Lady popular 6

  • 53 938
  • 769
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 437
Благодаря за отговора Simple Smile ще е супер тъпо ако тябва да си купувам еди и същи неща по два пъти - аз без това с много труд и игри си изкарвам парите.  Grinning Приела съм принципната позиция, че те от мен смс няма да видят, ако ще едно ниво да ми трае по 1 месец. И това най-вече защото са изключително стиснати. Дори в Мистериозния бутик ти дават IQ и то забележи - 0,01! Не е истина, за 300 долара (такава кутия цъкнах), не можа ли поне пълна единица да им се откъсне!?
Относно подаръците от оскарите - една приятелка още с първото цъкане е спечелила рокля, друг е въпросът, че е кафява и е супер грозна.

# 571
  • Мнения: 0
На 13 съм, но много обичам играта а тук е най-добрата тема за нея. На 38 ниво съм и ми трябват 6 500 дуела. Остават ми 2 500. Моля ви помощ ! Лейди: be_disney.

# 572
  • Мнения: 925
На второ цъкване спечелих роклята  Party Ама май с диаманти newsm78 Днес и очилата Party
П.П. Ама още ме е яд, за роклята от "Зазоряване" #Cussing out Тогава и бая смс-и набих #Cussing outИ пак нищо  #2gunfire

# 573
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм нова във форума, но от доста отдавна играя играта Simple Smile
Искам да ви попитам дали и при вас пак правят някакви промени в играта, защото сега немога да влезна... Sad

# 574
  • Мнения: 15
Аз във играта влизам без проблем ...

Иначе от играта май съм най-големият карък  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out искам и аз рокля или обувки ..... нещо по различно от лейди долари (който впрочем са някакви  мизерни сумички ) и IQ smile3515

# 575
  • Мнения: 442
Аз във играта влизам без проблем ...

Иначе от играта май съм най-големият карък  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out искам и аз рокля или обувки ..... нещо по различно от лейди долари (който впрочем са някакви  мизерни сумички ) и IQ smile3515

Не си единствената  Naughty! Колкото да се пробвам да взема нещо, нищо никога не става!

# 576
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
аз пък ей сега си цъкнах късметчето за деня и като да не повярваш ми се падна роклята  Mr. Green един смс не съм пратила и няма да им пратя  Mr. Green тия очила пък са ми толкова грозни  Rolling Eyes

# 577
  • Мнения: 15
ахах Касметлий ние с Dili4 сме големите каръци аз днеска има 114 долара ... аман  #2gunfire

И с тия мистериозни кутии  #Crazy нищо не  се печели  всеки ден ги тегля и нищо ..... тея  съсвсем се излагат вече  smile3527

# 578
  • Мнения: 1 558
Аз пък си спечелих обувките.  Peace

От Мистериозния бутик имам някаква странна гривна.
И аз не пращам смс-и. Пари за такива игри нямам намерение да давам. Naughty

# 579
  • Мнения: 15
ОО и аз пари за играта не давам Naughty ... единствено един път съм пращала защото за  да мина нивото ми трябваше домашен любимец ,а тогава те бяха само с диаманти .

То е ясно че от играата с  оскарите няма да се спечели нищо .... надеждите са ми във Великденската игра ахахах Laughing Laughing.. Сигурно пак ще има дуели с яйца Simple Smile ....  easter easter

# 580
  • Мнения: 442
Аз винаги печеля по някоя дрешка от тия игри, въпроса е че не е тази която искам. А от мистериозния бутик често ми се падат дрехи - 1/3 от дрехите ми са от там.

На мен днес ми се падна 134 долара.

Аз пък си спечелих обувките.  Peace

От Мистериозния бутик имам някаква странна гривна.
И аз не пращам смс-и. Пари за такива игри нямам намерение да давам. Naughty

Може ли да пуснеш снимка на обувките? Че аз ги видях за бързо и ми харесаха, но искам пак да ги видя.[/i][/b]

# 581
  • Мнения: 1 558

Аз пък си спечелих обувките.  Peace

Може ли да пуснеш снимка на обувките? Че аз ги видях за бързо и ми харесаха, но искам пак да ги видя.[/i][/b]
Ей ги,сладурски са:
http://193.203.198.107//photos/bg/1/6/4/1641083/photos/1641083_2 … 3_19_18_04_40.png

# 582
  • Мнения: 442

Аз пък си спечелих обувките.  Peace

Може ли да пуснеш снимка на обувките? Че аз ги видях за бързо и ми харесаха, но искам пак да ги видя.[/i][/b]
Ей ги,сладурски са:
http://193.203.198.107//photos/bg/1/6/4/1641083/photos/1641083_2 … 3_19_18_04_40.png

Благодаря! Наистина са страхотни!

# 583
  • Мнения: 313
и за не пращам смс-и,не смятам,че е нужно да влагам реални пари в една игра.Иначе аз от игрите си спечелвам по нещо-от настоящата имам два тъпи шала,смотаните очила и рокличката-в червено,на нея най-се кефя Mr. GreenА мистери кутиите ги цъкам най-вече да печеля премиум дни,за да мога да си пускам куклата да бачка,да се къпи и да спичат пат ми се падат по 5 до 10 диаманта
сега се загледах в обувките,бива ги,дано ми се паднат Flutter

# 584
  • Мнения: 15
Леле наистина обувките са страхотни  Simple Smile ДА се надяваме че до 30 Март ще си спечелим и ние по едни красиви обувчици .... надеждата за утре ми е голяма  Laughing Laughing Laughing
 Иначе аз от мистериозните кутии имам премиум до Юни месец  Joy

Общи условия

Активация на акаунт