Фризолак или Хип

  • 2 044
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Моля за съвет, досега бяхме на кърма и беше лесно, но тя спря и сега незнам кое адаптирано мляко да пробвам?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моят съвет е, че ако избираш м/у двете млека, Хип е много по-добро.От Фризолак-а не бях доволна.Но според мен Аптамила е най-добро.

# 2
  • Мнения: 432
Aptamil e много добро.Аз го ползвам вече 2 мес и съм доволна

Последна редакция: пн, 19 дек 2005, 17:55 от Vivi

# 3
  • Мнения: 344
Ние бяхме на Фризолак, а сега сме на Фризо 2. Не сме имали никакви проблеми и бебчо си го папка.

# 4
  • Мнения: 1 190
Гласувам за млеката на Milupa, Милумил или Аптамил!
От Фризолака - ужасен запек, HIPP не сме ползвали.

# 5
  • Мнения: 140
Ние папкахме Нутрилон.Нямам никакви оплаквания.

# 6
  • Мнения: 34
И аз съм застанала на този кръстопът. Мен ме интересува повече аптамил. Моля тези коити ползват това мляко да ми обясни за 2 месечно бебе 1 кутия аптамил за колко време стига.

# 7
  • Мнения: 1 259
Ние папкахме Нутрилон.Нямам никакви оплаквания.
И ние така доволни сме Simple Smile

# 8
  • Мнения: 432
И аз съм застанала на този кръстопът. Мен ме интересува повече аптамил. Моля тези коити ползват това мляко да ми обясни за 2 месечно бебе 1 кутия аптамил за колко време стига.
Ние го ползваме като добавка-на всяко хранене/на 3 часа/ давам 60 мл и ми стига 1 кутия за 2сед

# 9
  • Мнения: 7 640
И аз съм застанала на този кръстопът. Мен ме интересува повече аптамил. Моля тези коити ползват това мляко да ми обясни за 2 месечно бебе 1 кутия аптамил за колко време стига.
Ние го ползваме като добавка-на всяко хранене/на 3 часа/ давам 60 мл и ми стига 1 кутия за 2сед
най-добре сама се изчисли колко литра мляко е една кутия, з-то е много трудно да се каже за колко стига, зависи колко яде детето. Grinning
Ние сме доволни от Фризолак, нямаме запек. Млеката на Милупа са много сладки.

# 10
  • Мнения: 128
ако не се запича от frizolak-a давай с него Laughing

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 01:48 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт