Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 септ. 2011, 15:25 ч.

изследване на метаболизъм

• 4 111
  • 13
  •   1
Отговори
Kъде в Cофия може да се направи  изследване на метаболизма и какво представлява то  ?

# 1
  • SA
Въпрос с повишена трудност!
 Grinning
Не знам. Записвам се да следя, може пък и да има такова чудо.

# 2
Не съм чувала за такова нещо  newsm78

# 3
аз съм чувала че в исул има   някакъв метаболитен кабинет  ,но не зная нищо повече 

# 4
и също така има   BIA 101 - метод за изследване на метаболизма в човешкото тяло, но не зная къде се прави ...Този метод  дава информация за:

* количеството на мазнините (свободни и свързани)
    * мускулната маса в %
    * общото количество на водата в организма
    * нивото на вътре и извънклетъчната вода
    * съотношението  Na/K
    * основния метаболизъм (дневните енергийни нужди)

- Посочва начина за регулиране на метаболизма с цел редукция на телесното тегло и намаляване нивото на мазнините в човешкото тялото
- Възрастта се взема пред вид, което прави метода особено актуален при изследване на млади хора и жени, защото се отчитат хормоналните промени
- На базата на получените резултати се изготвя “персонално меню”. Последното е балансиран, индивидуален хранителен режим с фиксирано съотношение между белтъчини-мазнини-въглехидрати 

# 5
  • в 1001-та нощ
аз съм си правила в София - в health prevent, прави се от лекар  Peace

# 6
и доволна ли си  ? колко струва и къде се намира това  ?успя ли да свалиш някое килце  ?

# 7
  • в 1001-та нощ
много подробно и сериозно е изследването, около 100 лв; много детайла разработка има и за  - индивидуално - спред това какво обичаш...

правих го от грижа за себе си  Peace не за сваляне  Peace

прави се от лекар и спец. по хранене на нац. състезателки и е наясно  Peace

# 8
много подробно и сериозно е изследването, около 100 лв; много детайла разработка има и за  - индивидуално - спред това какво обичаш...

правих го от грижа за себе си  Peace не за сваляне  Peace

прави се от лекар и спец. по хранене на нац. състезателки и е наясно  Peace

Може ли да споделиш как точно се изследва и твои резултати (ако може), когато се върнеш в София и е удобно да пишеш, разбира се  Hug Hug Питам не само от любопитство, ами и защото ми откриха проблеми с щитовидната и сега съм притеснена  Sad Ако искаш, пиши на лични   bouquet  bouquet

# 9
  • София
 wackamotto , защо на лични?
Ако е в темата ще е от полза и на други притеснени другарки.  Cry
Като мене, например.

# 10
  • в 1001-та нощ
"резултатите" са 7 файла, архивирани в 1 папка и се теглят от нета, отговаря се на въпросник в тях, отговорите се изпращат до лекаря и според това кой какво обича той предлага  индивидуален хранителен план  newsm78

ето инфо за теста и какви резултати дава http://health-prevent.com/prevent/zath0701BIA.htm

разбира се в резултатите има подробни обяснения - какво, защо и т.н.  Peace

wackamotto какви проблеми с щитовидната  newsm78

# 11
Значи няма хормонални изследвания. Мен по-скоро нещо такова ме интересуваше  Peace За ЩЖ - преди време бях писала, че майка ми има Хашимото и от страх и паника (такава съм си  Mr. Green) да не би да съм го наследила отидох на ендокринолог (и заради други неща де, нередовен цикъл), пуснаха ми TSH и резултата е 4,7 - над референтните граници, което говори за затруднена функция и следователно забавен метаболизъм. Не, че не съм го знаела инстинктивно цял живот, ама ми стана кофти от "диагнозата". Затова се интересувах, благодаря за информацията   bouquet  bouquet Hug

# 12
  • в 1001-та нощ
по-скоро си направи квантов анализ и ако имаш недостиг на селен и вит.Е - по-скоро с това започни - недостигът им затруднява ЩЖ, както и недостигът на други в-вва

вече има добре усвоими натурални форми, които не са скъпи и с достъпни  Peace аз съм ги пила  Peace

разбира се - отиди и на лекар и т.н. - както си му е реда - но ако став авъпрос за такъв тип безкръвно изследване, където лъсват и хормоните - то е квантовия анализ - направи го сутрин на гладно  Peace и най-добре при лекар  Peace

# 13
по-скоро си направи квантов анализ и ако имаш недостиг на селен и вит.Е - по-скоро с това започни - недостигът им затруднява ЩЖ, както и недостигът на други в-вва

вече има добре усвоими натурални форми, които не са скъпи и с достъпни  Peace аз съм ги пила  Peace

разбира се - отиди и на лекар и т.н. - както си му е реда - но ако став авъпрос за такъв тип безкръвно изследване, където лъсват и хормоните - то е квантовия анализ - направи го сутрин на гладно  Peace и най-добре при лекар  Peace

Благодаря, аленка, както винаги помагаш   bouquet  bouquet Hug Hug Почвам да се оглеждам за квантов анализ.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт