Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Хайде и аз да се запиша Simple Smile Цвети, май в това албумче не сме качвали скоро снимки, по-добре е във фейсбук, все пак ще ти изпратя паролката.
Vili, тоя някакъв откачен, ама добре че е било това момиче покрай теб, следващия път знай, че те са по-страхливи от теб, ако почнеш да му се репчиш и ще избяга, просто някви комплексари смотани...
Desi, моя болничен също не е, но много зависи дали изобщо е занесен до НОИ от работодателя, провери си онлайн, моя е в процес на обработка, което значи че до няколко дена би трябвало да ми го изплатят, но ти трябва пин код и ЕГН.


# 31
  • Мнения: 4
Момичета,

ако приемем, че лудият има психичеки проблем и е болен, какво им е на “нормалните“ съграждани, че си забравят може би неналичния  граждански кураж? Ужас.

Сега за по-приятните неща-
в бебшкото легло слагам специален матрак, да не е от тия плътните, за да има циркулация на въздуха, после чаршаф памук тип шалте размер 70/140, и после само спален чувал от този тип“

http://www.vertbaudet.de/bio-kollektion-schlafsack-spielgarten-m … leur=6630&t=6

Тук навсякъде казват, че бебетата не трябва да спят със завивка, заради опасността от задушаване. Възглавница също не се препоръчва на първо време. Около главичката, а може и в цялото легло  задължително обиколник.

В кошчето за кола или едно леко оделаце или един от тези чували дето са комплект със седлаката, във втория случай даже и яке не трябва Wink Но зависи колко я ползвате седлаката. Ние сме рядко с колата, и нямам намерение да вземзм такъв 4увал. Ето това има  превид-

http://maxi-cosi.com/products/accessories/footmuff-pebble.aspx

В количката кошът е с капак и отвътре е подплатен с нещо подобно на полар. Смятам само да пъхна госпожицата с дрехите (яке) без допълнителни завивки.

Така си ги представям аз нещата, ама как ли ще е в действителност????? Grinning

Поздрави от нас, в понеделник сме пак на преглед, да видим как вървим и да си чуем тоновете.

# 32
  • Мнения: 741
Vili2411 адски неприятна случка,но и браво на момичето,което е било с теб...а за сиирджиите просто няма нужда да коментирам! Naughty Важното е,че ти си добре!
tutti_79 и аз ги имам тези контракции за по няколко секунди и това е,не се притеснявай! Hug
pepeusi айде "честито" ви тати! Heart Eyes
Jylturche браво на бебка...финна мадама ще е! Heart Eyes И аз съм като,като се разхождам и ми се стегне коремчето и все едно някой ме дърпа надолу...неприятно ама...поредната "екстра". #Crazy
Tedishte посъветваха ме да подлагам на кошчетата по една бархетна пелена и това е! newsm78
Princess83,ако е удобно може ли и на мен да ми я пратиш? Hug
Само искам да споделя с вас какво за пореден път ме накара да се изумя...
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7047&cat=39
http://www.amazon.co.uk/Philips-SCD271-00-Newborn-Starter/dp/B00 … 676731&sr=1-1

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 20:48 от rosit@

# 33
# 34
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета,
влизам само да се похваля с първата си покупка за бебчо: http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-GRACO-STYLUS-TRAVEL-SYSTEM-PUSHCHA … 3e7#ht_1875wt_905
заедно с:  http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemNext&& … 150#ht_1593wt_905
Много се чудих и не знам дали е добър избора ми  newsm78
Надявам се да я получа другата седмица  baby_neutral

# 35
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Здравейте, милички тумбачета!!!
При мен напоследък ми е лудница и за това не се разпидвам често, но пък всеки ден ви навестявам. Баткото го пуснах на градина и съответно се разболя /нищо ново за нас/, но след него и аз на свой ред се боря с някаква настинка, та положението ми е малко  #Crazy
Иначе с бебка сме добре! Във вторник съм на тонове и така!

Бубче -   bouquet за темичката, която както винаги е перфектно оформена!
vills81 -   bouquet за заглавието!
Вили- наистина нямам думи! Надявам се вече да си се успокоила и да си забравила неприятната случка, а на девойката - едно огромно БРАВО, за това че те е защитила! За темерутите няма да коментирам, защото е излишно ... Гушки!
lollyta89  - честито поръчани неща - непременно да се похвалиш, като пристигнат! Количката ми изглежда добре и с порт бебето ще се съчетаят идеално!
Desi - Princess83  ти е казала за проверката на сайта, дали поне ти е занесен болничния. А осигуровките знаеш ли дали са внесени, защото ако не са - уви не плащат болничен! Дано скоро си получиш паричките!

Честито и на мамите, които са със завърнали се татита! Колко е хубаво да са си в къщи!

Лека нощ от мен, че пак стана никое време  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 11 сеп 2011, 00:12 от lika

# 36
  • Мнения: 398
Записвам се и аз в новата темичка

# 37
  • Мнения: 72
Хайде и аз да се запиша Simple Smile Цвети, май в това албумче не сме качвали скоро снимки, по-добре е във фейсбук, все пак ще ти изпратя паролката.
Vili, тоя някакъв откачен, ама добре че е било това момиче покрай теб, следващия път знай, че те са по-страхливи от теб, ако почнеш да му се репчиш и ще избяга, просто някви комплексари смотани...
Desi, моя болничен също не е, но много зависи дали изобщо е занесен до НОИ от работодателя, провери си онлайн, моя е в процес на обработка, което значи че до няколко дена би трябвало да ми го изплатят, но ти трябва пин код и ЕГН.



сега видях в сайта на ной,че парите ще ми се преведат с ведомост от 13.09. Simple Smile
и аз не съм много наясно с това каквосе слага в количките и столчетата,но разчитам продавачките в магазина да ме насочат и направо от там да си взема каквото е необходимо Simple Smile

# 38
  • Мнения: 24
Момичета, минавам само на бързо
Днес с моето мъжле правим 5 години брак!!

Почерпете се за наше здраве с виртуално шампанско Simple Smile
За в количката, за зимния кош има матраче и възглавничка за количка, слагам и чаршавчета.
 lollyta89 , много добре ми изглеждат покупките ти. Дано бързо дойдат и да си ги ползвате със здраве!
Вили, съжелявам, че ти се случила такава случка, дано я забравиш бързо.  Hug
Приятен ден на всички!

# 39
  • София
  • Мнения: 165
Привет и от мен. Имах поредната кофти нощ - всичко ме болеше, сърбеше, киселините няма да ги споменавам - имам чувството, че каквото и да хапна все си имам, боля ме кръста - направо бях като парализирана... Предполагам, че всичко ви е познато.

Имам едни измислени 5 дена от юли, които още не са ми платени, но още не съм се ядосала достатъчно за да им звъня.

pepeusi, Чесита годишнина. Още дъъъъъълги години щастливи заедно   bouquet.

БубчеHug благодаря за прекрасната тема.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 225
  Малко информация от Хеликаза и малката Ния. Надявам се мама да няма нищо против  Hug
  Малката наддава, вече е цели 900 грама, а мама вече може и носи кърма за дребосъчка.  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 48
Мерси на всички за отговорите за коша и столчето за кола... ясно е, че няма нещо важно, което пропускам  bouquet

pepeusi, честит празник! пожелавам ви много щастливи мигове заедно и още повече любов!

  Малко информация от Хеликаза и малката Ния....

Ех, че хубаво! Надявам се и при другите талисманчета да е подобно положението!
Страхотни новини за още една хубава неделя в очакване на бебоците ни!

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573
Здравейте, момичета,
влизам само да се похваля с първата си покупка за бебчо: http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-GRACO-STYLUS-TRAVEL-SYSTEM-PUSHCHA … 3e7#ht_1875wt_905
заедно с:  http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemNext&& … 150#ht_1593wt_905
Много се чудих и не знам дали е добър избора ми  newsm78
Надявам се да я получа другата седмица  baby_neutral

lollyta89,  честито за покупката ти - надявам се да останеш доволна. Моята количка от баткото е Грако и сега отново ще си я ползвам - по-стар модел е, но тази марка я уважавам!!! Simple Smile

# 43
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Привет и от мен. Имах поредната кофти нощ - всичко ме болеше, сърбеше, киселините няма да ги споменавам - имам чувството, че каквото и да хапна все си имам, боля ме кръста - направо бях като парализирана... Предполагам, че всичко ви е познато.
От 3:35 съм на крак имах чувството, че ще се задавая от собствените и киселини.  Пих сода + вода, обаче явно след това ме заболя стомаха от голямото количество сода.  СЛед 2 часа направих пореден опит за сън, но се пробуждах през 10 мин от болки в корема или кръста.  Сега уж съм по добре, но болките в корема продължават като колики. 

pepeusi, честито ви годишнина.  Да се обичате още сто лета и да ги споделите заедно.

Аз засяках Мими тази сутрин във фейса и тя каза за Ния че надала.  Трябва да докара до 2100гр.

# 44
  • Мнения: 1 461
Много ви благодаря, момичета!!! Вече ми е по-добре, първоначалният шок поне отмина... тая сутрин пак се събудих с кошмар,ноо това е друга тема.. Поне малкото човече е на скрито и е добре..
happy_r и аз това се чудя - къде е куража на останалите "нормални" (уж) съграждани... Човекът че има проблем има.. ами тези които стоят и гледат... нямам думи...добре че не бях сама...
Както и да е милички, няма да ви занимавам повече с тази история, да не се панирате и вие!

Иначе мъжът вчера, за да ме разсее малко, ме изведе на пазар за бебето.. купихме му кошарка и козметики разни Simple Smile И това онова за мама естествено Simple Smile

pepeusi, честита годишнина, много много радости и любов ви пожелавам!

Приятна неделя на всички! Simple Smile Hug

Общи условия

Активация на акаунт