Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 51

  • 39 850
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 982
Фатма и тя много обича толумбички,а аз хич не обичам сиропирани сладкиши.... Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 2 229
[b]Честита ни нова тема,БЕРЕНГИНКИ!
Мариянка,специални благодарности Hug С пожелания за все по-вълнуващи моменти с нашите сладури! Peace[/b]


# 47
  • Мнения: 1 427
Здравейте,момичета Simple SmileЧета ви отдавна,изгледах първи сезон на един дъх.Чакамс нетърпение преведения 40 епизод.Има нещо, което ме притеснява малко.Страхотни сте, но защо така трудно приемате и мнения ,различаващи се от вашите?Не съм съгласна с изказването на Силвия Мария,но всеки имаправо на мнение.Нека сме малко по-толерантни  bouquet

# 48
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
В Турция ги продават и на метър. Без майтап. Едни такива дълги и ти режат.
е виж в турция не съм ходила мечта ми е да видя истанбул дано догодина да успея много искам да отида...  Heart Eyesзавиждам ти благородно че си била там. Blush Blush

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010
Да сложа едно ново гифче....

# 50
  • Мнения: 115
Здравейте,момичета Simple SmileЧета ви отдавна,изгледах първи сезон на един дъх.Чакамс нетърпение преведения 40 епизод.Има нещо, което ме притеснява малко.Страхотни сте, но защо така трудно приемате и мнения ,различаващи се от вашите?Не съм съгласна с изказването на Силвия Мария,но всеки имаправо на мнение.Нека сме малко по-толерантни  bouquet
еми, Мац, ние тука си имаме КПП и много си го слушаме  Wink

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Марианка,благодаря ти и аз за новата тема  ,направена с толкова любов-и към филма,и към нас   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 277
Какво е КПП  Rolling Eyes
marianna, аз не мисля, че тук не се приемат различните мнения, просто не се толерират постове, целящи да внесат смут в темата  Peace

Някой може ли да каже истинското име на героинята Асу?
Чела съм за Ефе, за най-близката приятелка на Берен, но не знам нищо за семейството й - има ли братя и сестри? А имате ли информация за семейството на Енгин?

# 53
  • Мнения: 0
gery_dobreva, спомняш ли си как се карахме с тебе в първи сезон?! box Отбор Фатмагюл срещу отбор Керим. И любовта победи!  txtloves

# 54
  • Мнения: 0
В програмата на kanal D довечера от 23:45 повторение на Fatmagul`un Sucu Ne.

# 55
  • Мнения: 115
gery_dobreva, спомняш ли си как се карахме с тебе в първи сезон?! box Отбор Фатмагюл срещу отбор Керим. И любовта победи!  txtloves
Спомням си, Мац, и затова си ми слабост! Споровете ни винаги бяха смислени. Сега като сме отбор Беренгин, чак стана скучно.
Все пак неможеш да отречеш, че критиките към Керимчо не бяха много оправдани.  Wink Twisted Evil

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 262
Какво е КПП  Rolling Eyes
marianna, аз не мисля, че тук не се приемат различните мнения, просто не се толерират постове, целящи да внесат смут в темата  Peace

...
КПП - контролно пропусквателен пункт Peace



И аз изгледах вече серията и много ми хареса!
И също си мислех за Шемси...дали на делото за изнасилването няма да каже истината.Какво има да губи?Поне да облекчи малко съвестта на покойния си син.
За Вурал ми е мъчно.Той единствен имаше терзания за извършеното.Но беше много слаб, за да признае.

# 57
  • Мнения: 1 427
Здравейте,момичета Simple SmileЧета ви отдавна,изгледах първи сезон на един дъх.Чакамс нетърпение преведения 40 епизод.Има нещо, което ме притеснява малко.Страхотни сте, но защо така трудно приемате и мнения ,различаващи се от вашите?Не съм съгласна с изказването на Силвия Мария,но всеки имаправо на мнение.Нека сме малко по-толерантни  bouquet
еми, Мац, ние тука си имаме КПП и много си го слушаме  Wink
Вай-вай,ама мен ще ме пуснете ли Praynig
Шегата настрана,при вас е уютно.И леееко встрани от темата:снощи гледах първи епизод на Облака.Момичета,много ми въздейства.Някакъв шанс за превод и на други серии?

# 58
  • Мнения: 1
Какво е КПП  Rolling Eyes
marianna, аз не мисля, че тук не се приемат различните мнения, просто не се толерират постове, целящи да внесат смут в темата  Peace

Някой може ли да каже истинското име на героинята Асу?
Чела съм за Ефе, за най-близката приятелка на Берен, но не знам нищо за семейството й - има ли братя и сестри? А имате ли информация за семейството на Енгин?


Не мога да ти кажа нищо за актьорите, но ще поровя и на мен ми е интересно : )
Sevtap Özaltun - Асу/ Хаджер

# 59
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Е хубава е Asy само че за мен няма по красива от Берен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт