Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 158 774
  • 953
  •   1
Отговори
# 945
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 И при нас си има съботен курс в нормалния час. Следващото ни занятие е на 12 януари.

# 946
  • Мнения: 84
Здравейте. Според сина ми, в събота курсът ще си протече по план. Така ли е, въпреки че е ваканция?

Така е и според моя щурчо. След това пропускат 29.12. и 05.01., за сметка на това ще имат занимания на 12 и на 13 януари /събота и неделя/.

Сега, в събота, трябва да си носят листове за оригами - ГОЛЕМИ /не знам, обаче, колко точно големи ...  Joy

# 947
  • Мнения: 151
Здравейте. Според сина ми, в събота курсът ще си протече по план. Така ли е, въпреки че е ваканция?

Така е и според моя щурчо. След това пропускат 29.12. и 05.01., за сметка на това ще имат занимания на 12 и на 13 януари /събота и неделя/.

Сега, в събота, трябва да си носят листове за оригами - ГОЛЕМИ /не знам, обаче, колко точно големи ...  Joy


Ние сме при Надя Кръстева-3ти клас,на 22.12. ще има курс без промяна в началния час и после чак на 12. януари....А за кой клас трябват листове за оригами,че синът ми не ми е казвал такова нещо? oops

# 948
  • Мнения: 478
Някой може ли да пусне нова тема, защото доста сме прескочили лимита и ще ни заключат?  #Crazy
Аз не мога...  Embarassed

# 949
  • софия
  • Мнения: 505
Нова тема мамчета дано да донесе късмет на дечицата ни .Заповядайте   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=694037.new#new

# 950
  • Мнения: 84
....
А за кой клас трябват листове за оригами,че синът ми не ми е казвал такова нещо? oops

3 клас - Златилов. В курса не следват винаги поредността на темите, така че в събота ще сгъват жерави и др. такива  Joy
Моят щурчо е в един курс с хлапето на *Ирина* и на други майки, затова си позволявам понякога да коментирам/информирам. Не съобразих, че не съм уточнила курса ...  Embarassed   bouquet

# 951
  • София
  • Мнения: 7 673
....
А за кой клас трябват листове за оригами,че синът ми не ми е казвал такова нещо? oops

3 клас - Златилов. В курса не следват винаги поредността на темите, така че в събота ще сгъват жерави и др. такива  Joy
Моят щурчо е в един курс с хлапето на *Ирина* и на други майки, затова си позволявам понякога да коментирам/информирам. Не съобразих, че не съм уточнила курса ...  Embarassed   bouquet
А така! Моят щурчо нищо не ми е казал. Мерси за инфото!   bouquet

# 952
  • Мнения: 1 142
Момичета,записвам се при вас,за да ви следя.Интересуват ме курсовете в СМГ,но за догодина.

# 953
  • Мнения: 539
Момичета,записвам се при вас,за да ви следя.Интересуват ме курсовете в СМГ,но за догодина.
Ще е по-добре да се запишете в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт