разходки на студено?

  • 1 669
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Оооооооооо навън сме и още как. Опаковам човечката, пъхвам я в количката, ние с таткото се опаковаме също и газ на вън. Такава красива приказка е. Ако си останем у дома ще откачим направо. Малката досега не е пропускала ден разходка и не е свикнала. Стане ли 12 наобяд и почва да мрънкоти за разходка. Аз я извеждам и в дъжд и в мъгла. Само ако е адски силен вятъра възнамерявам да пропускам, но досега не се е случвало.
обличам я така-боди с дълъг ръкав, чорапки, тънички ританки нагоре блузка и плюшено гащеризонче без ръкави. Така облечена я бухвам в чувалчето за разходка и и слагам шапка. Това е. Бебата се чувства прекрасно щом спи та и пукат ушите и даже докато яде навън не се събужда ама ни сън изцоква всичко от шишето.
Забравих да кажа, че слагам и терлички де.
Айде приятна разходка на всички зимни птици днес!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мисля, че времето е чудесно за разходка !

 newsm10

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
майче ние спорове по този въпрос нямаме- на едно мнение сме и гласувам с две ръце  Peace за разходките

# 18
  • Мнения: 1 645
И аз съм за разходките на студено :peace,,малкият всеки ден излиза вънка няма значение колко е студено,но само да не вали,а днеска е точно такъв ден,и все още се чудя - защото количка отдавна не ползваме,а ще има да пада.......

# 19
  • Мнения: 1 190
Също мисля, че няма пречка детето да не се изведе на вън.
Ние спорове в това отношение нямаме, всички са съгласни с мен и ме подкрепят, когато я извеждам дори и в студено време, вчера заваля и дъжд и ако не се беше усилил щяхме да си бродим на вън по-дълго време.
Ние излизаме всеки ден, днес може би ще пропуснем, защото вали силничко сняг, а за жалост пътищата не са изчистени,
пък и нямаме вериги за детската количка - това за майтап, иначе времето изглежда меко.
Така че смело на вън!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
Ние даже днес се разходихме с малкия за 1 час,независимо от мнооогото сняг!
Аз мисла че на детето се отразяват добре разходките на чест въздух. Не го изкарвам само ката вали дъжд! Simple Smile

# 21
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мисля, че времето е чудесно за разходка !

И аз мисля така! Току що бяхме един час на снега и много се забавлявахме! не си изнежвай детенцето като го държиш вкъщи.

# 22
  • Мнения: 1 645
Преди малко се прибрахме от разходка - беше колям кеф за дребния.Такава радост беше,едвам го прибрах и веднага заспа.А и времето е много меко,а и снега който се сипе...........направо върхът.
Следобед сигурно пак ще излезнем Wink

# 23
  • Мнения: 498
a nad kakva vuzrast moge da se razhogda na tolkova studeno bebeto?

# 24
  • Мнения: 3 089
ми де да знам има ли конкретна възраст. ние сме на месец и 2-3 седмици и вече си излизаме. ама малката съм я подкарала да хайманосва още от 10-я ден, така че е посвикнала на студ. и днес не пропуснахме, ама на 1-я час ме хвана шубето, че въпреки чадъра, малко я понаваляваше снега, и се прибрахме. свършихме работата на 1/2. мислех и до ндк да идем - таткото да ме чака отвън, ама това го пропуснахме. другата година ще е.

# 25
  • Мнения: 883
Ренци, как се придвижихте с количката днес, аз живея в Тракия и около нас е ужас, иначе снегът и студеното не ме притесняват изобщо.

Бе4ката- спокойно можеш да изведеш детенце на разходка, облечи го добре, намажи му лицето с крем за студено време и излезте.

# 26
  • Мнения: 2 255
Ние не излизаме само при МЪГЛА, СИЛЕН ДЪЖД или ВЯТЪР  Wink - иначе вън защото става "ад под небето" в къщи и двамата полудяваме  #Crazy
Днес бяхме навън и добре се позабавлявахме, толкова е бяло и хубаво - като приказка е - как да не поджапа човек в тоз пухкав сняг - а пък децата се кефат още повече  Laughing Joy
ето го малкия човек в големия сняг : http://www.bgphoto.net/photos/3442/t632705218738906250.jpg

# 27
  • Мнения: 160
Ние днес излизахме преди обяд, когато валеше сняг и даже го отъркаляхме малкия в снега. Той си умря от кеф. Разбира се, стояхме на вън само 30-35минути, ама пак е нещо. Ние (и аз и бебо) се изнервяме страшно много, когато сме затворени у дома цял ден и затова гледам да го изкарвам всеки ден когато е възможно.

# 28
  • Мнения: 1 555
Задължително го извеждам когато не вали дъжд и не духа вятър !!! Днес така се зарадвах че вали сняг, но пък улиците са непроходими и за коли и за дет колички и затова се принудих да го изкарам с кенгуруто !!!  Wink

Навън е страхотно когато тихо вали сняг !!!

# 29
  • Мнения: 2 168
А какъв е този крем за студено време? Някакъв специален ли или просто по-мазен?

Общи условия

Активация на акаунт