Варна - избор на училище за първи клас през 2012

  • 7 312
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
Записвам се и аз. Ние се колебаем м/у Н. Геров и Ст. Караджа. Даже пуснах отделна тема за отзиви, но нямам отговори до момента.
Дано се включат повече хора в тази тема, за да разменим полезна информация!
Моето дете е в 4 клас-Н.Геров при Йорданова.Ако мога да помогна ще се радвам.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 129
Моето дете е в 4 клас-Н.Геров при Йорданова.Ако мога да помогна ще се радвам.
Здравей, търся отзиви точно за Дафинка Йорданова. Ще се радвам да споделиш впечатленията си от нея. Всичко, което можеш да ми кажеш като информация ще ми бъде много полезно Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 133
За Яшева от "Н.Геров" съм чувала  добри отзиви, имало голям наплив за нея. Набляга най-вече на математиката.
На този етап съм се насочила към "Кирил и Методий" и събирам всякакви мнения за учителите, които ще поемат първокласници, както  и за организацията на учебния процес като цяло.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 418
Записвам се и аз. Ние се колебаем м/у Н. Геров и Ст. Караджа. Даже пуснах отделна тема за отзиви, но нямам отговори до момента.
Дано се включат повече хора в тази тема, за да разменим полезна информация!
Моето дете е в 4 клас-Н.Геров при Йорданова.Ако мога да помогна ще се радвам.
Здравей! Много ще съм ти благодарна ако споделиш впечатления от нея. Какво ти е харесало и съответно не ти е харесало през изминалите години. Какво е отношението на детето ти към класната? Как е дисциплината при нея, строга и взискателна ли е или напротив? Всичко, което се сетиш ще ми е от полза. Ако имаш някакви наблюдения и впечатления от другите госпожи на 4-те класове, моля те да споделиш и тях.
Предварително ти благодаря!

# 19
  • Мнения: 1 108
Запис и от мен следя темата!Моето дете също ще е първи клас догодина.Все още не сме се насочили към училище и преподавател.

# 20
  • Мнения: 29
Относно Йорданова от Найден Геров-доволна съм общо взето. Държи на дисциплината и децата имат респект.Не им повишава тон доколкото знам,но ги наказва.Децата я харесват.Води ги всяка година на лагер,което за мен беше учудващо(все пак отговорността е огромна).Иначе почти всички деца са отличници,което не знам как да коментирам-ще се разбере в 5 клас,когато имат различни преподаватели.От самото начало иска да ги научи да са самостоятелни и не желае излишни контакти с родителите.Не ми харесват разни дребни неща-примерно,че не ги изпраща до вх.врата след занимания за да види кой кое дете взема,а когато приключи си отива без да се  интересува повече.Спокойно мога да кажа,че съм на 90 процента доволна.За мен в началото най-важното беше детето да я хареса и да ходи с желание на училище.
 Пожелавам ви успех с избора на училище!

# 21
  • Мнения: 2
Важно е училището да е близо до мястото ,където живеете,защото зимата си е приключение.Но все пак всеки си решава сам.Аз мисля,че след 7 клас е по-важно  къде ще се учи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 129
Относно Йорданова от Найден Геров-доволна съм общо взето. Държи на дисциплината и децата имат респект.Не им повишава тон доколкото знам,но ги наказва.Децата я харесват.Води ги всяка година на лагер,което за мен беше учудващо(все пак отговорността е огромна).Иначе почти всички деца са отличници,което не знам как да коментирам-ще се разбере в 5 клас,когато имат различни преподаватели.От самото начало иска да ги научи да са самостоятелни и не желае излишни контакти с родителите.Не ми харесват разни дребни неща-примерно,че не ги изпраща до вх.врата след занимания за да види кой кое дете взема,а когато приключи си отива без да се  интересува повече.Спокойно мога да кажа,че съм на 90 процента доволна.За мен в началото най-важното беше детето да я хареса и да ходи с желание на училище.
 Пожелавам ви успех с избора на училище!

Благодаря   bouquet
Дано не прекалявам, но случайно да имаш поглед чрез близки деца върху Яшева?

# 23
  • Мнения: 4
Единственото, което мога да Ви посъветвам е да НЕ избирате "П.Р.Славейков"
справка тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622488.0
който се интересува от подробности да пише на ЛС

# 24
  • Varna
  • Мнения: 63
 Здравейте мами!
 Вчера видях в детската градина обява на едно училище за записване на първокласници- вече е започнало от 01.03 до 31.05. !
 Учудих се мислех , че още е рано , но няма много време.
 Ако имате някаква нова информация за учителите, отзиви за базата или нещо друго за "Н.Геров" моля да споделите.

 Благодаря!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И аз ще се радвам на информация за Н. Геров.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 483
Започна записването за "Захари Стоянов" от 01.03. Ще има родителска среща на 17 и 18.04 в училището. Ако някой се интересува ще дам информация (в нашта градина има разлепени обяви).

# 27
  • Мнения: 12
Моля за малко разяснения:
при избора на училище за първи клас има ли значение пост.адрес на родителите  newsm78

# 28
  • Varna
  • Мнения: 63
Ако училището е по-предпочитано и трябва да се отсяват децата по някакъв критерий  адреса има значение.Ако не- приемат всички желаещи деца.
А дали ще е доказан с адресна карта от общината или с лична карта на родителя зависи от изискването в конкретното училище.
Колкото по-близо до училището е адреса толкова по-добре.

# 29
  • Мнения: 11 890
За тези, които ще подават документи в по-предпочитани училища- независимо, че поредният номер няма значение, мислите ли да отидете още първия ден или дори часове преди началото на записването?

Чудя се, ако избегна опашките дали все пак по-задният пореден номер няма да се окаже фатален?А никак не ми се иска да вися с часове пред училището.

Общи условия

Активация на акаунт