Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 218

  • 28 892
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 315
Току що гледах еп.37 БГ вариант и се сетих да кажа ,че в този епизод Еда е е като клошар.С тази розова ризка тип "парашут " и развлечена жилетка почти се доближава до онзи "фаворитския"/по парцаливост/ тоалет- анцуга с белите кантове  и развлечената жилетка ,но тогава жилетката  беше в някакъв светъл цвят!Говоря за момента , в който отидоха да живеят в мавзолея.
Другото нещо което ме впечатли е умението на Серхан да играе с лице/не ,че това го разбирам чак сега де... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha/.Този човек е невероятен актьор , как само за секунди променя изражението на лицето си:От усмихнато и любезно ,дори малко мазнишко изражение,когато говореше с Тюркян, в сериозно ,замислено и ядосано.....в момента в който затвори телефона и се сети за Мелда.!!!

Такава транформация направи и в епизода , в който отиде на яхтата на Бату , за да го изпробва дали е Кенан ........ спомняте ли си?!!

# 211
  • Русе
  • Мнения: 2 209



Компания, с този клип ви пожелавам спокойна нощ! До утре! Hug

# 212
  • Мнения: 315
как да пропусна и това...
http://www.youtube.com/user/kesara1262#p/a/u/1/LrPVnuOG99g[/video]
Ади мила това не може и не бива да се пропуска и забравя  #Crazy #Crazy #Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesКРАСОТА И ЗА ОКОТО И ЗА УХОТО  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Клипчето на Кесарка е наистина невероятно!!!
 smile3525 newsm51 newsm51 smile3501

# 213
  • Русе
  • Мнения: 2 209
Току що гледах еп.37 БГ вариант и се сетих да кажа ,че в този епизод Еда е е като клошар.С тази розова ризка тип "парашут " и развлечена жилетка почти се доближава до онзи "фаворитския"/по парцаливост/ тоалет- анцуга с белите кантове  и развлечената жилетка ,но тогава жилетката  беше в някакъв светъл цвят!Говоря за момента , в който отидоха да живеят в мавзолея.
Другото нещо което ме впечатли е умението на Серхан да играе с лице/не ,че това го разбирам чак сега де... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha/.Този човек е невероятен актьор , как само за секунди променя изражението на лицето си:От усмихнато и любезно ,дори малко мазнишко изражение,когато говореше с Тюркян, в сериозно ,замислено и ядосано.....в момента в който затвори телефона и се сети за Мелда.!!!

Такава транформация направи и в епизода , в който отиде на яхтата на Бату , за да го изпробва дали е Кенан ........ спомняте ли си?!!
smile3521

# 214
  • Мнения: 3 203
Вени страхотен дедектив си .В тази фотосесийка виждам и две  снимчици за първи път . Hug
Благодаря ти  и спокойна нощ . Hug

# 215
  • Мнения: 3 203
Току що гледах еп.37 БГ вариант и се сетих да кажа ,че в този епизод Еда е е като клошар.С тази розова ризка тип "парашут " и развлечена жилетка почти се доближава до онзи "фаворитския"/по парцаливост/ тоалет- анцуга с белите кантове  и развлечената жилетка ,но тогава жилетката  беше в някакъв светъл цвят!Говоря за момента , в който отидоха да живеят в мавзолея.
Другото нещо което ме впечатли е умението на Серхан да играе с лице/не ,че това го разбирам чак сега де... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha/.Този човек е невероятен актьор , как само за секунди променя изражението на лицето си:От усмихнато и любезно ,дори малко мазнишко изражение,когато говореше с Тюркян, в сериозно ,замислено и ядосано.....в момента в който затвори телефона и се сети за Мелда.!!!

Такава транформация направи и в епизода , в който отиде на яхтата на Бату , за да го изпробва дали е Кенан ........ спомняте ли си?!!
smile3521
+1 Peace

# 216
  • Мнения: 315
Вени страхотен дедектив си .В тази фотосесийка виждам и две  снимчици за първи път . Hug
Благодаря ти  и спокойна нощ . Hug
Аз сякаш само тази не съм виждала! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 217
  • София
  • Мнения: 829
Вени страхотен дедектив си .В тази фотосесийка виждам и две  снимчици за първи път . Hug
Благодаря ти  и спокойна нощ . Hug
Аз сякаш само тази не съм виждала! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Това е от Клетва  Peace

# 218
# 219
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, мили дами! Hug
Благодаря на всички ви, че ви има  lovekiss, защото като пусна компа и първата ми работа е да вляза в темата и да почета! Толкова ми е приятно да видя коментарите ви, клипчетата, прекрасните снимки... newsm03 Толкова е мило, по-домашному някак...
Благодаря на Ади за купона днес- то вкусотийки, то коментари, клипове, снимки... Kissing Heart Напълниха ми се и очите, и душата  Kissing Heart
Желая незабравими мигове на софиянките на предстоящата среща Hug- само да можех, с удоволствие бих дошла, ама пустата криза и мене ме удари яко! Crossing Arms Нищо, живот и здраве да е- друг път непременно, само добра воля и желание да има за нови срещи! Peace
Да опитам и аз да пусна една снимка на неповторимия и незабравимия... Heart Eyes

# 220
  • Варна
  • Мнения: 329
Я виж ти #Crazy- ставало... thumbsup
Още тогава  Hug

# 221
  • Варна
  • Мнения: 329

Малиии, да ти омекнат краката направо... newsm09 newsm09 newsm09

# 222
# 223
# 224
  • Варна
  • Мнения: 329

Ех, тоя татко, бе... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm03 newsm09 newsm09 newsm09

Общи условия

Активация на акаунт