Раздвоена и притеснена - къде да родя?

  • 2 090
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
И аз препоръчвам Шейново. Първото си дете родих във Втора градска с уговорка и въпреки всичко не бях доволна отношението беше ужасно, затова реших второто да родя без да плащам. Отидох в Шйново без уговорки и без познати лекари. Всички се държаха мн. добре и съм много доволна. Освен това е правен ремонт и е съвсем чисто. Каквото и да решиш леко радане

# 16
  • Мнения: 2 723
Аз съм за Света София. Чисто е и отношението е на ниво. Аз лично си платих, но в моята стая имаше момичета, които не си бяха платили и отношението беше същото.

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Без да се замислям даже- Шейново, Шейново и пак Шейново!!!

# 18
i az sam za sheinovo - i oshte neshto - shtom terminat ti e 6.01.2006 pregledai kakvo ima kato informacia za bebe na godinata vav foruma - moge tvoeto da stane. mnogo e hubavo da stane bebe na godinata - te sa vip bebeta

# 19
  • Мнения: 144
Аз родих във Втора Градска. Отделението е чисто и приятно и бебчо си е при теб. Нямам база за сравнение, но не е лошо.

# 20
  • Мнения: 1 393
Аз съм за Шейново  thumbsup

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Не бих родила в Майчин дом за нищо на света Naughty,твърдо съм за Шейново-големи специалисти,човешко отношение и чистота. Party

# 22
  • Мнения: 5 103
чуда се и аз аз съм в 5,5 месец между Шейново и Тина Киркова според вас каде????

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Първото си дете родих в МД. Второто във Втора градска. Горещо препоръчвам Втора градска.

# 24
  • Мнения: 815
чуда се и аз аз съм в 5,5 месец между Шейново и Тина Киркова според вас каде????

аз съм за шейново- аз родих там, не знам какви са докторите и отношението на лекарите в тина киркова. То и за шейново не мога да гарантирам, защото родих с уговорка, но там бебетата не са при майките-това за мен си е предимство-освен,че можеш да си починеш качествено-аз 2 дена спах като за световно, можеш да се видиш с приятели и роднини и да споделиш вълненията и преживелиците от раждането- а повярвай м това не е мчаловажно за една току-що родила жена- живот и здраве като си отидете в къщи ще си се гушкате лело 24 часа 7 дни в седмицата- почини си поне 3 дни в болницата

# 25
  • София
  • Мнения: 44 017
Света София Peace
Бях без оговорки, нищо не съм плащала и съм много, ама нашистина много доволна от раждането си там.
Успех и леко раждане - където и да решиш да е то  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 468
Второто във Втора градска. Горещо препоръчвам Втора градска.
Аз също:)).

# 27
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ако си от София да ти разкажа
за М.дом аз раждах там уславията не са много добри но се издържа няколко дена иначе персонала ами има всякакви и отзивчиви и не чак толкова

# 28
  • Мнения: 1 403
С две ръце за Майчин дом. Един лев не съм дала,а съм много доволна.

# 29
  • Мнения: 7 640
Без да се замислям даже- Шейново, Шейново и пак Шейново!!!
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт