Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 51

  • 39 848
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Hug
Благодаря за новата тема на Марияна и на всички вас, които сте част от нея.  bouquet

Нелка, Hug радост е за мен да чета постовете ти. Hug
Момичета, страхотни постове сте поместили всички. Има само някои изключения, но те по-добре да останат игнорирани... Вярно, че всеки има право на мнение, но в случая съм напълно съгласна с Круела- хора, които не са гледали филма, трудно биха могли да изкажат смислено мнение, затова по-добре да не коментират...
Всички актьори имат заслуга за успеха на филма, но Берен Саат е изключителен талант, именно благодарение на нея образа на Фатмагюл е така истински и емоционално пресъздаден. А да се каже, че Фатмагюл сама си е изпросила това,което й се случи, е чисто и просто нелепо ooooh!
Много се радвам, че епизодът има висок рейтинг. Мисля, че беше хубава серия, а Керим и Фатмагюл ми се сториха извънредно красиви Heart Eyes може би, защото са по-влюбени от всякога Heart Eyes



                      Ани , мила  ! Много се надявам всички да осмислят написаното от теб  !?  Peace Hug



                     

# 16
  • Мнения: 115
Mariana,  bouquet

Аз не страдам от излишна скромност и си принасям писанието тук
Помните ли ме...Аз съм момичето от тъмнината.......
Славенка  Hug Hug Hug Hug

Нелка, радвам се, че си пак тук!  Hug Hug HugАз все още съм си емоционална, но явно недостатъчно! 

Силвия-Мария - като не си гледела филма, не се прави на компетентна!  Peace

# 17
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Привет и от мен в новата тема!   bouquet Изгледах старта на новия сезон с огромно удоволствие! Много ми хареса серията, особено края  Heart Eyes Нямам много време за писане, но ме провокира изказването на silvia_maria. Интересно, защо хора които не са гледали филма изказват мнение? И защо след като филма не им е интересен, влизат в темата? Ами щом на някой не му харесва сериала просто да не го гледа и да не коментира!

"Барен е заклещена в безинтересен образ и въпреки успеха на филма ,той не е нейна заслуга "

А за това просто нямам думи!!! Да, успеха на филма е заслуга на всички актьори, но не може да се отрече таланта на Берен!

# 18
  • Мнения: 115
Цитат
TÜYO:
41.bölümde Fatmgül Kerim'e küçüçük bi öpücuk kondurucak!
Слухче - В 41 е пизод Фатмагюл и Керим ще се целунат лекичко.
 Party

# 19
  • Мнения: 11 980
Сетих се момента когато Мустафа гледаше табелата на ресторанта...

Какво му се върти на Мусито в красивата и умна главица "Що не взема да зарадвам севгелито бившото,да отворя ресторанта и да я поканя на обяд,но ще сменя табелата на "Гюл Мустафа'',ей ама колко съм умен -Розата Мустафа само как звучи...Будала,как ще я поканя нали чорбата и айряна ще отидат на главата ми....Вай,вай и ще стане един чок резил,че Мелтем и Асуто няма да ме познаят...Пък и ще си изцапам новите дрешки...Я да не се занимавам с Фатма,че може и фейса да смени,какъвто е пинчер-нинджа."

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 15:20 от Slawena

# 20
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
аз пиша още във старата тема а вие напредвате със страшна сила  Heart Eyes

Cruela много си права които не разбира да не се обажда. и мерси че си забелязала подписа  Love
Почувствах се обидена малко от думите на някои образи моля ви се изгледайте филма изцяло и после коментирайте и му се одаите гледайте само него...може и да го разберете
браво на Ани за думите
Не се и съмнявах че рейтинга ще е висок няма такъв филм най-добрите сме  Peace Love
Направо бях разтърсена от написаните думи на Slawena толкова красиво ... страхотно наистина поздравления  newsm10

# 21
  • Мнения: 0
Цитат
TÜYO:
41.bölümde Fatmgül Kerim'e küçüçük bi öpücuk kondurucak!
Слухче - В 41 е пизод Фатмагюл и Керим ще се целунат лекичко.
 Party


Гери  bouquet Hug Толкова хубаво звучи, ще чакаме с голям интерес другия четвъртък Peace

# 22
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Момичета през първия сезон кога пускаха трейлър за новия епизод? Питам за да знам кога да очаквам за 41 епизод?  newsm78

# 23
  • Мнения: 0
Цитат
TÜYO:
41.bölümde Fatmgül Kerim'e küçüçük bi öpücuk kondurucak!
Слухче - В 41 е пизод Фатмагюл и Керим ще се целунат лекичко.
 Party

Сладурче, дефинирай израза "лекичко".  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 115
Малко преразказ от миналата серия -
1/ Причината Асу да не разкаже истината е, че бившия и сводник я убеди да несе замесва. Той е каза, че те са и дали много пари и нетрябва да им причинява неприятности. Мустафа също и казва да не се замесва, но тя му казва, че на него тази ситуация му е много удобна и че ще се опита де си върне Фатмагюл.
2/ Кадир и Юмер вярват, че Керим е невинен, въпреки че Кадир обеснява, че един адвокат винаги трябва да се съмнява. Той самия имал един клиент, на който много вярвал и се оказало в последния момент, че лъжел. Мерием е много разстроена от това, което чува и му казва, че трябвало да им съобщи за тези си съмнения по-рано, преди да се преместят, тъйкато тя нямало да дойде да живее там, ако той не е убеден.
3/ Писмото на Фатагюл -
Някога ти беше най-големия ми враг, но едновременно с това се оказа най-голямата ми подкрепа в живота. Можеше да ми обърнеш гръб е да заминеш, но ти не го направи. Казахти да си заминеш, да ме оставиш, но ти не го направи, така че , сега, и аз няма да го направя, няма да ти обърна гръб. Не правя това, за да ти си издължа или защото се чувствам длъжна, правя го, защото ти вярвам, защото знам какъв човек си.

# 25
  • Мнения: 0
Момичета през първия сезон кога пускаха трейлър за новия епизод? Питам за да знам кога да очаквам за 41 епизод?  newsm78

Всеки път е различно. Направиха ни луди преди от чакане Crazy Но по принцип пускаха по два трейлъра- единият в неделя, другият във вторник. Но понякога излизаха и събота, понеделник, сряда Laughing Всеки ден може да очакваш фрагман Laughing

# 26
  • Мнения: 374

Hug Привет дами!

За Марианка и всички в новата тема.




Да не обърках темата и филма. newsm78- какви неща са ставали в първите серии, а аз да ги пропусна- късогледата. Joy Joy Joy

Момичета, много сте сериозни бе мили- всички знаем за какво иде реч в тези писания. Я погледнете от смешната им страна, много е забавно даже- аз, си вдигнах настроението за деня- направете го и вие. Hug

А сега отивам да си повторя серийката, само с едното снощно гледане не става- ще си попълвам пропуските и удоволствията разбира се.

# 27
  • Мнения: 115
Круелка, израза беше - tiny kiss, аз дефинирах като мъничка целувка.  Grinning Да разбираме - сигурно ще ни "изненадат" с любимата ни целувка по челото  Crazy Crazy

# 28
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Да и аз нямам търпение да видя фрагмент от новата серия даже сега разглеждах дали няма ама уви няма и аз май много бързам ... fiuuuuuu  

# 29
  • Мнения: 11 980
Фрагман най-рано утре да очакваме Peace

Общи условия

Активация на акаунт