Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте отново ! Още не съм стигнала до дерматолога , но тук четох постинги и като си погледнах крема за хидратиране на кожата  Stop леле че той съдържа половината от съставките които способстват за поява на комедони / черни точки /  Close от които аз от 14 години не мога да се отърва . Така че  , моля споделете своя опит какъв крем и изобщо серия козметика да избера ? Кожата ми преди беше мазна , сега от третиране е да кажем нормална с  #Cussing out #Cussing out РАЗШИРЕНИ ПОРИ И КОМЕДОНИ  #2gunfire Благодаря ви предварително !  Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 9 452
Медицинската козметика по принцип е некомедогенна и непарфюмирана. ;-)Eucerin, Aven, La Roche Posey....
Аз съм много доовлна от 1*та. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 40
Благодаря ти много kopche ! 

# 3
  • Мнения: 40
А от българската коя бихте ми препоръчали ?

# 4
  • Мнения: 172
И моята кожа е от смесен тип и предразположена към комедони. От около 3 седмици използвам ексфолиращия тоник на Биотрейд  /израсходвала съм 1/3 от него/ и страшно съм доволна. Порите се свиват и стават едни такива чистички. След него използвам маската-крем. Доста козметика съм ,,смачкала,, до сега ,но това е първото нещо от което виждам забележим /поне за мен/ ефект. За тази марка научих от този форум, за което съм много благодарна.

# 5
  • Мнения: 40
И аз доста четох във форума за Биотрейд и мисля най-накрая да се спра не него . Благодаря ви !

# 6
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз съм много доволна от Норма дерм на Виши.

# 7
  • Мнения: 40
Абе той май аз направо ще си купя цялата серия за проблемна кожа , но все още не мога да избера марката . Тези ЧЕРНИ ТОЧКИ #Cussing out #Cussing out ще ме побъркат .
А да ви питам още нещо . Имам няколко белега от акне , което съм .. от тинейджър . С какъв  крем мога да залича белега ? Не е много дъблок , но го има ?
Отново благодаря !

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
За хидратиращия крем - лично аз съм много доволна от Хепидерм на Виши за суха и чувствителна кожа. Не омазнява, попива бързо и поддържа за дълго време кожата свежа, хидратирана.
За белезите - Контрактубекс или лазерни процедури. Така поне говорят хората Wink Аз, като притежател на тези неприятни белези, все още не съм пробвала, примирила съм се и ги туширам с подходящ грим.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 452
лично аз съм много доволна от Хепидерм на Виши за суха и чувствителна кожа.
Само, че е на Лореал. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Само че за човек, дето не спинка, пишейки първия си сутрешен постинг Embarassed Laughing Mr. Green Разбира се, че става дума за крем на Л`Ореал, благодаря за своевременната корекция, Копче Grinning

# 11
  • Мнения: 5 228
На мен пък точно от Хипедерм ми се образуват страшно много комедони. През лятото го ползвах и кожата ми беше станала ужасна.
От известно време ползвам Natural Booster на Нивеа - нощен и дневен - и съм страшно доволна от тего. Ползвала съм какви ли не кремове - на Лореал най-различни, Виши, Биотерм, Авен, Мерц (от който се подух цялата, майка ми също) и какво ли още не, но този ми действа страхотно. Той по принцип е срещу първите белези на стареене на кожата и за свиване на порите. Подходящ е за всеки тип кожа.

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мойта кожа е отвратителна- смесена, мазна в Т- зоната, много чувствителна. От известно време ползвам Hydra+ Destressant на ROC- дневния и нощния. Страхотно съм доволна от тази серия. Към нея има и крем за околоочния контур. Горещо я препоръчвам.

# 13
  • Мнения: 40
И в крайна сметка да ви кажа какво направих !  Simple Smile Посетих козметик , само за вечерта бях червена , на другия ден всичко беше ок и лцето ми едно такова светна , абе   ДОВОЛНА СЪМ . Та козметичката ми препоръча крем на  AOK  за свиване на порите , хидратиращ , много лек . И сега остава само да действам  Wink
 ХАЙДЕ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ !  Hug

Общи условия

Активация на акаунт