Хубави турски игрални филми

  • 398 826
  • 817
  •   1
Отговори
# 105
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Peace

Последно гледах една гръцко-турска продукция и останах изключително приятно изненадана. Много ми хареса като реализация и някак с красотата си ми напомни на "Солино" на Фатих Акън.
Препоръчвам  Peace

Politiki kouzina (2003)

piratebay  копието идеално пасва с тези BG SUB

# 106
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
Dona ще пуснеш ли линк за филма "Мед" с превод ,сега изгледах трейлъра и ме заинтригува.
Благодаря ви че споделяте.Много хубави филми гледах благодарение на вас   bouquet

# 107
  • Мнения: 3 447
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=286527&hit=1
Ето го, но е с английски субтитри. Бих го изгледала пак, ако го има някъде с български.

# 108
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ето го с български http://energy-torrent.com/details.php?id=20908

имам трилогията с превод на дискове, ако искате утре ще я кача  Peace

за жалост в списъците, които съм направила с налични турски филми с бг превод не всичко е качено на торенти, но специално трилогията е преведена цялата.

Sut / Мляко 2008 bg srt, Yumurta / Яйце 2007 bg srt

Мисля, че видео файловете свалях от пиратите. Както и да е. Утре ще се постарая да намеря време да кача Яйце-то и Мляко-то  Peace

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 22:16 от lacunababe

# 109
  • Мнения: 3 447
Супер, мерси. Аз толкова го търсих тоя филм, и в Енерджи също, пък не го намерих  Rolling Eyes

# 110
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
Благодаря   bouquet  lacunababe.За три дни напред вече си знам програмата  Wink

# 111
  • Мнения: 11 747
Явуз Тургул не, ами Шенер Шен!  Grinning В случая са и двамата. И да, тоя филм ми хареса. Аз Шенер Шен ако кихне и ще съм във възторг, струва ми се  Rolling Eyes

Дона, приветствам те!  Simple Smile
Не съм го и чувала този Дух куче, но ще го намеря и ще го гледам. Пуснах го да се тегли.

Пуснах и Фатих да се тегли. Той изкарал нечовешки рейтинг  Thinking Мистик пролетта не беше с добри впечатления от него, но тя държи на историческата достоверност.


Отново допълвам - Дух куче е излязъл 1999г, а Ешкия 1996г. В случая явно не е черпено вдъхновение от американска посока към турска. Може друг да има, не знам.


Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 08:46 от pina

# 112
  • Мнения: 3 447

Отново допълвам - Дух куче е излязъл 1999г, а Ешкия 1996г. В случая явно не е черпено вдъхновение от американска посока към турска. Може друг да има, не знам.

Ха, ми може и в обратна посока да е   Simple Smile То и Shame май е почерпил вдъхновение от Issiz adam  Laughing

# 113
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Здравейте. Качих "Яйце" в транзит заедно със субовете.
Заповядайте, линкът важи пет дни, мисля.

Yumurta/ Egg   srt

сега ще търся къде да кача "Мляко", че е над 1 гб.

Пина, гледала ли си Kabadayi? Отново е на Тургул и с участието на Шенер Шен.

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 11:59 от lacunababe

# 114
  • Мнения: 3 447
Опитах се да изгледам "Яйце"-то, като "опитах се" е точната дума. Онова, което ми хареса в "Мед" тук все още не е изпипано, липсва ми магичното, просто един муден и тегав филм. Чудя се да се пробвам ли въобще с "Мляко"  Thinking
Пине, обаче се появява за малко "младият Рамиз Караески"  Laughing

# 115
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ооо, с него има два други филма  Mr. Green  Die Fremde 2010 - препоръчвам  и  Kader 2006 - средна хубост за мен  Peace

А тук и тук - дъртият Кенан Биркан  Laughing

И аз съм с лоши впечатления от Фетих. Много препис, слаба игра, излишна романтична нишка и още куп други недостатъци. Като се има предвид кой е създателят, нищо изненадващо. Язък, че толкова се пъна и си похарчи паричките  Mr. Green да "измайстори" такова подобие на исторически филм.

# 116
  • Мнения: 3 447
На мен пък не ми тръгват субтитрите на "Фетих"  Thinking Има ли го другаде, освен в Замунда?

# 117
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Има някакъв дефект при тях, да.
Снощи нещо им правих магии и тръгнаха.
Заповядай:

Файл : Fetih 1453 (2012) DVDSCR XviD.srt
Линк за сваляне  : http://dox.bg/files/dw?a=257a73fa74

Принципно са ужасни, меко казано.

Мляко  свалянето няма да е бързо, но не намерих по-подходящ начин.  Peace

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 11:05 от lacunababe

# 118
  • Мнения: 11 747
E, ама на мен с ужасни субтитри не ми се гледа........ Напоследък съм много капризна, не искам нито лоша картина, нито лоши суб  Confused

Гледала съм Кабадайъ, как?!  Grinning Гледала съм абсолютно всичко, което е преведено с Шенер Шен, то не е много на фона на цялото му творчество. Даже го гледах в непреведен мюзикъл в you tube. В Кабадайъ играе и 'Езел', ама там е по- слаб и по- лош  Sunglasses  Кабадайъ е приятен филм, но в този, дето кара таксито, аз името много не запомних, ролята му е шедьовър. До дъното на душата ми ме трогна образа на толкова успешната личност в обществото, а такъв провал в семейството. Шенер Шен убедителен в мъката на скромния човечец, идеше ми да вляза в телевизора и да го прегърна.

Доне, ма той там пак ли е такъв оперен или е само прост селянин?  Laughing

Аз в момента гледам Езел за втори път. Мъжа ми го почна и аз гледам с него по 3 серии на вечер. Затова скоро няма да имам време за други филми, но ще им дойде реда.

Аз Шейм го прескачах, прескачах и така и не съм го гледала, но Иссиз адам съм го гледала и много го харесах!

# 119
  • Мнения: 3 447
Доне, ма той там пак ли е такъв оперен или е само прост селянин?  Laughing

Прост селянин е  Laughing
Гледам в момента "Политики кузина" и много ми харесва. Обичам филми за ядене  Mr. Green, за вкусове, аромати, цветове, въобще за всякакви наслади за сетивата. Направо имам чувството, че съм в Египетския базар, всички аромати усещам  Simple Smile Препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт