Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 септ. 2011, 14:25 ч.

Bъзможност за забременяване

• 552
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,искам да ви попетам следното нещо..Миналия месец точно през последния ден от менструацията  ми,която се наложи да посъкратя с малко витамин Ц,правихме секс с приятеля ми.От окочо 2 месеца не пия противозатъчнирно сега правихме секс без предпазни мерки.Попринцип трябва да ми дойде  към 26 септрно от известно време чувствам корема си доста странен.Нямам болки ,но го чувствам доста стегнат и твърд и нещо все едно ме дърпа от лявата страна.Дали е възможно това да е някакъв признак?И само да допълня,че приятеля ми не финишира в мен,но пак се притеснявам,защото винаги има шанс

Последна редакция: нд, 18 сеп 2011, 14:39 от bambi165

# 1
  • сред маслини и портокалов цвят
Малко вероятно, но възможно. Mr. Green
Ако не ти се чака до 26, около 22 можеш да направиш кръвен тест, ако нещо е станало, ще покаже.

# 2
да ,утре ще направя едно тестче,че до 26 ще се побъркам от притеснение.След като са минали 3 седмици теста може да отчете с по-голяма точност нали?

# 3
снощи имах страшни болки в корема кръстарта,точно такива когато ми идва.След като погледнах имах една съвсем малка точица кръв,но беше тъмна

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт