Име за момиченце

  • 6 142
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
в щатите се запознах с девойка на име Десари(не съм сигурна дали се превежда със з или с,но лично много ми хареса)

# 16
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Савина и Марина от предложените по- горе ми харесват. Щом сте обсъждали Катерина и не ви харесва може да се трансформира в Карина или Катрин. Също бих предложила Анна, Адриана, Лора, Леа, Мия, Сара, Стела. Наскоро се запознах с момиче на име Беатрис, в началото се зачудих, но после ми хареса.

# 17
  • Мнения: 10 547
Аделина

# 18
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
За Никулден и на мен само Николета ми харесва, Лозанова не може да ми развали отношението към това име.  Grinning Ако се роди на 5-ти декември, освен Савина, може да е и Сабина  Crazy .  Ще повторя сигурно вече нещо предложено, но - Анна/Ана, Инес, Ина, Наталия, Ноела, Стела, Кристина, Филипа, Климентина, Стилияна, Андреа, Лина, Михаела, Мила, Катина, Дария, Малена, Фани.

# 19
  • Мнения: 1 795
Eлина, Далия, Анна са моите предложения.
9-ти декември е св. Ана.
Ника повече харесвам от Никол.

# 20
  • Sf
  • Мнения: 978
За Даниел, което е доста меко име, не бил избирала женско име с р, както и прекалено твърдо или дълго. На първо четене подходящи ми се виждат Анна, Елена, Калина, Алина, Илина. Савина също пасва добре. От Ники-тата, бих се спряла на Николина.

Даниел и Никол не ми се връзва никак. Написани заедно будят въпроса - момиченца ли са, момченца ли са? Еднозначно еднополови ми се асоциират. Така че за момиче бих избрала подчертано женствено, което би дало повече твърдост на името на баткото, което иначе на фона на Никол би се смекчило още повече.

# 21
  • София
  • Мнения: 291
Даниел и Никол.   Crazy
Кое е момичето, кое е момчето?
Женското име звучи по - мъжествено от мъжкото.   Joy
Имената ли се свършиха, какво ли ...

# 22
  • Мнения: 84
сега се сетих Алексис,Джамин,Алия,Силвана,

# 23
  • Мнения: 13
Добавих анкета с имената,които ни харесаха и на двамата.Естествено,отворени сме и към нови предложения.Надявам се да съм ви улеснила сега като виждате на какви имена сме се спряли...
Моя мъж предложи и Невена и Диляна...Но пък нямат хубави галени Rolling Eyes
Тя дано не се ражда на Никулден,защото не ми харесва нито едно от имената...Никол беше компромисен вариант,само защото то ни допада най-много от другите възможности,а баща й държи,ако се роди на празника,да е кръстена с името...А пък в същото време ми вика,ама може и Невена да е...Е,извинявай ама...Невена нещо не ми се връзва с Никулден...
Абе,не знам,все ще го измислим.

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Гласувах за Вероника Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 399
За Диляна хич не бих мислила галено-разкошно име! Heart Eyes Невена е Неви или Неве...не са кофти,ама и не са нищо особено! Rolling Eyes
Гласувах за Елеонора! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 216
На 17ти са....
Гласувах за Елена  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 555
Белослава, Елеонора, Вероника и Елена ми харесват много. На второ място Аделина.
Пламена ми е много соц, въобще не ми се връзва това име с дете, родено след '85-та.
Вела откровено не ми харесва, макар да звучи оригинално.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 028
Вероника от мен Simple Smile

# 29
  • Мнения: 67
Аз в анкетата отговорих Елена,аз се казвам така   newsm53и си харесвам името  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт