Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 септ. 2011, 15:30 ч.

Светеща топка

• 737
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
От къде мога да се сдобия с такава топка? Само за Илиянци чух, но ми е малко неудобно като локация.

# 1
  • София
Ако е едно светещо топче, вътре с разни плуващи нещица - виждала съм в магазини за левче, сергиите в Западен парк, разни сергии за джунджурии и детски играчки.

# 2
  • София
Ако е едно светещо топче, вътре с разни плуващи нещица - виждала съм в магазини за левче, сергиите в Западен парк, разни сергии за джунджурии и детски играчки.

ако е за такава и на ив. вазов на пазара съм виждала и в южен парк - подсачащо топче голямо с някакви плуващи вътре неща и свети като тупка.

ако за нещо друго се пита...може би е добре малко повече подробности какво точно се търси...

# 3
  • София
Точно за такова питам. Къде на пазара Иван Вазов?

# 4
  • София
ами...хъм между сергиите за дрехи и сергиите за плодове-зеленчуци има една редица като магазинчета - има ТСМ, за животни храна,за кърпи и халати...и разни такива та там в горната част(към спирката на рейсовете, не към колелото на трамвая) има едно магазинче за детски дрехи, играчки и пантофки...таоот там бях взимала на детето за 2 лв.

# 5
  • София
Мерси! Намерихме магазина, но има само три топки, които са счупени и не светят. Надявам се скоро да получат нови!

# 6
  • София
те пък..поне да ги бракуват... не знам аз преди около 2 месеца купувах имаше пълна кутия тогава и си работеха Simple Smile дано получат...

# 7
  • София
Такива топки има в магазините по левче.  Peace

# 8
Днес си купих такава топка от подлеза на Гоце Делчев срещу южния парк от едно малко магазинче за играчки.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт