Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 септ. 2011, 11:47 ч.

Бан заради Мултуакаунтинг???

• 1 437
  • 3
  •   1
Отговори
Добър ден, уважаеми,

Защо айпитата ми биват блокирани за този форум? Пише „Мултиакаунтинг”, но аз нямам друг ник в този форум. Пиша в АБВ, но това едва ли е проблемът.

# 1
  • София
Това, което виждам, е че ВСИЧКИ адреси, от които е ползван този акаунт, са само и единствено на отворени проксита и анонимайзери.
Реален IP адрес, с основание за БАН "Мултиакаунтинг" - не виждам.
Ако на реалния Ви адрес системата дава грешка и това е причината, поради която ползвате анонимайзери, пишете ми на мейла (видим е в профила ми) като укажете реалния си IP-адрес, за да мога да установя коя забрана точно Ви засяга.

# 2
Благодаря! На компютрите имам инсталиран Privacy Dongle, който явно сменя адреса при всяко включване. Не знаех, че е проблем за форум. Ще видя как мога да го махна и ще пиша.

# 3
Здравейте,

Днес пиша от компютъра вкъщи и нямам проблем, би трябвало айпито да е видимо тоест това, че не е прокси връзка. Явно грешката наистина е в програмата на служебния лаптоп за анонимизиране, но не мога да я премахна. Днес обаче пробвах да вляза и там, грешка нямах (може би сменя адреса при всяко ползване). Темата може да се заключи или изтрие. Благодаря за помощта! Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт