Британците, британците! - Насън или наявЕ, с брит да си е най-добре! 28

  • 17 289
  • 721
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 736
Чети, чети - пише за булката с измъчени яйчници Бела  hahaha

От сутринта му се кискам точно на това.  smile3532 Добре се сети да го пуснеш.  Hug

# 196
  • София
  • Мнения: 6 219
Имаше и още нещо, на което щях да падна, ама ме мързи да чета пак...


Казах ли ви кво сънувах тая нощ - как баба ми ме гони с някакъв уред за лечение на принципа на електрошок и аз се опитвам да и обясня, че електрошока се пуска ако си умрял вече и, че ме е страх. А уреда беше нещо като шило отпред с пластмасова черна дръжка, опитваше се да ме излекува от нещо, но не помня от какво. Леле как съм пищяла на сън като ме настигна. Добре, че не се събудих с писък. Имаше и още някакви щуротии, които забравих докато се сетя да се похваля!  Blush

# 197
  • Мнения: 322
Кое, Ване? Това за немъртвите сперматозоиди на Едуард?  Laughing

# 198
  • София
  • Мнения: 6 219
И това!  hahaha и как е забравил да облече малкия Едуард... то... колко мъдрост има в тоя човек не е истина! Винаги се забавлявам като го чета  Joy

# 199
  • Мнения: 3 736
Ох, Ванеееhahaha

Ето още един бляскав цитат: "Семейството му обаче идва на помощ, обяснявайки че плодът на Бела е твърде злокобен и отхвърля тялото й, а това означава че някой от светещите мъхове най-после ще умре в мъки."

 smile3532 Светещите мъхове! Брилянтно!

# 200
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз започвам ревюто, Скротума е винаги голяма забава, дори когато напарад анусите на моите любимци Joy

# 201
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оххх беееее hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 202
# 203
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охххх, ще се напикая, имай милост smile3532

# 204
  • Мнения: 3 736
Охххх, ще се напикая, имай милост smile3532

Пикай, пикай, то кво друго ни остава.  hahaha

# 205
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Еее, ти поне се наслаждаваш ан блещукащам красота, аз и тази компенсация нямам Laughing

# 206
  • София
  • Мнения: 6 219
Еее, ти поне се наслаждаваш ан блещукащам красота, аз и тази компенсация нямам Laughing

А, то голяма наслада... и всеки път Бела като си приближи до него се чудиш няма ли гримът да остави следа върху лицето и...

# 207
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ахахахаххаха, Скротума- президент, президент  Joy
а иначе, аз гледах Шефове-гадняри и мноооого ми хареса.Смях се като побъркана, а Спейси е велик

# 208
  • Мнения: 322
Мури, зарадва ме с този коментар  Flutter

# 209
  • Мнения: 436
 Joy Joy Joy Олеле, супер! Хилих се с глас! Страхотно му се получават на Скротума описанията Joy

Общи условия

Активация на акаунт