Дружбенчето чака зимни чудеса покрито с есенни листа N 14

  • 47 289
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 20
Нана, има ли някаква снимка на креватчето?

# 736
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, има ли някаква снимка на креватчето?

Да, разбира се

http://prodavalnik.com/detsko-leglo-arbor---140-70-s-matrak-i19864631

Има и голямо чекмедже, което сме махнали и предна решетка също.

Последна редакция: чт, 28 мар 2013, 20:29 от nana77

# 737
  • Мнения: 20
Благодаря! Ще го покажа утре на майка ми,че тя искаше да взима креватче за при тях..Simple Smile

# 738
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря! Ще го покажа утре на майка ми,че тя искаше да взима креватче за при тях..Simple Smile

Добре, пиши ми на ЛС, като разговаряте  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 989
Здравейте,
Може ли някой да даде информация за госпожите които ще са на първите групи от септември на 77 ОДЗ (Андерсен), 88 ОДЗ (Детски рай), както и на 108 ЦДГ (Детско царство)? Дали са добри, млади, децата обичат ли ги и т.н.   bouquet

# 740
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
Може ли някой да даде информация за госпожите които ще са на първите групи от септември на 77 ОДЗ (Андерсен), 88 ОДЗ (Детски рай), както и на 108 ЦДГ (Детско царство)? Дали са добри, млади, децата обичат ли ги и т.н.   bouquet
Веднага се включвам. За другите градини нямам много инфо, но за 108 ЦДГ, където са и двете ми деца всички казват, че там базата е най-добра. И да, госпожа Аврамова и г-жа Петрова, които са учителките на група Гъбка, където все още е дъщеря ми са просто невероятни. Децата ги обожават. Млади са и организират какво ли не за децата. Изключително съм доволна и ги препоръчвам с две ръце. Те са най-добрите учителки в градината, наистина. Сега шансът за прием в тази градина е голям, защото има 2 4-ти групи, които си тръгват. Ами похвалих ги, това е от мен  Simple Smile Успех на вас  Hug

# 741
  • Мнения: 21
в 77ОДЗ са готини госпожите и на двете групи които ще поемат първите групи (аз лично харесвам на "Б" група госпожите в момента имат повече стаж и опит с деца)

# 742
  • Мнения: 3 814
Ти си си виновна, че попита Joy, направо трилема ти образувахме.
Добри думи за г-жите Григорова-Пенчева и Недева-Лалова от 88 ОДЗ, а и три 4-ти групи излизат тази година.
Синът ми само тази година е при първите две, а при другите е бил в сборни групи лятото.

# 743
  • Мнения: 4 393
Не е ли време за нова тема? Желаещи да я направят?

# 744
  • Мнения: 189
А някой знае ли кои госпожи ще поемат 1 клас в 4ОУ от 2014г. (т.е. следващата есен), от сега на родителските срещи говорим за училища и вече почвам да се притеснявам Shocked

П.П. Да вметна, че продавам бюро в отлично състояние, при интерес пишете на лични.

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 09:30 от svetlu6ka

# 745
  • Мнения: 3 164
А някой знае ли кои госпожи ще поемат 1 клас в 4ОУ от 2014г. (т.е. следващата есен), от сега на родителските срещи говорим за училища и вече почвам да се притеснявам Shocked

П.П. Да вметна, че продавам бюро в отлично състояние, при интерес пишете на лични.
Цанева и Йосифова ги знам като имена, този випуск казват на която и г-жа да  попадне, все е добра. Simple Smile

# 746
  • София
  • Мнения: 969
Цанева и Йосифова ги знам като имена, този випуск казват на която и г-жа да  попадне, все е добра. Simple Smile
Благодаря и за твоето мнение, значи да смятам, че сме ударили 6-ца от тотото Simple Smile. Все пак се надявам да сме при Йосифова както сме ги писали децата, писахме и изрична молба да не делят децата от групата. Всъщност светлушка пита за следващата учебна 2014/2015 година, сега сме ние наред с каката.
Светле, като сме почнали отсега за догодина, аз тогава да питам кои госпожи сега водят първите класове и стига да няма пенсиониращи се след 3 години  Grinning Вече с избора на училища и учителки изтрещяхме.

# 747
  • Мнения: 989
Много благодаря за отговорите за градините!   bouquet В голяма дилема съм. Сега тя ходи с по-големи деца в Ежко Бежко в Бусманци, от където сме много доволни, но пък Андерсен ми е почти до блока. Как да я стресирам пак с преместване, само заради моето удобство  Sad

# 748
  • Мнения: 353
Сегичка ще пусна новата тема Simple Smile

# 749

Общи условия

Активация на акаунт