ВТОРИ клас!

  • 32 223
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 685
Добро утро момичета.
На добър час на всички дечица както и второкласници така и някои друг третокласник.
Да са живи и здрави  и с лекота да усвояват учебния материал.  Hug
Момичета преди дни се замислих как миналата година по това време се притеснявахте как ще пишат, как ще учат а ето вече са големи деца. Отворих темата и видях какво сме писали.
Днес и тук посрещат първокласниците.
 Тук е 5 градуса и направо си е за дебели дрехи.
Намерих един линк сутринта. Извинявам се акко е на някоя позната мама, но не се стърпях  и го пуснах. Толкова истински неща е написала.
http://solunska16.blogspot.com/2011/09/blog-post.html?spref=fb
Имам профил в фейса, ако иска някой да ме добави. Пощата ми е като старото име тук.
Лек ден на всички.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 13:53 от Хексилина

# 31
  • Мнения: 14 133
Аз съм на работа. Моите мъже вече са у нас.  Laughing
Открили са годината. Раздали са им програмата за утре и събота. Ще е на занималня с нашия клас с втория учител на класа от миналата година. Половинката е завел младежа да го снимат за картата и бележника. Започва се.  Joy

# 32
  • Мнения: 11 607
Здравейте!!!!

Тази година е супер......Човекът дори не поиска придружител да има с него.......Доволен и щастлив е! Направо е в еуфория от училището......

Само да си кажа.....Ако гледате новините - Георги Първанов откри учебната година днес точно в училището на Йоан.......

# 33
  • Варна
  • Мнения: 17 934
И нашите вълнения вече минаха. Подвързахме дори учебниците и сега набора ги чете. Crazy
Има 6 нови дечица в класа, синът ми е много доволен, но... стават 30 деца в клас, което мен не ме радва.
Имат нова госпожа за занималнята, младичка, хубава и.... по-уплашена от тях. Laughing

# 34
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Завърнахме се, сега разглежда учебниците в офиса преди да хукнем към гимнастиката. И установих, че подвързиите, които взех няма да ми стигнат - 17 бр учебници и в най-големите ми "мечти" не съм мислила, че ще са толкова.

# 35
  • Мнения: 1 194
На добър час на наборите!
Открихме и ние учебната година.

Отивам да дочета старата тема Wink

# 36
  • Мнения: 496
И ние я открихме.  PeaceЗа половин час, да кажат по колко пари искат. Миналата година беше повече от час ама защото кмета на Бургас беше там.
От утре вече са по цял ден и започвали с чете и писане. Учебниците също утре. В събота щели да учат с програмата за петък.

Според Мими най- хубавото било че ще са от 8:30. А ние сме на минута път до училището.

Хексилина щом казваш че е студено, момиченцето ти е герой Peace,  втория линк много ми хареса, чак се просълзих.


Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 18:47 от mese4ina

# 37
  • Мнения: 3 211
На добър час на всички ученици! Много 6-ци да носят!

Аз забравих да излея вода Embarassed Ама той директора им изля на стълбите Grinning

Хекси, много е стилна!

Аз във фейса имам добавени само Дейзи, Виви, Ваче и Тедка, как да ви позная другите?
Много ни е открита темата, не ми се иска и други да ми гледат снимките. Да си направим някакъв файл с имената ли, как ли?

# 38
  • Мнения: 11 318
На добър час на всички ученици!   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 461
И ние открихме новата учебна година.Добре,че детето ме събуди навреме. Crazy
Облякохме се ей така,без предварителна подготовка,лиснах аз вода и потеглихме с леко съмнение от моя страна дали трябва 9ч да сме там,защото не попитах никой. Rolling EyesНавреме бяхме.Видяхме едни наплашени първолаци и още по-наплашени и развълнувани майки на такива. LaughingНашите деца си се виждат през ваканциите,така че нямаше прегръдки и целувки.Едно ново детенце имаме,но то си е "наше" от градината,просто се завърна при нас.Вече са 29.Госпожите са същите.Раздадоха ни учебниците и наборчето ме юрна за уч.помагала и подвързии.Накупихме всичко,което се сетих.Оказа се,че много родители не знаят,че ще има бележници.Утре ни искат в 7.45,а часовете започват в 7.55ч.Вечерта от 17.30ч ще имаме РД,на която ще ни кажат колко дължим за уч.тетрадки,които вече са поръчани.С голям мерак си приготви раницата за утре.Държи да ходи сам на училище.Аз също. Laughing
Аз във Фейса съм приятел с Вачето,very nice,anik79,сврачето,Лого5ка.Хриси,Теди,вие защо не сте ми приятелки? Crossing ArmsПриемам покани,моля. Hug
Направих нов албум в снимка.бг-"втори клас" и качих снимки на Петьо.
Хриси,прекрасна е Вики. Heart Eyes
Месечинка,много усмихната второкласничка имаш. Laughing
Маме,не можем да ви стигнем вас с тази височайша особа присъствала на откриването при вас. Laughing
Приятен ден,момичета. Peace

# 40
  • Мнения: 11 318
На нас ни искаха по 34лв за помагала, учебници и подобни  Peace

# 41
  • Мнения: 1 194
И такаааа...изчетох ви.
Първо искам да честитя на патерица рождения ден на Амбър - да си здрава, спокойна и обичана винаги (нали си ми съзодийничка не мога да те пропусна).
Честито и тЛигодишния Ради, а и на всички, които може би пропускам.

Добре дошли на новите попълнения в темата.

Сега по същество - след тържеството нашите деца си получиха учебниците и учебните тетрадки, както и програмата, по която ще учат в петък и събота.
Родителската среща ще бъде на 20,09.
Всичко приключи да към 10,30ч. После към къщи да го преоблека, че беше с униформата и го закарах на занималня.
Довечера ще седнем някъде да се почерпим по случай първия учебен ден.


А на мен защо никой не ми е приятел във фейсбук Flutter

# 42
  • Мнения: 14 133
Месечина, страхотна е сладураната ти.  Heart Eyes
Ние трябва да подпишем декларация, ако желаем детето само да се прибира от училище.  Rolling Eyes
И тази година ще го придружаваме. За ІІІ-ти клас ще му числим, когато му дойде времето.  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 9 557
Здравейте!

На добър час на всички второкласници   bouquet  Успешна учебна година!

Да са живи и здрави, много ученолюбиви и старателни. А на нас родителите, повече търпение и мъдрост!

# 44
  • Русе
  • Мнения: 11 917
    И ние посрещнахме учебната година. Имаше тържество,което моят син не забеляза,защото беше зает да се боричка с приятелите си.Където има движение,там сме и ние. Заведохме ги после в парка да ги почерпим, а след това избра топките в басейна пред киното. Отидохму и на карт пистата, но големите батковци я бяха завзели и само погледахме. Така,че общо взето се отбеляза като хубав ден.

   Родителската ни среща е утре.Учебници ще ни дават утре.Ще учим след обед цялата година. И ще събираме по 50 лева, не знам точно за какво. За снимките не се грижим,защото си има фотограф, който поема ангажиментите за всички снимки и мероприятия и е почти постоянно в училището.

    Аааа Хекси да не забравя да кажа,че Викито нали ми е слабост е чудесна. Simple Smile

 

Общи условия

Активация на акаунт