Еднодневни екскурзии до Гърция

  • 4 543
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 210
Някой ходил ли е на такива екскурзии, да речем до Александруполис? Споделете впечатления заслужава ли си да се иде за един ден,има ли какво да се види или си е просто утрепия целия този път за един ден...

Последна редакция: ср, 31 авг 2011, 10:05 от huliganka

# 1
  • Мнения: 2 697
Аз ходих наскоро до Солун точно на еднодневна с агенция "Бохемия" - уморително е, спор няма, но пък си струваше, останах много доволна от организацията на екскурзията и екскурзовода (беше жива енциклопедия на световната история Heart Eyes), а и имай предвид, че в повечето случаи това е по-изгодният начин за пътуване до Северна Гърция. Говорим за сравнение със самоорганизирано пътуване с автобус, това имам предвид.
Изобщо ако си по-екстремен тип в пътуванията (т.е. не ти пука толкова за комфорта ти, а за самото преживяване), давай смело Wink

# 2
  • Мнения: 497
Ние ходихме миналата година на еднодневна до Кавала и остров Тасос от Сандански, където бяхме за 4 дни с местна санданска Joy агенция-Джи джи холидейс (гидката  Joyни от тази екскурзия Тони(Антоанета) е голяма сладурка)-има ги и в нета. Не ни беше изобщо уморително по този начин, защото спестихме 3те часа от София и до София или друг град (понеже видях, че си от Пловдив), беше много приятно и досега се сещаме с удоволствие за нея.
Казвам го като вариант.
Иначе сме ходили на 3 дневна до Солун и Метеора и пътуването (от София)  до Солун беше от 7 сутринта до около 1- 1,30 часа, с връщане обратно същия ден би било уморително, но всичко зависи от настройката и дали обичате да пътувате.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Гледам, че има сега оферта за Солун от Пловдив за 1 ден. Голяма утрепия ще е със сигурност, защото се тръгва в 00.30 и връщането е горе-долу пак по това време и 24 часа ще са си натоварване, най-малкото заради пътя. Много ме блазни обаче. 

# 4
  • Мнения: 6 696
И аз се оглеждам за такива екскурзии и до Гърция и до Турция  Grinning

# 5
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Гледам, че има сега оферта за Солун от Пловдив за 1 ден. Голяма утрепия ще е със сигурност, защото се тръгва в 00.30 и връщането е горе-долу пак по това време и 24 часа ще са си натоварване, най-малкото заради пътя. Много ме блазни обаче. 

За тази оферта ли става дума?
http://bg.kolektiva.net/plovdiv/

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Да, тази е офертата.

# 7
  • Луната
  • Мнения: 3 211

За 34 лв мисля, че си заслужава Mr. Green. То еднопосочен билет Пловдив Солун е над 50 лв.
Пък и почивните дни... започвам и аз да се изкушавам  Joy Може да изкуша и няколко прителки да ходим така по женски Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Сигурно темата е по загубила актуалност, но понеже от известно време си търся такива еднодневни екскурзии и събирам мнения за агенциите ще попитам и тук  Simple Smile
Някой ходил ли е на тази  екскурзия  www.beckreisen.bg/ekskurzia-solun-greece

Общи условия

Активация на акаунт