беше много добре.Взех да свиквам без нея.Не било страшно Simple Smile.
Пак РД ,аз пак пропуснала,ама...Ще се стегна вече Wink
ЧЕСТИТО Роси - още дълги години живот и здраве и все така жизнерадостна !!!
Джиджи - радвам се,че си пак сред нас и звучиш както винаги много позитивно.
Алекс - отпусни душата малко.Пийни едно виенско кафе и всичко ще си дойде на мястото Wink.Знам ,че не ти е до шегички,но гледай философски на нещата.Ти поне си ни пример за подражание !!!
Започна и годината за йогата.Даже сега  на нашия учител му се празнува една седмица празник.Много ми е интересно,едно мистично...Водя и Матюшко,че нали няма кой да го гледа.Пък и аз не обичам много да си оставям децата.А на него как му хареса Shocked.Ще го правя и него йога Laughing
Купих си швейцарска топка за гимнастика и...някой ден ще я започвам Embarassed
РХ го карам почти,но съм доволна / да не чуе дявола - пупу, пу /,че поне не качвам.Защото има много мами,които се оплакват ,че от кърменето качват.
Къщата е ометена от всякъде Sunglasses и чака морските другарчета.Чакам ги на девети септември.Дано не дойда с партизаните  #2gunfire
Хайде да се поспра,че трябва и да четете Stop

# 48
  • Мнения: 305
ВяраВики, къде ходиш на йога? Аз пък си взех дъмпелчета по 1 кг спортдиректа, че ми излезнаха 9 лв, а тук са по 20.

# 49
  • Мнения: 2 999
Добро утро Калпазанки:hug:!

Как е сутрешното ви настроение! Flutter:

Честит празник на всички!
Госпожо  Hug Честит празник, да си ми много здрава!


# 50
  • Мнения: 5
Дунди мерси за кафенцето! Hug
АЗ си взех поредния душ закусих и си пих кафето пред телевизора и си  рекох я да ви видя!
Снощи работихме до късно,че на 09.09 имаме експедиция ,но остават броени дни т.е  ден така,че ще стискаме  зъби.
Хепи някой път ще ти пиша на ЛС за Дюкан,защото тук не върви и както си права ако я правиш с ум не вреди ,а напротив помага ти за някои болежки.
Вие много добре ме познавате,че живея  в малко градче/почти село/ и нямам тия екстри да си смеля месото в магазина,да си взема сьомга или там сирена!Но ето ,че има ефект.
ВяраВикивиждам,че си в чудесно здравословно състояние и се радвам много за  теб.!  bouquet
Няма да ви изброявам на всички  нови и стари разделнички ви желая един прекрасен есенен ден!

# 51
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
Джиджи, Дънди - страхотно началото на деня Hug.
Вяра каква е тая топка Crazy, ако може с картинки Joy.
Росито - бързо да се оправяте Hug.
VKJoy, идвай по - често, че ние от време на време се засилване и пишем, пишем Mr. Green.
Аз ще ви се похваля скоро Mr. Green Mr. Green Mr. Green, ама още малко да стане сигурно Wink.
Днес - закуска кафе, обяд - пълнени чушки с боб, след обяд - праскови, вечеря - ще видим Rolling Eyes. Обнових си лентичката, нещо съм се ошишкавила newsm78, ще се стягам Naughty.
Хубав ден  bouquet.

# 52
  • Мнения: 305
Добро утро  bouquet.
Джиджи, Дънди - страхотно началото на деня Hug.
Вяра каква е тая топка Crazy, ако може с картинки Joy.
Росито - бързо да се оправяте Hug.
VKJoy, идвай по - често, че ние от време на време се засилване и пишем, пишем Mr. Green.
Аз ще ви се похваля скоро Mr. Green Mr. Green Mr. Green, ама още малко да стане сигурно Wink.
Днес - закуска кафе, обяд - пълнени чушки с боб, след обяд - праскови, вечеря - ще видим Rolling Eyes. Обнових си лентичката, нещо съм се ошишкавила newsm78, ще се стягам Naughty.
Хубав ден  bouquet.

а, такива да ги нямаме...Казвай какво ще ти/ни/ се случи още сега с 1 на ум. Пускаш муха и бЕгаш, така не!

# 53
  • TX
  • Мнения: 590
http://www.youtube.com/watch?v=xZF1UndFe5E
едно ми е такова предучилищно, та по този повод пускам малко от емоцията на малките на лятното училище
то смайлето друго я вълнува, ама...ай да не спамя ще кажа, че откак се върнахме от почивката съм баш мотивирана и разделна с едно две залитания bowuu в рамките на допустимото

# 54
  • София
  • Мнения: 336
Ау, Мурка, как ме обидИ Crossing Arms Crazy. Аз от деца се вълнувам под всякаква форма и възраст Joy. От вашите вълнения същу bowuu. И от моите де, но в рамките на допустимото Joy hahaha. Отивам да си пийна розовите хапченца Mr. Green.

# 55
  • Canada
  • Мнения: 277
Привет Прекрасни!   Hug
Ето на по нощите ме е обзело вдъхновение за писане и ще използвам 4асовата разлика за да ви сервирам кафенце:



Йонито - брат ти и семейството му в САЩ ли бяха?
Правилно си запомнила  Heart Eyes Жалко 4е срещите ни не са 4ести, все пак 1500км ни делят, но поне сме на един континент  .Много ме заинтригува с тайната ти  Flutter
Алекс, ще има и снимки скоро, голямо мъмрене имам от мнооого хора по въпроса, ама все пак беше лято- хи4 не ме свърташе в къщи. Да знаеш 4е и аз се вълнувам за пътуването на дъщеря ти, а съм сигурна 4е тя е на 7-мото небе от щастие.  Heart Eyes
Ох, снощи бях на родителска среща  ooooh!  и госпожата каза, 4е няма да има много домашни в първи клас  Rolling Eyes и ни забрани да караме децата да у4ат пове4е от 25 минути на ден  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ................е не мога да им схвана стратегията и това си е  ooooh!  ooooh!  ooooh!

Мацки отивам да smile3524
Гушки за вси4ки  Hug Hug Hug Hug Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте Hug.
Йонито - мерси за кафето Hug. А за първи клас - явно искат преходът към учене да стане бавно и приятно, без излишно натоварване и стрес - и за родителите, и за децата bowuu. Имам прителки с деца 1-2 клас в БГ, ми имам чувството, че искат в предучилищна да знаят всичко за първи клас, а лятото между първи и втори да са наваксали за 2-ри клас. Родителите се панират, даже има случаи да взимат частни уроци, което за дете на 7 години ми се струва прекалено Simple Smile.
Ама вие каква тайна мислите, че ще кажа Joy hahaha Joy, душици сладки, то не е нищо голямо - ще сменям работата Mr. Green. Днес подадох молба за напускане, от 10 октомври трябва да започна на новото място Grinning. Надявам се да е за добро Crazy.
Иначе днес - закуска праскови, обяд - кюфтета с домати, натам - не знам Rolling Eyes.
Хубав ден  bouquet.

# 57
  • Мнения: 2 999
Добро утро Hug!

                                       

Хайде един прекрасен съботен ден и лек път на Алексче и красивата принцеса. Както се казва "Попътен вятър"!
Хепи радвам се много - вярвам, че ще е за по-добро
сладуранки  Hug

# 58
  • България
  • Мнения: 490
Dundy Sladurska какво хубаво настроение има в тази картичка.
хепи успех в новата работа.
алексче по-вода да и върви на дъщеря ти, лек път и чакаме новини.
мурка как си мила-тресели ви ученическа треска #Crazyу нас май само мен.мики си играе,щурее и изобщо не задава въпроси.раничката ще ни е малка-блок номер 4 не се събира,ако и учебниците са такива големи ще се ходи на пазар ooooh!родителската ни среща е в понеделник,в последния момент,нямаме списък,дрехи,подарък...... #Cussing outне съм купила почти нищо.
за училището накупих неща и то доста но ей така по памет и доста ще останат в шкафа за другата година Joyтолкова многооо съм се престарала.
момичета сори за спама,но така сме с първолаците.галя74 при вас как е подготовката за 1клас?ynito 25 е добре,цял ден са в училище преуморяват се децата Hug
нервакова къде се покри,драсни някои ред-как сте,как е сладура?
почнах да наблягам на разделното хранене,няма как не трябва да се отпускам-до като бях с стомашния вирус кантарев показваше 50.500кг #Crazyмечтани кг но страшно отпаднала бях.
сега съм 51.500кг и ще положа многоооо усилия да ги задържа/от 10г не съм виждала това число на кантара-как да не го обича човек и не му купи нова батерия Joy/.
вяравики,джиджи,вк,госпожата и всички момичета Hug Hugпоздрави

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Сладурска, прекрасно кафе си ни сервирала.Благодаря.
Алексче, попътен вятър и от мен и лек път.
Хепи успех с новата работа.
Роси, и ние сме в ученическа треска.При нас родителската среща мина дадоха ни списъците и даже ги изпълнихме.Ние ще учим в Сливен в 12-то ОУ.И Лази си играе, но казва, че няма търпение да тръгва.Ще видим като започнат как ще е.
И за да не е спам, от днес съм на детокс, ще захранвам във вторник така че съм разделна Joy
 Hugна всички.

Общи условия

Активация на акаунт