Примерна схема за захранване - 32

  • 86 009
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: X
Броколи и карфиол дадох 8-и месец с готови пюрета! Проблем нямаше!

# 781
  • Мнения: 221
Не давай цяло яйце. Белтък се въвежда със застройка или в някакъв друг вид. От кога яйчен белтък
Ще направя някакъв кекс...благодаря   bouquet

# 782
  • Мнения: 3 743
Моето мнение за карфиола и броколито е, че могат да се дават, стига на детето да му понася. Ако се започне с по няколко лъжички и резултата е газове, колики и дискомфорт, се спира и се пробва след месец. Ако всичко е наред, не виждам причина да не се дават. При нас проблем нямаше Simple Smile

Съгласна съм. По същата логика не виждам защо трябва задължително да се бели зелена чушка, грах и т.н. Ако опита и има дискомфорт, значи още не му е времето, има достатъчно други храни Peace

Копър, магданоз да от първите подправки, които могат да се въведат според моите източници Peace

# 783
  • София
  • Мнения: 1 832
Целина от кога може да се дава?

# 784
  • София
  • Мнения: 1 833
Целина
- между 8 -10 месеца
- много е важно да е добре сварена заради възможност от задавяне, както и това, че сурова дразни лигавицата на стомаха
- най-добре е  да се сервира като добавки в супи, ястия
- добре е да се дава домашна ( органична, био), защото съдържа много пестициди. Ако нямате органична, по-добре я заместете с друг алтернативен зеленчук ( например броколи).

# 785
  • София
  • Мнения: 1 832
Целина
- между 8 -10 месеца
- много е важно да е добре сварена заради възможност от задавяне, както и това, че сурова дразни лигавицата на стомаха
- най-добре е  да се сервира като добавки в супи, ястия
- добре е да се дава домашна ( органична, био), защото съдържа много пестициди. Ако нямате органична, по-добре я заместете с друг алтернативен зеленчук ( например броколи).
Благодаря!

# 786
  • София
  • Мнения: 1 833
Позволих си да пусна НОВА ТЕМА

# 787
  • Мнения: 71
Искам да питам дали знаете за някаква схема за захранване на  Роуз  ,така се казва ще съм благодарна да ми помогнете  мерси Wink

# 788
  • Мнения: X
Искам да питам дали знаете за някаква схема за захранване на  Роуз  ,така се казва ще съм благодарна да ми помогнете  мерси Wink
Намери по новата тема

# 789
  • Мнения: 5
Момичета,вече привършвам палета на овесената каша. Започнах глутена с нея и малко съм притеснена ,че не го започнах много плавно,на 3я ден вече дадох цяла порция както пише на кутията...но въпроса ми е мога ли да продължа със спагети от ръж и да ги пасирам в супа например или с плод? След това пък ечемичените ядки и тях така да ги варя и пасирам? А кашата 5 зърна кога мога да дам?
Ние сутрин ядем глутеновата каша с плодово пюре,на обяд зеленчук и месо и не знам яденетата в 3 и 6 как да ги направя. Сега ни предстоят тестове за абкм,на 8м и половина сме. Мрси

Общи условия

Активация на акаунт