След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 71

  • 40 156
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 690

А канал Д си правят закачка с нашите сладури rotfImao-на фона на Кивчо-Кузи хоп ! изпляскват Сонгюл-Ясемин и народа се блещи ,недоумявайки да не би да е сбъркал филма или е пропуснал новината,че двамата сладури отново играят заедно. PeaceКоето може и да се случи вече.


Хи Хииииииииииии!!!!!  tooth tooth tooth

 newsm68 Лелееее, умирам си от яд, че няма как да съм видяла тоз момент!!!  Mr. Green  Картинката с облещения народ имам предвид!  smile3508




Heart Eyes

# 376
  • Мнения: 205
Аз най се нервя на бащата. Още повече, че нямаше свидетели на произшествието, можеше наистина да вземе мъжко решение и да поеме вината за катастрофата, а не да съсипва бъдещото на цялото си семейство. Защото това нещастие, което се случи рефлектира върху всички. Разбира се Кузей е най-потърпевш, но не мисля, че и на останалите ще им е лесно да  живеят с тази вина. Майката направо не искам да я коментирам. Опитвам се да я разбера, ако това изобщо е възможно. Лично аз смятам, че бащата носи по-голямата отговорност за случилото се. Много студен човек, може да има дълбоки чувства, но каква полза от това, като не ги споделя с най-близките си хора. Обичта трябва да се показва. Джемрето също ми е много странна. Актрисата все още не мога да я възприема. И аз чакам с нетърпение да изгледам епизода да видя как ще се развият образите.

# 377
  • Toronto
  • Мнения: 683
Без да имам претенции,че интерпретирам правилно поведението на майката ще отбележа,че майките поради инстинкта си да закрилят своите деца винаги пазят и се грижат повече за това от тях,което е по-слабо е по-неспособно да се защитава само.вероятно затова майката на Кузей се опита да подреди така нещата,че да предпази Гюней,който като цяло е по-слаб и по-лесно може да бъде пречупен и премазан.А Кузей е по-жилав и по-издържлив.Това е оправданието за поведението и,не е оправдание по принцип, Cryно всяка майка поставена в нейната безизходна ситуация вероятно би постъпила така ако няма друг избор.
Абе за мен това не е оправдание и не го разбирам, т.е. поведението на цялото семейство. Жертваха едното си дете за сметка на другото. И пак казвам, в нощта на катастрофата може да не са разсъждавали трезво, но след това имаха достатъчно време да се сетят, че просто отнемат цялото бъдеще на Кузей за сметка на Гюней. Защото както стана ясно с излизането му от затвора нещата не се променят, той продължава да носи клеймото на убиец и съответните последствия от това. Че Гюней бил изпитвал вина, чудо голямо! Нали не стоя в затвора 4 г., нали не неговата най-голяма мечта за бъдещето не отиде на кино поради тази причина? Северин е жертва отвсякъде, даже и на собствената си "лоялност" към семейството, ако мога така да го нарека.

# 378
  • Мнения: 205
За родителите трагедията е голяма - дали ще жертват Кузей или Гюней на тях са им деца и ще ги боли. За това си мисля, че бащата можеше да поеме вината. Обаче пък тогава нямаше да има сериал  Wink щеше да се загуби интригата.

# 379
  • Toronto
  • Мнения: 683
Е хубаво де, ама жертват невинния, това няма ли значение?

# 380
  • Мнения: 205
Джанъм, нали трябва да се ядосваме за нещо. Ако Гюней си беше поел вината какво щяхме да гледаме. А и си мисля, че Кузей също носи своята вина, поне от това, което гледахме до сега. Брат му непрекъснато го измъква от кашите, в които се забърква. Въпросната вечер пак беше тръгнал да го търси. Кузей също има вина за инцидента, защото и по време на шофирането не можа да си удържи нервите. По мое мнение и двамата имаха вина, само че Гюней беше зад волана.  Peace И тук възниква въпроса - при това положение, само Гюней ли е виновен за убийството на момчето?

# 381
  • Мнения: 4 495

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 00:42 от vikktory

# 382
  • Toronto
  • Мнения: 683
Джанъм, нали трябва да се ядосваме за нещо. Ако Гюней си беше поел вината какво щяхме да гледаме. А и си мисля, че Кузей също носи своята вина, поне от това, което гледахме до сега. Брат му непрекъснато го измъква от кашите, в които се забърква. Въпросната вечер пак беше тръгнал да го търси. Кузей също има вина за инцидента, защото и по време на шофирането не можа да си удържи нервите. По мое мнение и двамата имаха вина, само че Гюней беше зад волана.  Peace
И това е вярно. Кузей да кажем беше вятърничав, забъркваше се в разни истории... ама е поведение типично за тази възраст. И само заради това да поеме вина за убийство на човек... тц, не съм съгласна, не го заслужава. Ама си права че иначе нямаше да има филм Laughing

# 383
  • Мнения: 205
Така е, не е честно. За това брат му ще носи вината цял живот. Майка му и баща му също. Животът на това семейство е съсипан. Не че това по някакъв начин прави живота на Кузей по-лесен. Тази вина ще ги преследва винаги, а и доколкото разбрах се появява и бащата на починалото момче.

# 384
  • Toronto
  • Мнения: 683
Да, той беше. После Сами отиде да говори нещо с него, ама какво... трябва да чакаме превода!

# 385
  • Toronto
  • Мнения: 683
Още веднъж каня всички къванчови фенки да се присъединят към нас във форума http://kivanc.ca Той няма нищо общо с тази тема, където ще продължим да си пишем. Там по-скоро събираме информацията на едно място - снимки, клипове, статии, интервюта... така че който иска да се включи и да помогне е добре дошъл! Hug

# 386
  • Мнения: 5
Здравейте,момичета Hug

Да се множат годините на Iitina,да е жива издрава. Heart Eyes Heart Eyes

Радвам се ,че голяма част подкрепяте предложението ми.Ако имаме сили и воля да го направим,добре  ще се получи. Laughing

Тупарова,за какъв график говориш?Не ми стига графика на работното място,ами и тук,където се развличам да съм разграфена newsm78

Аз не можах да гледам 3 серия .Но си мисля,че човек трябва да има сгрешен код,постъпвайки като майката.Тя предпази по-слабото дете,но помисли и за нейните надежди и за бъдещето си,което години наред е свързвала с Гюней.Улових един егоизъм,който не мога да разбера.Невинното и вайкане след това,не я прави по-приемлива.И аз търся някакъв разбираем език,за да коментирам,но нещата ще се завържат,според мен,не на плоскост вина на родителите,а изходът на човека,попаднал в капана на живота,на куп случайности,които трябва да извадят на повърхността опитомената първоначална агресия.Ще видим Peace

Децата,наистина са различни,но се замислям как бих реагирала в такава ситуация newsm78
Не бих предпочела едното пред другото.Това не е  като да дадеш по-голям шоколад на някого...
Нали казват ,че децата са като пръстите  на ръката.Всеки пръст си има стойност.

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 22:15 от 1957rumi

# 387
# 388
# 389
  • Мнения: 5
Лолче,еееееееее,тази бразилка,не се ли облече Hug

Време е да си ходи Laughing Laughing

Да не му мислим,Кивчо ще се пременява всеки ден Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт