Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Минало, отмъщение, силна любов...~ *6*

  • 30 757
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 472
   Моля да ме извините ,че ви занимавам с подписа си. Намерих го. Щастлива съм.

# 31
  • Мнения: 197
Себи, не се вижда подписа, дето си намерила.

# 32
  • Мнения: 1 095
Ето резюмето и и на английски:

Zeynep is introduced to Attorney Aziz Turkmen and is in shock with his identity.  Aziz however, is determined to turn her life upside down.  While at her home is leaves another CD regarding her past life, which causes Zeynep much distress.  Mehmet, is so involved with his fathers problems, as well as with the political invitation that he receives that he does not see the emotional distress that Zeynep is going through.  Zeynep, decides that before everything is ruined that she must take a step in prevention, and try to stop Aziz.  Aziz however, had his own surprise in mind.

Зайнеп се запознава с адвокат Азис Тюркмен и е шокирана от неговата личност. Азис е решен на преобърне живота й. В дома й е оставен нов диск свързан с миналото й и тя е много разстроена. Мехмет е зает с проблемите на баща си, както и с политическата покана, която е получил и не забелязва емоционалното състояни на Зейнеп. Зейнеп решава, че трябва да направи превантивна крачка преди всичко да се разруши и да се опита да спре Азис. Азис, обаче, има на ум собствена изненада.
Оооо, благодаря Гавина!!!
Този човек, винаги е най-малко с един ход напред...

# 33
  • Мнения: 2
Тинче, благодарско!


Рими, Кали, Гави, Hug Hug Hug за резюмето.
Зейнеп ще си припомни добрите стари мошеннически номера. Sunglasses Може да е вършила с нежелание кражбите, но все пак е участвала, пък за награда- богат мъж, семейство, хубава работа. Rolling Eyes

ПП Тинче, мисля, че е по- добре целият преведен епизод да се качи наведнъж. Simple Smile

ПП Погледът на Селим, след като пали яхтата, е ммммм разтапящщщ. Flutter Heart Eyes

# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 35
  • Мнения: 14 472
 smile3518-няма го Гави ,но ще го намеря.
 Нещо ми бяга Джансен по тъч линията ,ама и аз съм дева като него и ще го открия Joy hahaha

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Себи, и на мен ми е изчезнала синята роза newsm78 , ама тя беше за Тинчето и се надявам тя да си я взела

# 37
  • Мнения: 2
smile3518-няма го Гави ,но ще го намеря.
 Нещо ми бяга Джансен по тъч линията ,ама и аз съм дева като него и ще го открия Joy hahaha
Себи, провери си на профила дали си въвела правилно текста за подписа. Може и да е временно. Wink

# 38
  • Мнения: 14 472
   Благодаря ви ,че искате да ми помогните-  амаааааа сега май не ми е по подписчето. След малко може ,но сега лекувам дълбоко порязан пръст на малката ми дъщеря  по Скайпа...Само който има деца навън  или самият той е там  знае  как се чувства в подобна ситуация. Добре ,че си правя списък какво слагам в аптечката и  та диктувам - промий го с това , наръси го с онова ,стегни го под раната и т-н.
  Извинете ,че ви занимавам с такива неща . Hug

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 23:45 от sebilMM

# 39
  • София
  • Мнения: 30 079
има проблем със сайтовете, от които са взети, най-вероятно. След време ще ви се покажат снимките и подписите  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 5 334
Себи, и на мен ми е изчезнала синята роза newsm78 , ама тя беше за Тинчето и се надявам тя да си я взела
Взех си я, миличка. Hug И на теб, и на всички момичета - карате ме да се усмихвам щастливо пред монитора. Как да нямам хъс за хора като вас? Flutter Hug Hug Hug

Себи, и аз не ти виждам подписчето, обаче... ooooh!

Ух, че резюме. Гавинче Hug Почва се - само това мога да кажа. #Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 30 079
ох, Гави, аз прочетох резюмето и забравих да благодаря за превода  Embarassed   bouquet

# 42
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 43
  • Мнения: 14 472
  Етооооооооого  върна се - подписчето.Кръвоизлива/ на дъщеря ми/ спря,че в този наш сериал  някой да не си помисли ,че за действие в него става дума.
 Аз  съм тук и силно  впечатлена от Селим в червено.....

# 44
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт