Lady popular 6

  • 53 935
  • 769
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 0
Мога ли и аз да се включа към каръците... обикновено от такива игри печеля обици или някакви такива дрънкулки във всевъзможни цветове. От тази съм доволна, че спечелих обувките в цикламено. Иначе очилата вече ги имам в 2 цвята...--> ужасни са

# 586
  • Мнения: 15
 Joy Joy май ще направим тема "Каръци от Lady popular" hahaha

# 587
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И на мен днес ми се падна роклята от едно безплатно цъкване Party!

# 588
  • Мнения: 442
Joy Joy май ще направим тема "Каръци от Lady popular" hahaha
Ще се изпокараме кой да озаглави класацията  Joy

Иначе мистериозния бутик го използвам за дрехи, диаманти и премиум. Но най-често и се падат от 0,1 до 1 IQ или 5 до 300 долара. Аз играя по принцип кутиите от 100 и 300 долара. Иначе от там имам към 9 рокли само.

# 589
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
аз играя и в трите парични кутии, докато ми свършат опитите  Laughing най-често ми се падат някакви малки суми, но също дава и IQ и чанти и обувки дето ги имам с 100 000 различни цвята  Rolling Eyes поне мога да се похваля, че съм в Прериум до средата на май  Mr. Green

# 590
  • Мнения: 1 436
И на мен днес ми се падна роклята от едно безплатно цъкване Party!
Дай Боже всекиму!  Praynig

Аз продължавам да не печеля, но за тези очила хич не се натискам, те са леко задръстеняшки и хич не си отиват с тази рокля.

P.С. Видях, че в някакво ниво нагоре-нагоре трябва да си играл н-броя пъти в Мистериозния бутик, за да минеш нивото. Дали бройката тече още от сега?

# 591
  • Мнения: 15
Ами аз мисля че трябва на самото ниво да изиграеш броя от сега не се отчитат  ....

MondoCane това със задръстеняшките очила ме уби  Joy Joy Joy hahaha но наистина са ужасни... newsm08 ама то за голям късмет .. и 2 седмици  теглене .. и печелене на нищо май накрая с моя велик късмет само тях ще изтегля и то в някои брутален цвят , а и чесно казано на мен лично шапката ми е ужасна ...  Laughing

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 22:54 от Taraia

# 592
  • Мнения: 82
Да се включа и аз към каръците рядко печеля нещо по-различно от долари и то доста по-малко или IQ и то сравнително ниско,но онзи ден спечелих роклята в черно от първия път.

# 593
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

P.С. Видях, че в някакво ниво нагоре-нагоре трябва да си играл н-броя пъти в Мистериозния бутик, за да минеш нивото. Дали бройката тече още от сега?


На самото ниво трябва да ги изиграеш Peace

# 594
  • Мнения: 925
но наистина са ужасни...
Ужасни, не ужасни - накиприх се  newsm47

# 595
  • Мнения: 1 436
Taraia, Няма ме, благодаря за отговорите. Simple Smile Всъщност аз го очаквах - безплатен обяд в Лейди Попюлар няма, но все се надявах, че онези пачки по стотачки не са били напразни.  Grinning
Относно шапката, и тя не е много стока - като мъжко бомбе е. Но предполагам, че ако изнамери човек подходящ тоалет за съчетание, все ще се получи.
Честито на всички обзавели се с рокли, обувки и чантички - те са наистина много сладки. Simple Smile
А има едно лейди на подиума с любимците. Имам чувството, че тя има всички възможни цветове рокля (и прилежащите аксесоари), които могат да се паднат. Колкото пъти погледна, всеки път е с различен цвят. И с риск да е някоя от вас, ще се оплача от нея.  Grinning Непрекъснато ми предлага женски дуели, аз знам, че падам, но ги приемам всеки път, а тя мързеланата никога не ги играе. И дори когато съм приела и дуела виси, тя продължава да предлага нови - страшно ме нервира!

# 596
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
ами отказвай ги, какво се занимаваш с нея

# 597
  • Мнения: 1 558
ами отказвай ги, какво се занимаваш с нея

Абсолютно! Не стига,че се опитваш да й помагаш с дуели,ами тя не те отразява. Rolling Eyes  Аз вече отказвам всякакви женски дуели. Тези на високите нива им е по-лесно така да си правят дуелите ,ама и аз искам да имам някакъв шанс.  Whistling Затова играя само модни - и да падна,поне не ме е яд. Mr. Green

# 598
  • Мнения: 15
Алелуя  днес спечелих обувки newsm44 ... е възможно най-грозните са #Crazy  ( бели на червени точки  doh ) но все пак да се надяваме късметът да ми се е отключил Simple Smile Дано и с вас да е станали чудото и каръшкият ни късмет да е изчезнал  newsm17

Иначе и аз имам такова лейди всеки ден ме предизвкива на Женски макар че аз съм по горно ниво и я побждавам но всеки ден  ми праща по 2 3 даже и повече дуели ... на мен не ми пречи нека праща ... Whistlingно съм изумена какви дрехи има всеки ден е с най-новите и хубавите ...... явно бая смсчета е ударила  Thinking

Иначе и аз понякога като се отпусна с дуелите предизвиквам кой ми падне ... Едно огромно SORRY  bouquet ако съм попаднала на вас и Ви досаждам  ... не е нарочно Party

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 13:17 от Taraia

# 599
  • Мнения: 925
А има едно лейди на подиума с любимците. Имам чувството, че тя има всички възможни цветове рокля (и прилежащите аксесоари), които могат да се паднат. Колкото пъти погледна, всеки път е с различен цвят. И с риск да е някоя от вас, ще се оплача от нея.  Grinning Непрекъснато ми предлага женски дуели, аз знам, че падам, но ги приемам всеки път, а тя мързеланата никога не ги играе. И дори когато съм приела и дуела виси, тя продължава да предлага нови - страшно ме нервира!
Хахахахах!!! И мен същата нон-стоп ме "бомби" с дуели  Joy

Общи условия

Активация на акаунт