"Преди обед" по БТВ

  • 3 601
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40


Голямата изненада в първия брой на новото магазинно-информационно предаване на bTV  „Преди обед” са семейство Соломон и Гергана Паси. Въпреки че госпожа Паси е бременна в деветия месец, двамата със съпруга й се съгласиха да гостуват в студиото утре, 19 септември, от 10.00 часа по bTV, за да разкажат как е пламнала любовта им, какво ги е изненадало в съвместния им живот, къде са пътували заедно и имат ли бъдеще в политиката. „Преди обед” ще покаже и техни близки приятели, които ще разкрият как се весели известното семейство.

Новото предаване на bTV ще се излъчва от понеделник до петък от 10.00 часа и в продължение на един час ще зарежда зрителите с положителна енергия и разнообразна и полезна информация.

Водеща на „Преди обед” е опитната и ерудирана радио журналистка (понастоящем в Z-Rock) Елена Розберг. В предаването ще се изявяват и репортери със собствени рубрики. „Преди обед” е предизвикателство за Маги Желязкова, автор на здравната рубрика, която има богат опит като ТВ водеща, но за първи път ще се изявява и като репортер. Проблемите, които касаят децата и родителите, са поверени на известната журналистка Десислава Стоянова, позната и на зрителите на bTV Новините. Към екипа се присъединява и разказвачът на истории от ефира на Дарик Радио – Драгомир Симеонов. Светски репортер е красивата Ива Атанасова. Екологичните и дамски теми са поверени на утвърдената лайфстайл журналистката Яна Табакова. Авторски рубрики в предаването ще имат и топ журналистите Георги Милков и Елена Йончева.

Продуценти на „Преди обед” заедно с bTV са Мартин Захариев и Румяна Цанчева, чрез продуцентските компании EYEVISION и SHORTCUT. Мартин Захариев ще бъде сред коментаторите на предаването по различни актуални теми. Авторът на поредицата „Непознатите” по bTV Георги Тошев е творчески директор на новото предаване, като той ще има и значителен принос към ексклузивното му съдържание от България и чужбина. За главен редактор е ангажирана опитната журналистка Диляна Ценова, а режисьор е Явор Веселинов.

# 1
  • Мнения: 40
Някой гледа ли това предаване? Мнения и коментари?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
За кратко го гледах, хванах само  интервюто с Паси и Гергана. Много ми е суховата водещата. Имах усещането, че и тя е политик като интервюираните, няма емоция нито като говори, нито като пита. Превключих канала.

# 3
  • Мнения: 8
Днешната тема за училищата ми беше по-интересна от вчера. И гостенките бяха много интересни. Само ми стана интересно - защо Валя Войнова(мисля че беше) през цялото време обяснявяше, че синът и учи в държавно училище - Итиянския лицей. Та то там шуробаджанащината е по - голяма и от частните елитни училища. hahaha

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За кратко го гледах, хванах само  интервюто с Паси и Гергана.

С постоянното включване на Мартин Захариев.  Tired Впоследствие разбрах, че той е продуцент на предаването. С това интересът ми към "Преди обед" приключи.

Изключително много харесвах Елена Розберг като радио- водещ. След като я видях като ТВ водеща на въпросното предаване, мнението ми за нея доста се промени.  ooooh!

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 19:49 от Umma

# 5
  • Мнения: 5
Водещата е много зле,тя прави предаването да изглежда скучно.

# 6
  • Мнения: 601
На мен ми допадна предаването и също и по Канал 1 с Мира Добрева е доста свежо  Гала нещо ми изтъпя в последно време. Доста фолк и окултно взе да залита. И тая д-р Папазова взе да ми писва.

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На мен Мира Добрева ми действа като Марта Вачкова- или незабавна смяна на канала, или по- рестриктивни мерки тип гасене на ТВ.
С две думи, рядко сутрин съм си в нас, но определено НЕ гледам нито Гала, нито Мира, нито г- жа Розберг.  Tired

# 8
  • Мнения: 329
Имах желание да гледам нещо ново, но уви...превключвам канала заради водещата. Имам чувството, че насреща ми е дружинна ръководителка или някоя даскалица. Нямам нищо против Елена Розберг като личност и радио водещ, но по телевизията нещо не се получава. Усещам студенина, някаква обраност и строгост, която много би подхождала на полическо предаване, но не и на сутрешен /предиобеден/ блок. В този смисъл Ива Дойчинова беше много по-добра, както и  Богдана Трифонова, които водеха "Денят е прекрасен". Иначе като замисъл предаването е добро, но ми липсва усмивка, добро настроение, липсва ми живец.

# 9
  • Мнения: 1 272
И мен не ме впечатли това предаване. Изобщо не ми грабна интереса. ooooh! Очаквах много повече, но не се получи. Tired

# 10
  • Мнения: 204
На мен лично ми допада. Различно е от вече напълнилите "квачки" ефирното пространство. Една идея по-сдържано поведение мисля, че не е излишно. Темите, т.е. по-скоро гостите с изключение на Галка са интересни. Успех! Харесва ми и предаването на Мира Добрева но това мисля, че е за друга тема.

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Очаквах много повече, но не се получи. Tired

И всичко това за сметка на "Голият обяд". Уви.

# 12
  • в белята
  • Мнения: 536
Днес за първи път направих опит да го гледам това предаване ами....................май ще си остана с опита.На прима виста реших ,че гледам "На четири очи" с Цветанка Ризова - декора ми напомни на това,и тона с който се водеше интервюто и така след 20 минути направо изключих телевизора и ме стана яд ,че съм забавила разходката на малкия.
П.С. И да не си помислите ,че съм фенка на Гала или Марта Вачкова ,там пък прекалено преиграват ,като махленски клюкарки ми седят.Всъщност най ми харесваше Часът на мама първи сезон.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 227
Откакто смениха водещата, аз го гледам Simple Smile Разтоварва ме, макар и новите водещи да не са ми фаворити, особено Сашко Wink


Много се радвам обаче, че гледах един репортаж от 10 април.

http://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/video/1421540591-V_par … e_shtastieto.html


Гледайте около 13,30 мин. След седмица опити, най-накрая се свързах с жената и ще й изпратя каквото мога, много ме трогна!

# 14
  • Мнения: 4 569
Много ме дразни мъжа водещ. Прилича ми на педер хомосексуалист. Чудех се защо са го избрали, а той бил син на Катето Евро.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт