Grimirahte li se po vreme na bremennostta?

  • 1 724
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
През цялата си бременност се грижех за външния си вид. Изобщо не съм се занемарявала само защото съм бременна.Напротив -подстригвах се, гримирах се и т.н... И аз познавам доста жени, които се поизоставиха по време на бременността, е категорично не го приемам. Naughty

И аз, и аз  Laughing

Аз също bowuu

# 16
  • Мнения: 6 164
Аз в момента съм бременна и по никакъв начин не съм намалила грижите, които полагам за себе си. Вярно, че коремчето никакво ми го няма почти, не съм и качила и килце и затова не ми е трудно поне засега. Дори смея да кажа, че се чувствам още по-секси Whistling и с още по-голям кеф си нося къси полички и високи токчета. smile3521
Е, когато напредна, няма да нося къси полички, но пак ще гледам да съм хубава бременна. Mr. Green
Според мен не е толкова до бременността, а си е до самата жена дали ще се занемари, или ще продължи в същия дух. Rolling Eyes
А що се отнася до изписването, живот и здраве да стигнем до него, ще съм с пълно макиажно снаряжение, защото се наплаших от снимките на познати! #Crazy Едни бледи, рошави, небоядисвани, с черни корени, лелее! Ми мен ще ме е срам после да си покажа бебо на изписването. И аз не ги разбирам тези жени. Sad

# 17
  • Мнения: 9 903
Едни бледи, рошави, небоядисвани, с черни корени, лелее!

Боядисах се 4 дни преди секциото, така че черни корени нямаше. Рошава не бях, напротив, бях си пригладена, с вързана коса. Обаче не можах да скрия пълнотата/или подпухването?/ и бледността, дори с грима. Имам само една снимка в едър план от изписването и изобщо не я харесвам. Две седмици все ходех и питах - не съм ли много бледа?

# 18
  • Мнения: 6 164
Едни бледи, рошави, небоядисвани, с черни корени, лелее!

Боядисах се 4 дни преди секциото, така че черни корени нямаше. Рошава не бях, напротив, бях си пригладена, с вързана коса. Обаче не можах да скрия пълнотата/или подпухването?/ и бледността, дори с грима. Имам само една снимка в едър план от изписването и изобщо не я харесвам. Две седмици все ходех и питах - не съм ли много бледа?

Тити, разбрала си ме погрешно, не се обиждай! Кой знае и аз на какво ще приличам, но мисълта ми беше, че ще направя, каквото зависи от мен. А вече природата и изтезанията от раждането, че ще оставят последствия, ще оставят, далеч съм от мисълта, че една родилка трябва да прилича на момиче от корицата на Cosmopolitan! Peace Просто ми се е запечатал спомена от последната снимка, която видях на съседското момиче, ами тя беше с 10 см израстнала черна коса на фона на русата. Tired Айде нещо на опашка да я беше вързала, та да не личи...

# 19
  • Мнения: 1 417
Естествено, да не ме е газил влак като съм бременна  Mr. GreenОт години не бях носила къси поли, ама в 7мия месец с такава се развявах, токчетата не съм ги събувала. Сутринта преди раждането се гримирах, натъкмих се и отидох, акушерката ми вика -  И без червило можеше да родиш...

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да, гримирала съм се, ако червило (много рядко) и спирала се нарича грим Wink

# 21
  • Мнения: 330
Аз вече се гримирам по-рядко.Хубаво е жената винаги да изглежда добре,но първите два месеца,когато се спуках от повръщане ми беше само до суета.А после пък имах голям дефицит на желязо,заради което станах като бледоликия вожд ooooh!Малко щеше да е смешно ако си гримосвах подпухналата и изтормозена муцуна,просто ефектът в никакъв случай нямаше да е привлекателен,а по скоро трогателен LaughingПрез наи-хубавите ми периоди,които бяха 4-5 месец се гримирах всеки ден и много си се радвах.Сега,когато ми остават още 2месеца и малко до като бебока се появи се гримирам само ако излизаме.Не ми се занимава,чувствам се подпухнала и все ми се спи Simple SmileИначе си се боядисвам и то през 20дни.МРАЗЯ прораснали корени,изглежда ужасно....

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да ,гримирах се,носех секси дрешки и всичко останало.Боядисвах и се подстригвах всеки месец. Имах доста време да пазарувам и да се подлагам на разни процедурки. Малко след раждането нямах много време,но и тогава се стараех да изглеждам доста добре.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз се бях занемарила.И още не съм се подновила Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Нищо не се е променило от навиците ми откакто съм бременна, продължавам да се гримирам, нося същия стил дрехи, правя кичури ( за сега един път), нямам косми никъде, козметик за почистване на лице и вежди, парфюми, лак, маникюр, педикюр, въобще всичко, което съм правила и преди това Wink
Друг е въпроса, че не изглеждам толкова добре(това не зависи от мен, може би са хормони), но поне се старая!

# 25
  • Мнения: 5 577
Абсолютна конта бях по време на бременността.  Flutter

# 26
  • Мнения: 3 861
Така като ви чета и започвам да се чувствам ужасно спомняйки си моят външен вид по време на бременността. Боята не ми хващаше добре, че се боядисвам черна, а по принцип съм тъмнокестенява та не се набиваше много на очи. Бях като балон в буквалния смисъл на думата, излизаха ми пъпки, гримът който ползвам по принцип, тогава ми стоеше меко казано ужасно и май беше по добре без него, косата ми беше загубила всякаква форма тъй като не смеех да я режа и само я връзвах от което още повече заприличвах на медената питка Sick. За дрехите въобще няма да споменавам защото бях толкова дебела, че влизах само в един гащеризон(гигантски) за бременни и само разнообразявах блузките отдолу Crazy Гадост!!!
Това е времето, когато самочувствието ми беше = на 0. Исках да се поддържам, да изглеждам доре, но нещо не се получаваше, сега като гледам снимки от тогава ми призлява направо Sick

# 27
  • Мнения: 5 103
Гримирам се, хода на фризиор, на маникюр, обличам се с големи диколтета само токчетата свалих, защото съм слаба а с оя корем залитам напред:)

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Дам. Гримирах се, боядисвах се, обезкосмявах се, ходех на фризьор и дори на солариум чат- пат, правех си прически и носех готини поли, блузи с гол гръб и високи обувки до края. Чувствах се идеално и дори се радвах на мъжко внимание по улиците даже и с корема. bowuu
Аз мисля, че една жена ако е суетна няма да се запусне за нищо на света. Аз лично трябва да съм обездвижена или на смъртен одър за да не се погледна в огледалото. Wink

И аз мисля така  newsm10   била съм бременна, а не болна  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 9 903

аз не съм се обидила, просто се сетих, че много държах да изглеждам добре на изписването, обаче някои неща нямаше как да ги коригирам....и си изглеждах съвсем като бременна още, за което най-много ме беше яд... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт