Разходки и заледени тротоари

  • 1 069
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 228
В това хубаво време просто не мога да си представя да не излезем на разходка. Обаче всички тротоари около нас (а вероятно и не само) са заледени. Какво правите в такива случаи с разходките и как се справяте? Има ли някакъв номер?

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Много гадно,никой не се наема да почисти,гледам майките с колички по шосето,защото тротоара е непроходим Close,а времето днес в Пловдив е чудесно,обаче  как да изляза немога да бутам количката наравно с автомобилите,явно ще си останем в къщи докато разчистят снега Tired

# 2
  • Мнения: 160
Току що се връщаме от разходка. Тук също времето е много хубаво, но по тротоарите има само малки пътечки, по които нашата количка не може да мине. По тази причина бяхме пеша и се разхождахме само около блока. До парка въобще не съм си и помисляла да стигам. Около блока има обаче друг проблем - снега започва да се топи и от терасите пада лед и сняг. И въпреки всичко - много се радва, че има сняг. Дано да издържи до празниците!

# 3
  • Мнения: 79
и аз си мислех същото!!!вчера бях като снегорин,а и се пързалях! Laughingа ,по малката рътечка ,по тротоара,като се засечем с някой,те ме гледат като извънземно и очакват аз с количката да мина в страни ,в преспите #Cussing out!а по улиците е кошмар! #2gunfireно,все пак съм упорита и пак ще ходя на вън!много е гот!!!идва КОЛЕДА!!! Joy Hug Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 212
Ние още не сме излизали откакто наваля,но днес може би вече е ОК за разходка!И аз се притеснявам как ще се справя с количката!?   newsm78

# 5
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Да, времето е чудесно, но аз се притеснявам да излеза с количката.Първо че няма как да я бутем по леда, второ че и колите като го гледам как захождат не бих рискувала.Най-добре в някоя градинка набллизо, това е моето мнение за разходки в това време.

# 6
  • София
  • Мнения: 790
Ние излязохме с кенгуруто, защото в нашата махала нито тротоарите, нито улиците са изчистени още. За половин час само щот бебка тежи  Simple Smile ама пак си е разходка на чист въздух.

# 7
  • Мнения: 8 505
Откакто е навалял снега,излизаме без количка.Т.е. на мен не ми е проблем,но тези майки,на които дечицата им още не ходят...голяма хамалогия,помня как миналата зима се придвижвах за тройно и четворно по-дълго време,абе гадна работа Confused

# 8
  • Мнения: 5 228
Моята дъщеря още не ходи, а е тежка за кенгуру, така че ще трябва да излезем с количката. Обаче точно както казва Джиджи доста се хлъзга, а и колите .... Май ще почакам поне малко да се разтопи.  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 777
Току що се връщаме от разходка, с шейна Grinning
Времето беше страхотна, бебо се забавлява.

# 10
  • Мнения: 2 978
Току що се връщаме от разходка, с шейна Grinning
Времето беше страхотна, бебо се забавлява.

И ние така...добре че я взехме вчера Party

# 11
  • Мнения: 5 228
И ние вчера излизахме с шейна (която уж беше подарък за Коледа) и беше голям кеф, обаче бяхме с таткото. Сама ме е страх с шейната, че трябва да пресичаме няколко улички. Ама всъщност ще взема да се пробвам, пък ако не става, колко му е да се приберем. Тя бебка така или иначе проспа слънчевото време, но поне за малко да излезем.

Общи условия

Активация на акаунт