Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Sofia
Момичета, бързам да споделя че предучилищния курс по английски на Алианс все още набира дечица.... причината да Ви досаждам с това е че в курсът на дъщеря ми се надяваме да се запишат още 3 деца, за да се раздели курсът на 2 групи. Така групите ще са от по-малко деца, съответно децата ще имат по-голяма успеваемост, пък и за всички ще бъде по-приятно....

Ще споделя отново, че съм изключително доволна от забавачката по английски в Алинса.
детето ми цяла година посещаваше курсовете на Британика и нищо не научи.
Това лято за 1 месец има такава шокираща разлика... в къщи пее песни, всеки ден прибавя нови думи..........

След като изкарахме 1-месечна забавачка решихме да продължим на есен отново в Алианса... определено ни се налага да пътуваме 20-30 минути до там, но не виждам смисъл да се водим в близките клонове на Британика и цяла година да си губим времето.

между- другото - за първи път в тази английска забавачка детето ми има изписани 10 страници тетрадка с цифри и чертички наистина  Wink Очарована съм и ги препоръчвам горещо   bouquet

# 1
  • Sofia
позволявам си да побутна... малко темата  Sunglasses

# 2
  • Sofia
Бързам да потвърдя, че в Алианс има места за две групи на предучилищния курс по английски:

1 ви вариант/ заниманията са от 15.30 часа във вторник и четвъртък и събота от 10.40 часа

2 ри вариант  заниманията са от 15.30 часа във понеделник, сряда и петък

Хора от канцеларията  обикновенно си противоречат и често дават объркваща информация.

Сега говорих с тях и след дълъг разговор - потвърдиха, горната информация.

Моето дете е записано в първия вариант, но групата е много голяма и ако не се раздели на две групи ще се преместим в новосъздадената група за понеделник, сряда и петък.

Моите съобжения да избера вторник и четвъртък и събота бяха, че програмата ни през седмицата ще бъде по-лека, а когато пътуваме извън София така или иначе се налага да заминаваме от петък, така, че пак ще изпускаме по едно занимание.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт