ЛордО пристига! Не смятаме да ви го връщаме...

  • 3 625
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 703
Меланито трябва да спечели-И малката бонбонка Рейчъл е сладка...Стискам им палци.Най..се кефя,че онова тъмно петно Астро го шутираха...егати наглото добиче... Twisted Evil
Крис и той вече почва да дразни...не може много да пее,симпатяга е,ама му е време да си ходи.Маркъс и той.Джош ме кефи много...Значи Мелани,Джош и Рейчъл...такааа трябва да се подредят,но да видим..тая вечер.. Thinking

# 46
  • Мнения: 7 837
Маркъс е време да си ходи довечера. Нищо чудно двамата с Джош да са с най-малко гласове довечера и ако пак изберат него, няма да е честно.

# 47
  • Мнения: 98
Аз съм фен на Джош, Крис Рене и Рейчъл. Мелани има невероятен глас, но ми е боринг лично на мен, никога не съм била почитателка на Уитни и Марая тоже.

# 48
  • Мнения: 2 253
Джош и Мелани на финала... който и да спечели, все ще съм доволна.
 И аз не харесвам Марая и Сие, но Мелани си е с дива излъчване, екстра е. Пее хубаво, приятна е, абе добре е. Е, няма да си купя неин албум де. Но и на Джош няма да си взема Simple Smile ...

Абе скоро си гледах записите на Адам. Няма такова чудовище като него, не.

ПП О, Боже... и сега какво, ще има псих. проблеми ли вече...пфффф..... съдра се да реве.... ЛордО бързо да ѝ пригради там една баня, че лошо....

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 03:58 от ТинаХрис

# 49
  • Мнения: 7 837
Не мога да повярвам!
Никол е абсолютна патица. Бясна съм!

# 50
  • Мнения: 109
Леле, Никол как се издъни сама.

# 51
  • Мнения: 98
Ехооо, ние с Тина сме на запис, не издавайте!  Joy

# 52
  • Мнения: 7 837
Аз предположих  Mr. Green Затова и не казвам.

Спойлър алърт: Никол е патица!

# 53
  • Мнения: 98
П-А-Т-К-А, индийд!

Тине, изгледахте ли, да започнем с коментарите?

# 54
  • Мнения: 7 837
Не разбирам, защо трябва да пеят накрая, като няма никакво значение. И с Лирой беше така.
Никакво съдийство не е това и се надявам договорът й да е едногодишен и да си ходи обратно при другите пусикет.
Толкова бясни има из фейса, че се наговарят другата семица да бойкотират Джош, което ще е най-тъпото, защото значи, че на ..... ще му излезе за кой ли път късмета.

# 55
  • Мнения: 109
Те това е глупавото на формата - всеки си дърпа за групата, която му се е паднала, без значение колко е талантлива. ЛА к'во рече - принципен ли бил, подобни щуротии, та естествено изпрати Рейчъл, не че много му се искаше (според мен). Дрън-дрън.

Тина като каза "албуми", та скоро гледах албум на Скоти. Стела, купи ли го? малко офф

# 56
  • Мнения: 2 253
Защо се шашкате.. и да бяха оставили Рейчъл сега, ще си тръгне идната седмица. Все тая... Саймън ше й купи баня, споко. Освен това ще я бук-нат поне за 3 лигави шоута по Дисни ченъл....

# 57
  • Мнения: 7 837
Наистина няма значение, дали сега или другата седмица, но ми писна от пусикетски драми, сълзи и сополи. И все пак, искам да я сритам  Laughing

Скоти пя на Мейси парада за Тенксгивинг.

# 58
  • Мнения: 98
Сегаа, ай гес Тина е свършила с гледането, та да си кажа мнението Simple Smile), Маркъс пя страхотно, песента му ми е една от ол тайм фейвъритс, Рейчъл- невероятна както обикновено, вече съм убедена, че е внучка на Ета Джеймс, даже визуално си приличат,  "патката" не можа да измисли кое нейно решение ще се приеме по-добре от публиката в Америка и се отказа от гласа си. Учудих се, че публиката не е гласувала за Рейчъл, вероятно не са вярвали, че е застрашена.

Албум бих купила на Крис Рене за себе си и Рейчъл за децата, че са фенове. Бих отишла на бир фест, да гледам Джош, другите не бих се засилила да ги гледам, даже и по телевизията да излъчват концерт.

Мариелка  Laughing, ако питаш за новия изпълнител на годината на СМА, продал повече от 600К албума, не съм още, но ще отида до Нашвил на концерт, това ми е една от ню иър резолюшънс  Grinning.
http://content.usatoday.com/communities/idolchatter/post/2011/12 … -kelly-clarkson/1

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 14:51 от stella_ars

# 59
  • Мнения: 2 253
... новия изпълнител на годината на СМА, продал повече 600К  албума...
Laughing Laughing Ще продаде я. Дай му чалга на американеца и не го закачай.

Тина гледа с едно ухо от самото начало, Стела. Толкова повърхностно 'следя', че чак не съм си набелязала сериозни дразнилежи.  Grinning
Маркъс пее хубаво, да. Нооо... към края е така, все добри ще си тръгват. Стига рИвахте, Николки...

Общи условия

Активация на акаунт