Lady popular 6

  • 53 937
  • 769
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Амм ок мс за предопреждението

# 616
  • Мнения: 0
МЕНКАМ ЛЕЙДИ С 22 000 ДОЛАРА !!! КОЙТО ГО ИНТЕРЕСУВА ДА ПИШЕ НА ЛС !!!
Скрит текст :
ЛЕЙДИТО Е 0 НИВО И СЕГА ПОЧВАМ ДА НАРАСТВАМ С НИВАТА !!! КОЙТО ГО ИСКА ДА ПИШЕ НА ЛС !!!

# 617
  • Мнения: 82
Можете ли да влезете в лейдито?

# 618
  • Мнения: 15
Да аз тукощо влязох без проблем  Wink

# 619
  • Мнения: 6
Моята рокля е черно и синьо! А да ви питам - имаше едно палто, пухкаво със снежинка, бяло мисля че само го имаше, та за не го - не мога да го намеря в Мола в Палта. Ако някой може да ми каже от къде е или дали не са го махнали (но няма смисъл да го правят)  newsm78
Преди време премахнаха от мола бая дрехи,това палто беше между тях

# 620
  • Мнения: 6
Taraia, Няма ме, благодаря за отговорите. Simple Smile Всъщност аз го очаквах - безплатен обяд в Лейди Попюлар няма, но все се надявах, че онези пачки по стотачки не са били напразни.  Grinning
Относно шапката, и тя не е много стока - като мъжко бомбе е. Но предполагам, че ако изнамери човек подходящ тоалет за съчетание, все ще се получи.
Честито на всички обзавели се с рокли, обувки и чантички - те са наистина много сладки. Simple Smile
А има едно лейди на подиума с любимците. Имам чувството, че тя има всички възможни цветове рокля (и прилежащите аксесоари), които могат да се паднат. Колкото пъти погледна, всеки път е с различен цвят. И с риск да е някоя от вас, ще се оплача от нея.  Grinning Непрекъснато ми предлага женски дуели, аз знам, че падам, но ги приемам всеки път, а тя мързеланата никога не ги играе. И дори когато съм приела и дуела виси, тя продължава да предлага нови - страшно ме нервира!
Лейдито е BMT-тя бомбардира наред-с надеждата,че щом приемат,значи гласуват за нея.Или поне аз пратя ли или приема ли дуел-винаги гласувам(както и повечето лейдита). Най-малкото защото така се ориентирам с кого съм играла днес и ако е загубила да не я предизвиквам повече за деня.Пък ако минете през форума-доста често ще и срещнете името на БМТ-бая страсти се разгоряват покрай нея.Всъщност останах с впечатление,че има 2 или 3 групи лейдита които нон стоп се заяждат едни с други,та едната групичка е оглавена от БМТ.За нея бяха писали и че не гласува за другите освен за приятелките си.

# 621
  • Мнения: 1 558
Аха,значи всичко се върти около борбата за подиума.  Rolling Eyes bmt и мен непрекъснато ме бомбардираше със женски дуели,накрая я игнорирах (zаедно с Marijuana) и сега всичко е наред.  Mr. Green

# 622
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726

оо, и аз я знам тази  Mr. Green

# 623
  • Мнения: 15
 hahaha то има ли лейди дето да не е чула и да не е била предизвиквана от BMT тя е всеизвесттна Laughing

Иначе и аз правя като  vesi333 с който играя гласувам за него за да знам че вече сме играли и да не му досадя Simple Smile  Wink

# 624
  • Мнения: 23
Тази игра и аз я обичах, но за жалост ми взеха лейдито и престанах да я играя...
Но браво вие бая сте дръпнали в нивата

# 625
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
момичета, да ви питам: да си хвана приятелка и съответно след известно време да я напусна зависи ли пак от някакви показатели, както при гаджето?

# 626
  • Мнения: 15
Тази игра и аз я обичах, но за жалост ми взеха лейдито и престанах да я играя...
Но браво вие бая сте дръпнали в нивата

Защо са ти я взели  и кой  newsm78 newsm78 newsm78

Иначе за приятелка мисля че е както при гадже по същият метод ... аз ся съм с  много добри показатели и моята "пънкарка" не мога да я разкарам ... ахахах Аман от нея .... на лейдито и се иска вече нещо мъжко Joy

# 627
  • Мнения: 442
BMT и на мен ми пращаше дуели, но аз спрях да приемам и тя престана.

# 628
  • Мнения: 1 437
BMT- да, точно тази убавица. Те наистина всички от подиума яко пращат дуели непрекъснато и не ги играят, гррр... Обаче аз мога да гласувам по веднъж на ден, така че и 10, и 20 дуела да ми прати - все в гъз. Пък тя тази винаги супер зле се облича, като онази Самарра - абсолютна парцалана. Марихуаната на мен ми харесва, винаги с много вкус. Тя имам чувството, че ми праща дуел всеки път, когато се преоблече.  Tired

nakiki8, не са от Мистериозния бутик обувките. : ) Издирих ги, те са от Бизнес-дамата и са ми заключени.

# 629
  • Мнения: 23

Защо са ти я взели  и кой  newsm78 newsm78 newsm78


Ами не знам точно тя ми беше и доста лесна паролата и така, ама нищо то покрай тази игра всяка седмица по два СМС пусках  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт