Lady popular 6

  • 53 948
  • 769
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
Аз нямам представа с колко точки напредва тъй като не обръщам внимание на тези неща,но ето какво беше написала във форума след като я бяха наказали :"G A L A
Здравейте!

Лейдито ми се казва G A L A, снощи бях наказана за една година бан в играта Lady Popular заради измама. Използвам допустимите опции, вчера танцувах около 1330 пъти като плащах с диаманти ( 20000 диаманта за около 40000 точки) ако това е измама жалко за вложените усилия и средства в мое лице ще загубите сериозен играч и спонсор,мисля че съм наказана неправомерно Моля да разгледате случая или ще се наложи да отправя запитване до следващите истанции, надявам се че молб...
Nov 07 2011 03:03 PM" 

Ако наистина точките и изведнъж са скочили с около 70 000 и от танци е направила 40 000 то се търсят 30 000 точки.Да започнем  от операциите-6500;имение, гадже и дом.любимец с активирани таланти-7045;татуировки,солариум и прически с активиран талант-655 и от игрите около 700.По груби сметки това прави 14 900,то пак не излизат около 15 000 точки  newsm78

# 301
  • Мнения: 0
Ако е чела и пак е спирала? Ако чете по 30 мин и получава по 5 точки и спира с диаманти, да речем 4 пъти в минута. То 20 точки получава на минута, за един час ще получи 20х60=1800 точки. За 10 часа ще получи 18 000 точки, което пак е невъзможно, защото не знам дали на работата си седи цял ден на компютъра, защото това все пак са си 10 часа, един работен ден е 8 часа. Тя ще си изцъкли очите от този компютър  #Crazy Все пак ако има воля, пари и свободно време + късмет за максимални точки, то все някак ще успее.

# 302
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако държа енергията на нула, дали ще ми падне здравето?

# 303
  • Мнения: 2 802
Ако държа енергията на нула, дали ще ми падне здравето?
Аз я държа от 30- то ниво на нула, а сега съм на 54  Peace Здравето не пада, но другите показатели винаги са ми пълни  Crazy

# 304
  • Мнения: 21
Здравейте момичета  Hug
Аз пак съм на зор и ще ви изпращам дуелчета, ако и вие имате желание да ми помегнете ще съм ви много благодарна  Heart Eyes
И аз помагам лейдито ми е dessyta_az на 41 ниво
Хубав ден  Peace

# 305
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако държа енергията на нула, дали ще ми падне здравето?
Аз я държа от 30- то ниво на нула, а сега съм на 54  Peace Здравето не пада, но другите показатели винаги са ми пълни  Crazy

Мерси, значи ще я пускам само да работи и ще я къпя, докато спестя 1 000 000 долара Crazy

# 306
  • Мнения: 0
Ще помоля, който има време и желание да се занимава с мен да ми праща дуели, лейдито ми се казва Rebbecca и съм на 35 ниво.
Трябват ми много, предното ниво го минах благодарение на един бъг и сега ще се озоря. Tired

Може  ли  да  ми  изпратиш този  бъг  да  си  мина  нивото?
Аз  съм  на  16  ниво  и  може  би  ще  се  откажа  от  лейдито  си  защото  ми  трябват  само  още  36  победи  в  женски  а  аз  не мога  да  ги   мина
Затова  който  има  лейди на  по-горно  ниво  и  не  иска  да  го  ползва  ще  го  помоля  ако  иска  да  ми  го  даде  поне  да  му  се  радвам  ще  съм  ви  благодарна  цял  живот

А  друг  проблем  са  ми  диамантите  някой  знае  ли  някакви  програми  за  безплатни  диаманти плс  плс  мн  благодаря...предварително

# 307
  • Мнения: 925
Eй супер съм бясна на тъпата игра  #Cussing out Много ми хареса тази булченска рокля и набих сума ти пари за да я спечеля - и нищо  #Cussing out Не знам колко шалове и обеци имам, плюс букети, но не ми пуска, колието, гривната и украшението за коса  #Cussing out
Някой успя ли въобще да спечели роклята?!?

# 308
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На мен ми липсва украшението за коса, по няколко долара ми се падат като отварям с диаманти и умирам от яд #Cussing out

# 309
  • Мнения: 2 802
И на мен основно ми се падат пари и IQ  ooooh! но няма да им плащам за диаманти  Crossing Arms

# 310
  • Мнения: 15
Eй супер съм бясна на тъпата игра  #Cussing out Много ми хареса тази булченска рокля и набих сума ти пари за да я спечеля - и нищо  #Cussing out Не знам колко шалове и обеци имам, плюс букети, но не ми пуска, колието, гривната и украшението за коса  #Cussing out
Някой успя ли въобще да спечели роклята?!?

аз я спечелих още в началоно с горе долу 300 диаманта.

# 311
  • Мнения: 0
Хей девойки, здравейте! Само да ви се похваля-все още съм банната във форума заради G A L A newsm78!!!??? Между другото ето и целите  на 64 ниво (не ги цитирам, а само смислово):
 1.  Трябва да останеш необвързана през това ниво
 2.  Да си направиш прическа (няма значение каква) в черно
 3.  Да изиграеш пъзела (най-сложния вариант) 3 пъти на това нива.
 4.  Тази цел не я помня- ако се сетя ще я напиша!  

 Ето и целите на 65 ниво:
 1.  Хванете си гадже
 2.  Посетете терапевта си 14 пъти на това ниво
 3.  Достигнете тегло точно 43 килограма
 4.  Нарпави си операция на устните

 Успех и лека вечер!  bouquet

# 312
  • Мнения: 925
Eй супер съм бясна на тъпата игра  #Cussing out Много ми хареса тази булченска рокля и набих сума ти пари за да я спечеля - и нищо  #Cussing out Не знам колко шалове и обеци имам, плюс букети, но не ми пуска, колието, гривната и украшението за коса  #Cussing out
Някой успя ли въобще да спечели роклята?!?

аз я спечелих още в началоно с горе долу 300 диаманта.
Явно си изкарала късмет  Peace Аз само долари и IQ  #Cussing out Яд ме е, ама свърши и ми писна да набивам пари ...

# 313
  • Мнения: 15
Момичета  видяхте ли новата колекция ... хубавите дрехи са много скъпи #Crazy и са с диаманти,има много малко който са с долари Sad .
Надявам се скоро да пуснат нова игра за Коледа и да имаме шанс да спечелим повечко неща защото от последната лично аз събрах главно долари и IQ  #Cussing out

# 314
  • Мнения: 925
Надявам се скоро да пуснат нова игра за Коледа и да имаме шанс да спечелим повечко неща защото от последната лично аз събрах главно долари и IQ  #Cussing out
И аз за това се нервя  #Cussing out Ще вземат да ме откажат от играта ако продължават в този дух!!!

Общи условия

Активация на акаунт