Банката за майчина кърма

  • 7 388
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
 В банката съм. Ще се видим.Изледванията, които правим по-бързо от 5 работни дни не стават- най-бавно излизат резултатите от фек.проба.Защо цял месец newsm78...?Не можем да дойдем в родилния за изследвания, защото е необходимо да живеете в добри битови условия, а това не можем да преценим, ако не сте в домашни условия.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 768
здравейте,
аз също бях донорка в банката и явно май съм единствената която е доволна от отношението там Embarassed специално от д-р калинова съм много доволна, с нея се запознах когато дойде за пръв път да вземе проби и беше много мила. имаше и още 1-2 жени които взимат кърмата който също бяха много приветливи, и портиерите са пичове...не знам защо сте останали с такова впечатление...
само касиерката ми се стори неприветлива-нели едикоя си беше...
вярно че базата им е остаряла но пък хубавото е че въобще съществуват Simple Smile
аз можех и още да давам кърма но целенасочено спрях защото се побърквах с това сутрин обед вечер цедене...
малко егоистично звучи  Embarassed

# 32
  • Мнения: 435
Не искам по никакъв начин да обидя някой ! В банката има много мили и добри жени и мъже !
Отношението на касиерката и някоя друга приказка казани с тон и накриво са ме раздразнили мен , но .... Банката за майчина кърма трябва да я има ! Тя е единственото спасение за някои деца !
Д-р Калинова още не я познавам лично  Embarassed
Извинете ме ако съм засегнала някой . Не е  това целта ми .
Започнах темата единствено с мисълта да се посъветвам с някоя донорка относно разтвори за стерилизация , изваряване , препарати за миене ... и други такива  не да обвинявам някой !
Звездица , ти  знаеш какви усилия са нужни , за да даваш кърма и как това отнема доста голяма част от времето ти , всичко това без мисълта , че извършваш едно добро дело не става. Искам просто да ми се усмихват , а не да ми казват : " Знаеш ли колко деца съм върнала днес заради твоя брак " newsm45

# 33
  • София
  • Мнения: 2 768
Не искам по никакъв начин да обидя някой ! В банката има много мили и добри жени и мъже !
Отношението на касиерката и някоя друга приказка казани с тон и накриво са ме раздразнили мен , но .... Банката за майчина кърма трябва да я има ! Тя е единственото спасение за някои деца !
Д-р Калинова още не я познавам лично  Embarassed
Извинете ме ако съм засегнала някой . Не е  това целта ми .
Започнах темата единствено с мисълта да се посъветвам с някоя донорка относно разтвори за стерилизация , изваряване , препарати за миене ... и други такива  не да обвинявам някой !
Звездица , ти  знаеш какви усилия са нужни , за да даваш кърма и как това отнема доста голяма част от времето ти , всичко това без мисълта , че извършваш едно добро дело не става. Искам просто да ми се усмихват , а не да ми казват : " Знаеш ли колко деца съм върнала днес заради твоя брак " newsm45

Цвети, разбира се че желанието ти да помогнеш на малките бебоци като им даваш най-добрата храна са достойни за похвала!;
просто трябва да игнорираш досадните забележки и да продължиш да помагаш!
наистина, време почти никакво не остава когато си донор... 
евала че удържаш фронта, аз не успях Embarassed
ако има нещо с което бих могла да ти бъда полезна да знаеш че съм на твое разположение

# 34
  • Мнения: 1 735
Извинявай,че се намесвам,но не всеки може да игнорира досадните забележки.Аз например не бих могла! Нормално е Цвети да търси по-добро отношение,както и всеки би следвало да държи да получава такова,а не да свеждаме глави като някакви роби!
Много бих се радвала да можех да давам кърма.Разбрах че навермето тук в Русе също е имало такава банка,но сега има само в София(за съжаление). Но от друга страна добре че и това има! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт