Зелена карта 2013

  • 122 000
  • 1 522
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 819
Хайде, дано е на късмет на всички Hug

Линк към старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=529348.0

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Хайде първа..... Благодаря за темата Hug

# 2
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
втора

късмет на всички , които истински го желаят  Peace

# 3
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
И трета  Simple Smile

Успех и догодина много похвалили се  Peace

# 4
  • York
  • Мнения: 826
Да не изтърва, че каквата съм разсеяна...    bouquet

# 5
  • Мнения: X
Малко информация не вреди.  Simple Smile

Подаването на формулярите за участие  ще започне на 4-ти октомври 2011 от  19 ч. (българско време) и ще завърши на  5-ти ноември 2011 по същото време.

Сайт за подаване http://www.dvlottery.state.gov/
Инструкции http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html

Предишни години имаше и инструкции на български, макар че аз не бих разчитала 100% на тях. Все пак ако ги намеря ще ги сложа, ако някой друг ги открие може да направи същото.  Simple Smile Въпреки че това го пише в официалния сайт:
The English language version of the DV-2013 Lottery Instructions is the only official version.

Успех!  Peace

Последна редакция: нд, 18 сеп 2011, 22:10 от Анонимен

# 6
  • София
  • Мнения: 819
Никой нищо няма да изтърва, ще ви следя отблизо Mr. Green Аз гарант си намерих още за миналата лотария, колежки бяхме в СУ, тя живее от няколко години в Маями и се съгласи Crazy Мечтата ми обаче е Ню Йорк, но зора е веднъж да кацнем Flutter

Последна редакция: нд, 18 сеп 2011, 22:10 от Пети

# 7
  • Мнения: X

Някой знае ли таз фирма Джезабел реална ли е, че мислим тази година чрез тях да участваме, да не са поредните мошеници? newsm78

И за какво ви е фирма?  newsm78

п.п. Инструкциите всяка година са различни (или поне могат да бъдат). Това важи и за снимките.

Моля не подвеждайте хората със стари такива. По-горе има линк към официалната страница на DV2013, а не на фирма, която извършва платено подаване на апликейшъни. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 819
Честно казано, и аз не знам, за кво верно ни е фирма? Миналата година сами си попълнихме и пуснахме всичко, снимахме се до стената, приятеля ми оформи снимките по изискванията и толкова Thinking Пък и като се сетя, те първите заявления бяха съвсем кратки Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 819
п.п. Инструкциите всяка година са различни (или поне могат да бъдат). Това важи и за снимките.

Моля не подвеждайте хората със стари такива. По-горе има линк към официалната страница на DV2013, а не на фирма-посредник.  Peace

Хм, така е, освен да махна линка тогава? Това го копнах от старата тема, не мога да съм сигурна колко е актуална информацията, в никакъв случай не съм целяла подвеждане на когото и да е  Peace

# 10
# 11
  • Мнения: X
Пък и като се сетя, те първите заявления бяха съвсем кратки Crazy

Те никога не са били обширни. Имена, дата и място на раждане, същото за съпрузи и деца, образование и още няколко такива елементарни неща.

# 12
  • Мнения: 142
Нямате идея колко хора се отказват да подават, защото видите ли- други хора им били казали, че било мнооого трудно кандидатсването за зелена карта, а не им се давали пари в офис  ooooh! И когато обяснявам, че изобщо не е трудно, а напротив- мега елементарно- не ми вярват. Пропуска е техен Simple Smile Повече шанс за нас  Peace

# 13
  • Мнения: 693
Julia_21 ще пробвате ли и тази година Wink
Виждам, че чакате бебче  Heart Eyes Честито,  Hug да сте живи и здрави и лек финал  Peace

# 14
  • Мнения: 0
Нямате идея колко хора се отказват да подават, защото видите ли- други хора им били казали, че било мнооого трудно кандидатсването за зелена карта, а не им се давали пари в офис  ooooh! И когато обяснявам, че изобщо не е трудно, а напротив- мега елементарно- не ми вярват. Пропуска е техен Simple Smile Повече шанс за нас  Peace
Цитат
Na tezi , koito im e trudno da si populnqt applicationa , shte im e oshte po trudno da si popalnqt dokumentite za qvqvane na interviu  i da ne govorim ve4e i za samoto zaminavane i ustanovqvane
На тези , които им е трудно да си попълнят applicationa , ще им е още по трудно да си попълнят документите за явяване на интервю  и да не говорим вече и за самото заминаване и установяване
***
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 19:40 от Бу

Общи условия

Активация на акаунт