колет до Бг

  • 1 203
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
сега остана и лекрствата на майка ми да откраднат и незнам ве4е по кой на4ин да я снабдявам Thinking.....а този колет, който поли4ух от Америка ми взеха 45 ? за полу4аването, отделно самото пращане го платих аз 35 $. тежи до 2 кг.  Crossing Arms

Не би трябвало..немогат да изкарат пари от тях... Twisted Evil

Само виж, като и ги пращаш мисля, че ще и искат рецепта...не винаги го правят..но нека си знае жената, че може да я карат да обяснява, че са за нея и за какво точно Sick

# 16
  • Мнения: 1 216
Досега нищо не се е губило (да чукна на дърво) и в двете посоки.

Колетите от Бг идват за около 2 седмици, понякога и за 10 дена.
2 пъти ми вземат по една луканка тукашните служители и ми оставят писъмце. Но там аз съм си виновна, защото не е разрешено, но на принципа '' ако мине номера''.

Веднъж мъжът ми получи един картон цигари и плати мито от около  $60. Все по- трудно минават разни номера, но така трябва да е, колкото и да е кофти!

# 17
  • Мнения: 2 978
Да, кофти е...има държави в които е забранено да се изпращат различни видове документи Crazy...Например за Русия ако ползваш куриер, (незнам как е по обикновенните пощи), но неможе да се изпращат смъртен акт, както и акт за раждане. Thinking

За цигари също е много затегнато, за храни може, но само ако се използва някоя услуга, която доставката ще е за 24ч. и пак не е гаранция, че ще я пуснат на митница.

Навсякъде има строги правила, но пък винаги има и изключения...всичко е до късмет  bouquet

п.п. Колкото до срока на доставка, вече доста куриерски услуги предлагат 24ч- доставка до Щатите и Европа, но там пък е лошо, че цените са по- високи от обикновените пощи.....

Е, има си и изключения (в цените), ако успеете да намерите, някой познат, който работи в голяма фирма (говоря за тези които са в чужбина) повечето голями фирми имат договори с някоя куриерска компания и те им дават доста добри отстъпки Wink

Общи условия

Активация на акаунт