Lady popular 6

  • 53 933
  • 769
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 42
пращай и на мен - ivntistyle- и - miracles-
с две лейдита съм под 40-то ниво са

# 271
  • Мнения: 41
Момичета, може да пращате и на мен. Приемам всички дуели, само за модните ми пишете че сте от форума. Simple Smile

# 272
  • Мнения: 103
пращайте  и на мен - 35 ниво съм

# 273
  • Мнения: 1
Хора, трябват ми 100 диаманта, някоя навита ли е да ми прати СМС за 100 аз ще дам в замяна 20 000$ ? (100 диаманта са равни на 9000$ и като имате на предвид, че няма да получите точно 20 000 $ защото дуелите отдържат някакви %ти от сумата, но ще получите повече от 9000$ несъмнено) Даже ако имам повече пари до тогава и повече ще пратя.
Просто точно в момента сме го закъсали малко и нямам възможност да пратя СМС, а съм страшно влюбена в twilight поредицата и не ми се иска да изпусна тази игра.

Благодаря предварително!

# 274
  • Мнения: 18
Аз съм на 36 ниво и трябва да изиграя судоку на сложно ниво, но колкото и да го мисля не мога да  го измисля.Пробвах с решител но като въвеждам верните цифри и някой ми ги изписва малки и не мога да мина нивото!Няколко пъти се опитвах и не ми го приема за решено Sad

# 275
  • Мнения: 41
http://sudoku.fun.bg/sudoku_solver.php
Пробвай с този, аз с него си го решавам и никога не съм имала проблеми Simple Smile

# 276
  • Мнения: 2 802
но като въвеждам верните цифри и някой ми ги изписва малки и не мога да мина нивото!Няколко пъти се опитвах и не ми го приема за решено Sad
Трябва да маркираш квадратчето точно в средата, защото ако го натиснеш в долния край излизат малките цифрички  Peace

# 277
  • Мнения: 18
Благодаря ви много този път се получи Simple Smile))

# 278
  • Мнения: 26
Здрастии!Идвам да попитам има ли някой възможност да ми прати 600$ СЕГА , които да му върна утре ! PLS  Лейди Venetia

# 279
  • Мнения: 2 802
Мога да ти дам, само че не знам как  Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 41
Мога да ти дам, само че не знам как  Heart Eyes
С дуел.

izabelatka_00, ако искаш ми прати дуел и на мен и аз мога да ти помогна, лейдито ми е в подписа. Simple Smile

# 281
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
мога ли да получа диаманти без да пращам смс и като изключим Мистериозня бутик
?
newsm78

# 282
  • Мнения: 42
Да благодаря на - себахтунка-, на- skittish- ,
на всички други , които ми помогнаха да преодолея нивото  Hug

# 283
  • Мнения: 2
Момичета на 36ниво,една от целите е да си купя Нефертити костюма.Направих го,дори купих двете рокли,но и така не ми отчита целта.Какво да правя?Да пиша ли в 'обратна връзка'?  newsm78

# 284
  • Мнения: 42
По принцип това са частите от костюма,
Костюм: Египет (Нефертити):
 
Корона: 4 999$ (можете да намерите предмета в раздел „Аксесоари за коса”)
Шал: 3 999$ (можете да намерите предмета в раздел „Шалове”)
Рокля: 16 999$ (можете да намерите предмета в раздел „Рокли”)
Гривна: 1 999$ (можете да намерите предмета в раздел „Гривни”)
Колан: 3 999$ (можете да намерите предмета в раздел „Колани”)
Обувки: 1 999$ (можете да намерите предмета в раздел „Обувки”)
ОБЩО: 33 994 долара
 
провери дали не ти липсва някоя

Общи условия

Активация на акаунт