Lady popular 6

  • 53 941
  • 769
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 802
Flash*  съжалявам застаналото. Ето ти линк към форума за малките лейдита, пиши там и дано помогнат http://forum.ladypopular.bg/index.php?/topic/118-%D0%B7%D0%B0-%D … 0%B0/page__st__60

Иначе едно лейди по-нагоре си подаряваше куклата, питай ако още не я е дала, да ви я подари, малката ще се зарадва  Hug

# 346
  • Мнения: 515
Момичета, привет!
Не играя играта ви, не съм чела темите но се надявам на малко помощ, ако въобще е възможно. Имам 11г. дъщеря която играе от няколко месеца. Тази вечер според нея, някой и е 'хакнал' лейдито. Не може да си влезе в профила, като поиска нова парола съответно излиза, че имейла и името не съответстват.
Досега рева ... . Нейна приятелка и каза, че лейдито и ръсело обиди в момента...ей такива работи
Та въпроса ми е - към кого да се обърна за помощ и възстановяване на лейдито и? Не намирам връзка за проблеми, или с администратор... има ли процедура, ще ми се да и помогна. В някакъв форум писа, там ще видим какво ще и отговорят.
Ми това е, мерси предварително за всяка информация!  bouquet

Иска ли нова лейди-аз нямам никакво време да се занимавам и мога да и дам моето ако 11 ниво я устройва Grinning




# 347
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Здравейте, благодаря ви за отговорите.
Довечера ще я попитам за ново лейди, че сега е на училище. Голяма мъка, голямо чудо... хем ме е яд, че се пристрастява, хем ми е жал...

# 348
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Влизам да кажа, че администраторите и върнаха лейдито. Правихме справки с айпи и т.н. но сега всичко е ок. Усмихна се и каза ' Кой каза, че по Коледа не стават чудеса!" Laughing
Успех в играта ви желая и приятни почивни дни!  bouquet

# 349
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Чудесна новина.  Simple Smile Може да й кажеш, че има едни какички (ние) в един форум, които помагат, ако се нуждае от дуели и т.н.  Laughing

# 350
  • Мнения: 6
Влизам да кажа, че администраторите и върнаха лейдито. Правихме справки с айпи и т.н. но сега всичко е ок. Усмихна се и каза ' Кой каза, че по Коледа не стават чудеса!" Laughing
Успех в играта ви желая и приятни почивни дни!  bouquet
Това е страхотно,направо не мога да повярвам.Колкото пъти са писали лейдита за подобно нещо отговора на админите там е бил в стил да сте си опазили даннните.Чудесно е да чуя че поне веднъж са взели правилно отношение.Успех на малката.

# 351
  • Мнения: 0
Здравейте един въпрос да ви попитам как се сменя имто в форумаа ? Че от скоро почнах да влизам и там ..

# 352
  • Мнения: 21
Здравейте един въпрос да ви попитам как се сменя имто в форумаа ? Че от скоро почнах да влизам и там ..
Ако е за форума на играта няма как ,там го направиха така че да не може да си смениш името с което си се регистрирала това име  ти излиза.

# 353
  • Мнения: 82
Искам да благодаря на всички,които ми помогнаха с дуели Wink Wink Wink Wink.Ако някой има нужда от дуели да праща,но пишете че сте от форума

# 354
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! За пръв път влизам в този форум. Бихте ли ми казали дали това е нещо като алтернатива на официалния форум на играта? В него успявам да си изпрося бан почти на всеки 48 часа, защото смятам за недопустимо отношението, което демонстрират модератори и администратори. Честно казано, вече ми писна. Искрено се надявам, че тук човек може да си изплаче мъката или сподели радостта без да му се размахва пръст /и наказания/. Желая ви успех на всички!

# 355
  • Мнения: 42
Пак ме почнаха с дуелите,
лейдито ми е ivontistyle,
ще се върна назад във форума да търся лейдита под мдето ниво за помощ.Simple Smile

# 356
  • Мнения: 0
Трябват ми прдизвикателства за модни дуелии моля предизвикайте ме на лейди Mcdonald много ще съм ви благодарна Simple Smile

# 357
  • Мнения: 398
Пак ме почнаха с дуелите,
лейдито ми е ivontistyle,
ще се върна назад във форума да търся лейдита под мдето ниво за помощ.Simple Smile
Трябват ми прдизвикателства за модни дуелии моля предизвикайте ме на лейди Mcdonald много ще съм ви благодарна Simple Smile

Пращайте колкото искате.Лейди Tsvetkovata

# 358
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Ето и целите на 66 ниво7:
 1. Играй с домашния си любимец 15 пъти.
 2. Трябва да притежаваш поне 20 шапки.
 3. Сменете си специалния грим 5 пъти докато сте на това ниво.
Успехи!

# 359
  • Мнения: 72
охх леле почти забравих тази тема  ooooh! пратете дуели и на мен аз ще ги играя ако трябва и 1 000 Simple Smile от 16:00 до 19:00 съм на компа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт