Бам-Бам или бият ли ви децата ви

  • 2 345
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 199
След като Габи ми млатна една глава в окото и тресна свекито с една пластмасова йоника / без да иска/, а племенницата ми замалко да извади окото на майка си със солета взех да се чудя какво ли още ме чака! Laughing Разказвайте!

# 1
  • Мнения: 188
преди два месеца сме на площадката да люлея Вики, тя поскоро обича да люлее люлките отколкото тя самата де се люлее. Клекнала съм до нея и съвсем леко бутаме люлката, само за секунда погледнах в страни и така ме фрасна по слепоочието, че буквално 1-2 мин не можах да стана от болки. После си ходих няколко дни с леко подуто и посинено око newsm53
Какво ли са си мислили хората Crazy
Естествено в случая вината си е изцяло моя, детето не го е направило умишлено

# 2
  • Мнения: 488
Ами от към 6 месечен се беше научил да удря всеки и всичко с глава. И досега продължава да пробва всичко с глава , но по рядко, но опита ли се да го закачи някой по малко познат раздава шамари.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 925
След като Габи ми млатна една глава в окото и тресна свекито с една пластмасова йоника / без да иска/,
При нас е вече нарочно. "Мамо, ти си лош" и бааам, с каквото държи. С татко му сме се наплашили и доста често като замахне и решаваме, че иска да ни удари и се пазим Laughing
С метална количка е особено гадно.

# 4
        Ний пък хапем! Уж на шега, уж на майтап, докато се бориме и ни захапал, изчешка си хубаво венците човечето  и ни пуска. Ние  с мъжа ми го усещаме, когато тръгва да пуска зъбки в действие, но майка ми веднъж така лошо беше ухапана, че сега и тя се пази... Joy

# 5
  • Мнения: 1 370
Получавам по някой път, удар с дистанционното на ТВ. Но не мисля, че е умишлено. Като иска да ми се радва, идва гушкаме и започва вместо да ме гали да ми пляска шамарчета по бузите. Това е с мен, а докато баща му направо си яде бой, но той си го научи, защото така си играят. Синът ми го удари, той започва да се смее, от там и детето и става болезнена веселба

# 6
  • Мнения: 5 577
Ами не, още не ни е подхванал сина ми. Но размахва пръст понякога (на 15 месеца е).  Hug

# 7
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Чела съм, че детето около 1 годинка не може да гали и когато гали някого, всъщност го удря.

И дъщеря ми мина през този етап- най-много си го отнасяше кучето ни; въпреки че казваше "О, о, о" , всъщност го налагаше. Е, сега вече е по-добре с координацията и може да гали.

"Бам, бам" остана за забавление- удря някого с ръка, повтаря "бам, бам" и се киска.

Не я поощрявам да го прави, когато има предмет в ръката, обяснявам й, че не е хубаво и боли.

Този вид удряне различава много добре от наказателните шляпвания, защото те са "На, на". Включва РС-то, след което си налага ръчичките и казва "на, на". Това още не го е прилагала върху нас.

# 8
  • Мнения: 515
не е започнала още да ме бие, обаче как хапе лошо-о, чак ми се струва че месото ще ми откъсне. Днес ме зарадва с една любвеобвилна прегръдка с целувка и ми стана много приятно.  Heart Eyes си я тази моя глезла

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моя лма отвратителния навик да ме замеря с разни неща.
Най-гадно е с шишето-улучвал ме е м/у очите и да знаете
боли ужасно.Лошото е че колкото и да му се карам той
си мисли,че това е забавна игра за двама.Прави го от 6/7
месечен и няма оправия.
Весели празници!

# 10
  • Мнения: 2 255
Моя Калоян е едно малко олицетворение на БАМ-БАМ от Флинстоун  hahaha непрекъснато ходи с нещо в ръка, най-често с един пластмасов чук и думка и вика Бам-Бам-Бам  Joy
Колкото и да се пазим и да му обясняваме, че боли и не е хубаво така  newsm78 засега оправия няма  Rolling Eyes
Последното му попадение е от преди 2-3 дни - халоса ме с една пластмасова хилка по челото и съм още с цицина  Sad
Успокоение е, че повечето го прави от радост и желание да те погали, но като заболи това не ти помага  #Crazy
А за мятането - думи нямам просто  Shocked

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По едно време така ме хапеше, че рамената ми бяха сини.А иначе редовно раздаваше шамари -отучих го от това със шамари(той удря и аз удрям , леко разбира се),последната му стихия е скубането ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105
Мда, от време на време, сега по-рядко, но като малък ми размести челюстта и сега щрака като световно, с глава.

# 13
  • Мнения: 2 922
И нас ни побийват от време на време Shocked
Как реагирате вие ако ви удари детето? Аз почвам едни обяснения как така не трябва да се прави и т.н.
А понякога съм го плясвала по дупето или по ръката.

# 14
  • Мнения: 827
 newsm62 Ох! И още как! Пошляпва по главата най-вече мъжът ми. Той на шега се сърди. Аз се опитвам да му обясня, че това е неговият начин Дани да му покаже привързаността си  Mr. Green Така де, прави го само на нас, никога на чужди хора.

Общи условия

Активация на акаунт