Re: Детски песнички, инструментали, текстове, стихове, приказки, онлайн забавления

  • 169 069
  • 663
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 157
Здравейте!
Не мога да си сваля песента "Първолак"
И...може ли някой да ми предложи подходяща песен за Танц на мажоретки?Може и да не е детска.

# 316
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Не мога да си сваля песента "Първолак"

Откъде не успявате да я свалите?
Качена е тук.

И...може ли някой да ми предложи подходяща песен за Танц на мажоретки?Може и да не е детска.


Опитайте тези:
Детски:
    * Rock Star - Hannah Montana
    * We got the Party With Us - Hannah Montana
    * The Climb - Miley Cyrus
    * All Star - Smash Mouth
    * Let it Rock - Kevin Rrudolf
    * GNO (Girls Night Out) - Miley Cyrus
    * Let's Dance - Vanessa Hudgens
    * Pon de Replay - Rihanna
    * So Bring It On - The Cheetah Girls
    * Headstrong - Ashley Tisdale
    * Popular - The Veronicas
    * Closer - Ne-Yo
    * Real Wild Child - Everlife
    * Mickey - Toni Basil
    * Glamorous (Clean Version) - Fergie

И още:
    * Hollaback Girl - Gwen Stefani
    * That's not my name - The Ting Tings
    * The Boom! - Nelly
    * Boom Boom Pow - Black Eyed Peas
    * Womanizer - Britney Spears
    * When I Grow Up - Pussy Cat Dolls
    * Lip Gloss - Lil Mama
    * Funkdafied - Da Brat
    * What Hurts the Most - Cascada
    * Damaged - Danity Kane
    * Lucky - Lucky Twice
    * Rockstar - Prima J
    * Tell Me Something I Don't Know - Selena Gomez
    * Let's Dance - Lady Gaga
    * Music in My Soul - Leigh Jones
    * Shut Up and Drive - Rihanna
    * Rock Star - Pink
    * I'm Out Here Grindin - DJ Khaled
    * Yeah - Usher
    * Whine it up - Kat Deluna
    * I Love Rock and Roll - Joan Jett
    * Kiss, Kiss, Kiss - Chris Brown
    * All Hail the Queen - Queen Latifah
    * Under Construction - Missy Elliot
    * Make Your Move - Avalon Drive
    * Noise and Kisses - The Used
    * Game Over - Lil Flip

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 13:09 от vоrfax

# 317
  • Мнения: 196
Здравейте! Обръщам се към вас с една огромна молба.Спешно ми трябва една песничка .Аз я имах на диск ,но той взе ,че се скапа в най- неподходящото време.Ще имам тържество и едно от децата ми изпълнява тази песничка,а сега просто не зная какво да правя. Търсих  я ,но нещо не ми се получи.Песничката се казва "Теменужки за мама".Има я в CD1 на Булвест за подготвителна група.Този диск имах ,но уви SadМного ,много ще съм благодарна на този който ми помогне. PraynigПесничката започва така:
    Теменужке,теменужке,пак ли си се скрила
искам с теб да разговарям,покажи се мила,...........

# 318
  • Мнения: 9 973
Не откривам песента “Вече съм голям“.Има я като име в един линк,но песента липсва.Мерси

цък
bowuu  bouquet  bouquet  bouquet Hug
Вече съм голям

Сам си се обличам
Мога всичко сам
Думичките сричам
Вече съм голям

Шаро вън ме гони
Лае, хапе чак
Но сълзи не рони
Като мен юнак

Нищо че съм палав
Цял съм в синини
Нямa ала-бала
Аз раста със дни

Зная и числата
Аз броя до сто
Весело с децата
Карам колело

С татко вечер в къщи
Боря се до край
На гърба му стъпвам
Първи то се знай

Нищо че съм палав
Цял съм в синини
Нямa ала-бала
Аз раста със дни


тази търсим  Embarassed

# 319
  • Мнения: 1 949

Нея нямам. Песента по текст на Е. Бенов е от албума “Трикси – песни за художници чудесни”, 2007 г.

# 320
  • Мнения: 1 949
Здравейте! Обръщам се към вас с една огромна молба.Спешно ми трябва една песничка .Аз я имах на диск ,но той взе ,че се скапа в най- неподходящото време.Ще имам тържество и едно от децата ми изпълнява тази песничка,а сега просто не зная какво да правя. Търсих  я ,но нещо не ми се получи.Песничката се казва "Теменужки за мама".Има я в CD1 на Булвест за подготвителна група.Този диск имах ,но уви SadМного ,много ще съм благодарна на този който ми помогне. PraynigПесничката започва така:
    Теменужке,теменужке,пак ли си се скрила
искам с теб да разговарям,покажи се мила,...........

Обещаха ми я в понеделник. Късно ли е?
Ама, че работа, този албум го качвах, а не го намирам...

# 321
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Здравейте! Търся клипчета с песни на "Бон-Бон", от къде мога да ги сваля?

# 322
  • Мнения: 1 949
Здравейте! Търся клипчета с песни на "Бон-Бон", от къде мога да ги сваля?

vbox7 през http://vbox.godforall.org/

# 323
  • Мнения: 1 949
Здравейте! Обръщам се към вас с една огромна молба.Спешно ми трябва една песничка .Аз я имах на диск ,но той взе ,че се скапа в най- неподходящото време.Ще имам тържество и едно от децата ми изпълнява тази песничка,а сега просто не зная какво да правя. Търсих  я ,но нещо не ми се получи.Песничката се казва "Теменужки за мама".Има я в CD1 на Булвест за подготвителна група.Този диск имах ,но уви SadМного ,много ще съм благодарна на този който ми помогне. PraynigПесничката започва така:
    Теменужке,теменужке,пак ли си се скрила
искам с теб да разговарям,покажи се мила,...........

Таня от групата Аз съм детски учител във Facebook ми я предостави - http://dox.bg/files/dw?a=3fdd06dbd6  Hug
Ако има желаещи да се присъединят, работещи в тази област, нека се свържат с мен : )

# 324
  • Мнения: 196
Здравейте! Обръщам се към вас с една огромна молба.Спешно ми трябва една песничка .Аз я имах на диск ,но той взе ,че се скапа в най- неподходящото време.Ще имам тържество и едно от децата ми изпълнява тази песничка,а сега просто не зная какво да правя. Търсих  я ,но нещо не ми се получи.Песничката се казва "Теменужки за мама".Има я в CD1 на Булвест за подготвителна група.Този диск имах ,но уви SadМного ,много ще съм благодарна на този който ми помогне. PraynigПесничката започва така:
    Теменужке,теменужке,пак ли си се скрила
искам с теб да разговарям,покажи се мила,...........

Таня от групата Аз съм детски учител във Facebook ми я предостави - http://dox.bg/files/dw?a=3fdd06dbd6  Hug
Ако има желаещи да се присъединят, работещи в тази област, нека се свържат с мен : )

vorfax,благодаря на теб и наТаня. Hug  bouquetпросто нямам думи.Спасихте ме

# 325
  • Мнения: 196
vorfax,едно голямо благодаря на теб и на Таня за песничката.Много сте бързи.Спасихте ме Hug  bouquet

# 326
  • Мнения: 101
Благодаря ви много! Страхил го намерихме, продължаваме да търсим таткото  bouquet

# 327
  • Мнения: 7 110
Много благодаря, Инка62! Оказа се, че почти си я спомням както трябва песничката за влакчето.
vоrfax, благодаря и на теб за полагания труд.   bouquet
Сега остава все пак някой да се сети за моето патешко търсене.  Wink Все пак на "най-мъничките път правят всички". Може би бате Асен ( Flowers Rose Flowers Rose)  я озвучаваше. 

# 328
  • Мнения: 1 949
Търсят песен с текст нещо от сорта "вечер от работа мама се връща, светва от щастие цялата къща..."

# 329
  • Мнения: 20
Здравейте!  Търся песента "Споделено по телефона" от Х. Агасян / албум "Вълшебното хапче", май беше/
Всъщност,  бихте ми помогнали с  всяка шеговита и весела детска песен, подходяща да се изпее за деня на шегата - 1 април.

Общи условия

Активация на акаунт