Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,

Колкото и да ми е неприятно трябва да започна темата негативно!
Бях се насочила към мединцински център Хирон и по-конкретно към д-р Стоименова, защото четох из форума, че е е професионалист.Преди седмица звъннах конкретно на нея, но самата тя обясни, че доста натоварен графика й и съотвено на еди-кой си телефон да звънна на 1 Септември, за да ми запишат час, но евентуално за октомври..
Е, звъннах току-що и ми обясниха да се обадя на 1 Октомври, защото за септември записвали часове днес в 9:00 сутрина! #2gunfire Прекрасно!!! Но все още се чудя кой трябваше да ми го каже това или поне ако моя грешката - къде го пиша, за да се усведомя аз???

Както и да е.. сега започвам отначало - ясно е, че няма да чакам до 1 октомври, за да си запиша час, но моля насочете ме към някого.Имам бучка на гърдата, която традиционната медицина не може да установи защо е там и с какво да я лекуват и някои други проблеми..
Държа да е класически хомеопат.. и колкото и да е - интересуват ме и цени (тях може и на лични да ми ги пишете, както и имената на хомеопатите, за да не е реклама)

Благодаря ви предварително!
  bouquet

# 1
  • Страната на приказките
Желая ти успех.... Вече втора година ходим на хомеопат без никакъв ефект, ей така си хвърляме парите... Мисля да не ходя повече. Дано на теб ти помогнат, ама...

# 2
Подновявам темата, защото ме интересува същото - препоръчайте ми много Ви моля добър хомеопат в Стара Загора или София, може и Казанлък.

Имаме малко бебенце, което страда от някаква алергия, има обриви по кожата, които са доста упорити. В Стара Загора обиколихме няколко хомеопата, но не останахме доволни - поставяха диагнози без дори да извършат преглед, дори ни упрекнаха че сме били урочасани. Не бих искал да споменавам имена, не е редно, ако някой се интересува - да пише на ЛС.

Но така или иначе - все още си търсим лекар - хомеопат на който да се доверим за лечението на малката, а и на нас.

Ако вече е отговорено на този въпрос, моля Ви пратете линк, щото съм нов тука и още трудно се ориентирам.

# 3
Записването за първо интервю за д-р Стоименова е трудна задача, иска се търпение. Преди време бяха спрели да записват часове за известен период. Сега май 2 пъти в месеца записват по няколко човека в листа на чакащите и те се обаждат като ти дойде ред.
За съжаление, който бърза трябва да си избере друг хомеопат.

# 4
Др.Големанова ,също изписва хомеопатични медикаменти.Знам за нея, че е добър педиатър.Лично аз съм леко разочарована от нея,но не може да допаднеш на някого на 100 % ,нали Simple Smile?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт